NON-STOP Dogwear Vodítko s amortizérem 2,8m

 
Tip
  • 1 z 2
 

NON-STOP Vodítko s amortizérem 2,7m odpružené vodítko jako tážný popruh. NEW

Jsou černo-bílá a jsou tkaná na nových strojích, takže jsou lehčí a je v nich více gumy, takže pružnost je ještě lepší. Opět platí, že jsou vhodná pro malé i velké psy. Bronzová karabina je malá, aby psy co nejméně obtěžovala, ale přitom dostatečné pevná i na velikánské tahouny. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
690 Kč
Kód produktu 1630
Značka NON-STOP DOGWEAR
Kategorie Vodítka
 

 

NON-STOP VODÍTKO S AMORTIZÉREM

Vodítka jsou celá tkaná v jednom kuse včetně vetkané gumy - nehrozí proto přetržení. Vodítko minimálně pruží i v pevné části - není u něj stop bod. Jedná se o jedinečné odpružené vodítko, které umožní zdravý a bezpečný pohyb člověka a psa.

beh-se-psem-canincross-dog-gate-03 non-stop-dogwear-voditko-s-amortizerem-beh-kolo-kolobezka-se-psem-01 non-stop-dogwear-postroj-kombi-pro-psa-image


Kvalitní vodítko s amortizérem neboli odpružené vodítko je pro pohodlí psa i psovoda při tahání velmi zásadní. Pokud se používá jako odpružení gumolano, lidově řečeno gumicku, dochází při tahu trhání. Toto trhání je nejen velmi nepohodlné, ale při nepravidelném tahu psa může vést k rychlejší únavě a nerovnoměrnému zatěžování. Efekt přenosu tahu ze psa na psovoda je u klasického "gumového" vodítka opravdu nízký.

  • Plynulý tah
  • Šetří pohybový aparát jak psa, tak člověka
  • Nízká váha vodítka usnadňuje manipulaci
  • Vysoce kvalitní materiály
  • Vysoce odolná a kvalitní karabina

 

Proto pro vodítko s amortizérem značky Non-stop Dogwear používáme speciální širokou gumu, která velmi plynule reaguje na všechny výkyvy pohybu. Tato široká guma je po celé délce vodítka. Její celková délka umožňuje snížit její tuhost a tím zvýšit plynulost tahu. Velmi zjednodušeně řečeno. Vodítko je díky nízké tuhosti gumy neustále v tahu, tím snadno pohlcuje nečekané výpady psa, a díky velké délce gumy nehrozí natažení vodítka na maximum.

Značka Non-stop Dogwear velmi dbá na bezpečnost psů a proto nenaleznete kovovou karabinu na místě úchytu vodítka za opasek. Nebezpečí karabiny na tomto místě hrozí v případě nečekaného prasknutí karabiny. Karabina je následně zpětným tahem vodítka vymrštěna směrem ke psovi a může tak dojít k nepříjemnému zranění.
Vodítka značky Non-stop Dogwear jsou k opaskům vázána buď na finský hák nebo obyčejnou "liščí smyčkou" tím je eliminováno riziko vzniku úrazu.

Díky tomuto vodítku bude pohyb pro Vás i Vašeho psa mnohem příjemnější!

Délka  v nataženém stavu:

  • 2 metry - vhodné pro canicross, dogtrekking ( nelze připojit rozdvojku )
  • 2,7 metru - vhodné pro skijöring, bikejöring a scooter se psem ( lze připojit rozdvojku )

 

Vodítko s amortizérem slouží jako tažný popruh.  Co jej činí vyjímečným je plynulost s jakou se natahuje, díky čemuž nikdy nedochází k rázům při nerovnoměrném tahu (např. v zatáčkách, při nečekaném zrychlení apod.). To nejenže zlepšuje výkony ve vrcholovém sportu, ale především šetří záda pejskům i lidem bez ohledu na jejich sportovní výkonnost. Pružný popruh končí několik desítek centimetrů za psem a při vyháknutí z opasku tak nedojde ke zranění psa. Tažný popruh je rovněž možné použít i jako vodítko pro venčení "divokých" psů.

V případě, že chcete využít k tahu 2 psy, na vodítko (2,7) lze lyščí smyčkou připevnit rozdvojku

non-stop-dogwear-banner-beh-se-psem

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: