Elektronický obojek Aetertek AT-211SW Mini

 
 • 1 z 4
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Aetertek AT-211SW Mini

Aetertek AT-211SW Mini je nejmenší a nejlehčí elektronický výcvikový obojek na světě. Jedná se o vynikající zařízení s dosahem 350 metrů, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem i vysílačkou a možností ovládat až 2 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 10-ti úrovních. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
2 490 Kč 2 490 Kč 4 280 Kč 4 280 Kč od 2 490 Kč
Značka Aetertek
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK AETERTEK AT-211SW MINI

Aetertek AT-211SW Mini je nejmenší a nejlehčí elektronický výcvikový obojek na světě. Jedná se o vynikající zařízení s dosahem 350 metrů, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem i vysílačkou a možností ovládat až 2 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 10-ti úrovních. 

Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-211SW Mini je nejmenší výcvikový obojek na světě s váhou pouhých 30 gramů. Dosah obojku je 350 metrů, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Největší výhodou modelu AT-211SW Mini je jeho miniaturní provedení a malá váha přijímače i vysílačky. Díky tomu je vhodný i na ta nejmenší plemena psů jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod. Aetertek AT-211SW Mini má velmi pohotové ovládání - tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť - je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Mezi další výhodu patří voděodolný přijímač (může do deště i sněhu) a podsvícený displej, díky kterému můžete cvičit i ve tmě. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 10-ti úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 2 kg až do 40 kg. Obojek i vysílačka obsahuje dobíjecí li-ion baterii, není tedy nutné měnit baterie, jednoduše připojíte obojek i vysílačku k přiložené nabíječce a necháte obojek dobít. Obojek Aetertek AT-211SW Mini disponuje funkcemi vibrace, el. statický impulz a zvuk. Přidáním dalšího přijímače, lze Aetertek AT-211SW jednoduše rozšířit pro ovládání až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

Technické parametry

Dosah obojku 350m
Počet psů až pro 2 psy
Druh korekce zvuk + vibrace + el.impulz
Vodotěsnost voděoodolný (déšť, sníh)
Nastavení vibrací 1 úroveň
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení impulzů 10 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 10 až 65cm
Doba nabíjení vysílače 2h
Doba nabíjení přijímače 2h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 1 až 3 dny
Rozměr přijímače š.5,5 x v.2,5 x h.1,8 cm
Rozměr vysílače š.4 x v.8 cm x h.1,5 cm
Hmotnost přijímače 30g
Hmotnost vysílače 32g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 450mAh
Baterie ve vysílači 450mAh
Frekvence 433,92 MHz

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy  Pro střední psy
 

Dosah obojku

Aetertek AT-211SW Mini vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 350 metrů. Dosah 350 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Aetertek AT-211SW je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

Aetertek AT-211SW Mini má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 10-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u AT-211SW Mini osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 1 až 3 dny.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

Vodotěsnost 

Aetertek AT-211SW Mini je dodáván pouze s voděodolným přijímačem. Jak vysílačce, tak i přijímači nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody.  Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.

Počet psů 

Aetertek AT-211SW Mini je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí bočního tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

Displej 

Aetertek AT-211SW Mini má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

Délka obojku

Aetertek AT-211SW Mini má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 30cm nebo od 20 až do 65cm.

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4cm, výšku 8cm, hloubku 1,5cm a její váha je 32 gramů. Přijímač má šířku 5,5cm, výšku 2,5cm, hloubku 1,8cm a jeho váha je 30 gramů. 

VÝHODY PRODUKTU
 • nejmenší přijímač na světe s váhou pouhých 30 gramů
 • podsvícený LCD displej na vysílačce
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 10ti úrovní impulsu 
 • možnost výcviku 2 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody 
 • Dlouhé elektrody
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory 
 • Duální nabíječka 
 • Poutko na krk
 • Testovací výbojka
 • Anglický návod
 • Český návod

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: