Elektronický obojek Dogtra iQ Cliq

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJE Dogtra iQ Cliq

Dogtra iQ Cliq je unikátní kombinace elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná se o první a jediný takovýto kompletní výcvikový prostředek na světě. Tento obojek doporučujeme pro výcvik na krátké vzdálenosti, kvůli slyšitelnosti clickeru a dosahu obojku, který je pouze 100 metrů. Elektronický obojek Dogtra iQ Cliq je ergonomicky tvarovaný, má elektrody z vodivého plastu a je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Pomocí dalšího přijímače lze rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
5 690 Kč 10 480 Kč od 5 690 Kč
Značka DOGTRA
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Dogtra iQ Cliq

Dogtra iQ Cliq je unikátní kombinace elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná se o první a jediný takovýto kompletní výcvikový prostředek na světě. Tento obojek doporučujeme pro výcvik na krátké vzdálenosti, kvůli slyšitelnosti clickeru a dosahu obojku, který je pouze 100 metrů. Elektronický obojek Dogtra iQ Cliq je ergonomicky tvarovaný, má elektrody z vodivého plastu a je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Pomocí dalšího přijímače lze rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou.

Dogtra iQ Cliq je unikátní kombinace elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná se o první a jediný takovýto kompletní výcvikový prostředek na světě. Tento obojek doporučujeme pro výcvik na krátké vzdálenosti, kvůli slyšitelnosti clickeru a dosahu obojku, který je pouze 100m. Trénink pomocí clickeru je jednou z nejstarších forem vzdělávání, a je zvažován některými za účinnější metodu, než slovní příkazy. Tento ověřený a vyzkoušený způsob výcviku pomoc clickeru v kombinaci s elektronickým obojkem vytváří nekonečné možnosti, jak cvičit svého psa do dokonalého poslušnosti. Dogtra iQ Cliq má dosah obojku 100 metrů a jako korekci využívá elektronický impulz, který je možné nastavit až ve 100 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Obojek u Dogtry iQ Cliq je ergonomicky tvarovaný, má elektrody z vodivého plastu a je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Dogtra IQ Cliq rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Dosah obojku 100m
Počet psů až pro 2 psy
Druh korekce clicker + el.impulz
Vodotěsnost ponořitelný do 1m
Nastavení vibrací ne
Nastavení zvuku ne
Nastavení impulzů 100 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej ne
Délka obojku 17 až 49 cm
Doba nabíjení vysílače nenabíjecí
Doba nabíjení přijímače nenabíjecí
Výdrž vysílače 1 až 3 měsíce
Výdrž přijímače 1 až 3 měsíce
Rozměr přijímače š.5,1cm x v.3,4cm x h.2,9cm
Rozměr vysílače š.4,3cm x v.12,6cm x h.2,5cm
Hmotnost přijímače 44g
Hmotnost vysílače 66g
Napájení přijímače vyměnitelná baterie
Napájení vysílače vyměnitelná baterie
Baterie v přijímači CR2032
Baterie ve vysílači CR2032

 

Dosah obojku

Dogtra iQ Cliq vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 100 metrů. Větší vzdálenost u tohoto obojku není potřeba, jelikož pro výcvik využíváte clicker a impulzy pouze jako korekci.  Jedná se obojek pro trénink základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod..  

Typ korekce 

Dogtra iQ Cliq využívá pro trénink clicker a jako korekci el. impulz, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtra iQ Cliq využívají pro napájení  2ks vyměnitelné knoflíkové baterie CR2032. Vydrž vysílačky  i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na četnosti použít a kvalitě baterií.

Vodotěsnost 

Dogtra iQ Cliq je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry iQ Cliq je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšt nebo sníh).

Počet psů 

Dogtra iQ Cliq je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro každého psa zvlášť.

Délka obojku

Dogtra iQ Cliq má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 17 až do 49cm. 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3cm, výšku 12,6cm, hloubku 2,5cm a její váha je 66 gramů. Přijímač má šířku 5,1cm, výšku 3,4cm, hloubku 2,9cm a jeho váha je 44 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU
 • unikátní kombinace elektronického výcvikového obojku a clickeru
 • dobře tvarovaná vysílačka a velká tlačítka
 • jednoduché ovládání a velká výdrž baterií
 • možnost nastavení 100 úrovní impulsu
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • možnost výcviku 2 psů najednou
 • dobře tvarovaný obojek a elektrody s vodivého plastu
 

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balenÍ

 • Přijímač
 • Vysílač 
 • Nastavitelný obojek
 • Baterie CR2032 4ks
 • Anglický návod
 • Český návod

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: