Elektronický obojek Dogtra 600M NCP

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJE Dogtra 600M NCP

Dogtra 600 M je velmi praktický, precizní a robustní výcvikový obojek. Jedná se o profesionální elektronický obojek s dosahem až 600 metrů. Disponuje funkcemi vibrace a impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Elektronický obojek Dogtra 600 M má ergonomicky tvarovanou vysílačku i přijímač, je nabíjecí, plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů a pomocí dalšího přijímače lze rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
7 490 Kč 12 180 Kč od 7 490 Kč
Značka DOGTRA
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Dogtra 600M NCP

Dogtra 600 M je velmi praktický, precizní a robustní výcvikový obojek. Jedná se o profesionální elektronický obojek s dosahem až 600 metrů. Disponuje funkcemi vibrace a impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Elektronický obojek Dogtra 600 M má ergonomicky tvarovanou vysílačku i přijímač, je nabíjecí, plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů a pomocí dalšího přijímače lze rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou.

Dogtra 600M je velmi praktický, precizní a robustní výcvikový obojek. Jedná se o pokročilý model z řady profesionálních elektronických obojků od firmy Dogtra. Obojek Dogtra 600M má dosah až 600 metrů a je tak ideální volbou jak pro základní výcvik, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Dogtra 600M disponuje funkcemi vibrace a impuls (krátký a dlouhý), který je možné nastavit ve 120 úrovních. Nastavení síly impulzu je velmi plynulé a upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Sílu impulzu si můžete kdykoliv změnit pomocí kolečka na vysílači. Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí a pyšní se velmi dobrou výdrží akumulátoru - při běžném používání až několik dnů. Dogtra 600M má ergonomicky tvarovanou vysílačku bez LCD displejem a velmi pohotové ovládání - tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť - je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 120 úrovních, je obojek vhodný jak pro malá, střední, tak i velká plemena psů. Doporučujeme ho pro psy o váze od 10 do 90kg. Obojek je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Dogtra 600 M rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Dosah obojku 600m
Počet psů až pro 2 psy
Druh korekce vibrace + el.impulz
Vodotěsnost ponořitelný do 1m
Nastavení vibrací 1 úroveň
Nastavení zvuku ne
Nastavení impulzů 100 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej ne
Délka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjení vysílače 2 až 4h
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž vysílače 3 až 7 dní
Výdrž přijímače 3 až 7 dní
Rozměr přijímače š.4,2 x v.5,8 x 3cm
Rozměr vysílače š.4,3 x v.11,2 x h.3cm
Hmotnost přijímače 90g
Hmotnost vysílače 120g
Napájení přijímače nabíjecí vyměnitelná Ni-MH baterie
Napájení vysílače nabíjecí vyměnitelná Ni-MH baterie
Baterie v přijímači 400mAh
Baterie ve vysílači 350mAh

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

Dogtra 600M vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod.. popřípadě i na odvolání, přivolání či výcvik psa na dlouhé vzdálenosti.

Typ korekce 

Dogtra 600 M využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 120 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry 600M jsou osazeny  vyměnitelným a rychlonabíjecí Nikl-metal hydridovým akumulátorem o kapacitě 350mAh v příjímači a 400mAh ve vysílačce. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.

Vodotěsnost 

Dogtra 600M je dodávána s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry 600M je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).

Počet psů 

Dogtru 600 M je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými psy. 

Délka obojku

Dogtra 600M má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm. 

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3 cm, výšku 11,8cm, hloubku 3,1cm a její váha je 110 gramů s anténou. Přijímač má šířku 5,8cm, výšku 4,2 cm, hloubku 3cm a jeho váha je 90 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU
 • dosah až 600 metrů
 • dobře tvarovaná vysílačka i přijímač
 • jednoduché ovládání a velká výdrž akumulátoru
 • vibrace a možnost nastavení 120 úrovní impulsu
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • možnost výcviku 2 psů najednou
 • rychlonabíjení během 2 hodin
 

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balenÍ

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Plastový kufřík
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody
 • Plastové kontaktní body
 • Nastavitelný černý obojek
 • Akumulátor v přijímači
 • Akumulátor ve vysílači
 • Dualní nabíječka 
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: