Elektronický obojek EasyPet EP-380R PRO

 
 • 1 z 2
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK EasyPet EP-380R PRO

EasyPet EP-380 PRO je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1200m a plně ponořitelným přijímačem do 1 metru. Jedná se o vynikající zařízení s ergonomicky tvarovanou vysílačkou, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem i vysílačkou a možností ovládat až 3 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 99-ti úrovních.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
4 490 Kč 5 980 Kč 7 970 Kč od 4 490 Kč
Značka EasyPet
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK EasyPet EP-380R PRO

EasyPet EP-380 PRO je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1200m a plně ponořitelným přijímačem do 1 metru. Jedná se o vynikající zařízení s ergonomicky tvarovanou vysílačkou, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem i vysílačkou a možností ovládat až 3 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 99-ti úrovních.

Elektronický výcvikový obojek EasyPet EP-380 PRO je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Dosah obojku je úctyhodných 1200 metrů, což je dostačující pro použití ve městě, na cvičišti, i v lese. Pogumovaná vysílačka je ergonomicky tvarovaná, dobře se drží v ruce a výborně se ovládá. Navíc má podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat ve dne i v noci. Ovládání u EP-380 PRO je velmi jednoduché a pohotové - každá funkce má svoje tlačítko, takže mezi nimi můžete jednoduše přepínat a akčním tlačítkem vysíláte signál. Přijímač je 100% vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru a je vybaven dobíjecím akumulátorem o kapacitě 750mAh, díky kterému je zajištěna velmi dlouhá výdrž. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 99 úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojek EasyPet EP-380R PRO disponuje 10-ti úrovněmi vibračních signálů, 50-ti zvukovými signály a 99-ti úrovněmi statického impulsu. 99 úrovní statických impulsů je rozděleno do 10 stupňů intenzity (od nejslabších po nejsilnější) a 10 skupin trvání (od nejkratší 200 milisekund až po 2 sekundy). Umožňuje Vám tak optimálně zvolit nastavení přesně dle potřeb Vašeho psa. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek EasyPet EP-380R PRO rozšířit pro výcvik 3 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Dosah obojku 1200m
Počet psů až pro 3 psy
Druh korekce impuls + vibrace + zvuk
Vodotěsnost ponořitelný do 1m
Nastavení vibrací 10 úrovní
Nastavení zvuku 50 druhů
Nastavení impulzů 99 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 až 60 cm
Doba nabíjení vysílače 2 až 4h
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 3 až 5 dní
Rozměr přijímače š.5cm x v.10cm x h.3cm
Rozměr vysílače š.6cm x v.3,5cm x h.3,5cm
Hmotnost přijímače 54g
Hmotnost vysílače 93g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 750mAh
Baterie ve vysílači 750mAh
Frekvence 433,92 MHz

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

EasyPet EP-380 PRO vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. EasyPet EP-380 PRO je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

EasyPet EP-380 PRO má možnost využít jako korekci 50 druhů zvukového upozornění, 10 úrovní vibrací a 99 úrovní elektrostatického impulsů. 99 úrovní statických impulsů je rozděleno do 10 stupňů intenzity (od nejslabších po nejsilnější). Jednotlivé stupně statické intenzity se následně dělí do 10 různých dob trvání (od 200 ms až po 2 s). Například úroveň 1 statického impulsu má nejslabší intenzitu a nejkratší dobu trvání (200 ms); oproti tomu úroveň 10 má – stejně jako úroveň 1 – nejslabší intenzitu, ale nejdelší dobu trvání (2 s). Úrovně 90 až 99 mají nejsilnější intenzitu s různými dobami trvání (od 200 ms do 2 s).

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u EasyPet EP-380 PRO osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 750mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

Vodotěsnost 

EasyPet EP-380 PRO je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u EasyPet EP-380 PRO je pouze odolná proti dešti a sněhu.

Počet psů 

EasyPet EP-380 PRO je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik až 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

Displej 

EasyPet EP-380 PRO má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

Délka obojku

EasyPet EP-380 PRO má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5cm, výšku 10cm, hloubku 3cm a její váha je 93 gramů. Přijímač má šířku 6cm, výšku 3,5cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 54 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 1200 metrů
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 50-ti zvuků, 10-ti vibrací a 99-ti impulsů
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • podsvícený LCD displej
 • miniaturní rozměry a váha přijímače
 • velká výdrž akumulátoru

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: