Elektronický obojek EasyPet KK-360R

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK EasyPet KK-360R

EasyPet KK-360 je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 600m a voděodolným přijímačem. Jedná se o vynikající zařízení s ergonomicky tvarovanou vysílačkou, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem a možností ovládat až 3 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a každá z nich je nastavitelná v 10-ti úrovních.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
3 490 Kč 4 780 Kč 6 570 Kč od 3 490 Kč
Značka EasyPet
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK EasyPet KK-360R

EasyPet KK-360 je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 600m a voděodolným přijímačem. Jedná se o vynikající zařízení s ergonomicky tvarovanou vysílačkou, jednoduchým ovládáním, nabíjecím přijímačem a možností ovládat až 3 psy najednou. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a každá z nich je nastavitelná v 10-ti úrovních.

Elektronický výcvikový obojek EasyPet KK-360 je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Dosah obojku je 600 metrů, což je dostačující pro použití ve městě, na cvičišti, i v lese. Pogumovaná vysílačka je ergonomicky tvarovaná, dobře se drží v ruce a výborně se ovládá. Navíc má podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat ve dne i v noci. Ovládání u EasyPet KK-360 je velmi jednoduché a pohotové - každá funkce má svoje tlačítko a je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Přijímač je voděodolný a je vybaven dobíjecím akumulátorem o kapacitě 750mAh, díky kterému je zajištěna velmi dlouhá výdrž. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 10ti úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojek EasyPet KK-360 disponuje 10-ti úrovněmi vibračních signálů, 10-ti různými zvukovými signály a 10-ti úrovněmi statického impulsu. Umožňuje Vám tak optimálně zvolit nastavení přesně dle potřeb Vašeho psa. Vše si můžete nastavit a uložit do paměti vysílačky a kdykoliv v průběhu výcviku změnit. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek EasyPet KK-360 rozšířit pro výcvik 3 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Dosah obojku 600 metrov
Počet psů až pre 3 psy
Druh korekce impuls + vibrácie + zvuk
Vodotěsnost Vodeodolný
Nastavení vibrací 10 úrovní
Nastavení zvuku 10 druhov
Nastavení impulzů 10 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvietený
Délka obojku 20 až 65 cm
Doba nabíjení vysílače 2 až 4h
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž vysílače 3 až 5 dní
Výdrž přijímače až 14 dní
Rozměr přijímače š.6,5cm x v.4cm x h.3cm
Rozměr vysílače š.5,5cm x v.10,5cm x h.3,5cm
Hmotnost přijímače 69g
Hmotnost vysílače 104,6g
Napájení přijímače dobíjací akumulátor
Napájení vysílače batéria
Baterie v přijímači 750mAh
Baterie ve vysílači 9V bateria
Frekvence 433,92 MHz

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy  Pro střední psy  Pro velké psy
 

Dosah obojku

EasyPet KK-360 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Dosah 600 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. EasyPet KK-360 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

EasyPet KK-360 má možnost využít jako korekci 10 druhů zvukového upozornění, 10 úrovní vibrací a 10 úrovní elektrostatického impulsů. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku EasyPet KK-360 osazen dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 750mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží přijímač 3 až 5 dní.  

Vodotěsnost 

EasyPet KK-360 je dodáván s voděodolným přijímačem. Je tedy vhodný do deště či do vlhka stejně jako vysílačka.

Počet psů 

EasyPet KK-360 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik až 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

Displej 

EasyPet KK-360 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

Délka obojku

EasyPet KK-360 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5cm, výšku 10,5cm, hloubku 3,5cm a její váha je 104,6 gramů. Přijímač má šířku 6,5cm, výšku 4cm, hloubku 3cm a jeho váha je 69 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 600 metrů
 • nabíjecí přijímač 
 • možnost nastavení 10-ti zvuků, 10-ti vibrací a 10-ti impulsů
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • voděodolný přijímač
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • podsvícený LCD displej
 • malé rozměry a váha přijímače
 • velká výdrž akumulátoru
 • pogumovaná a ergonomicky tvarovaná vysílačka

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: