Elektronický obojek Garmin Delta Upland XC Bundle

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Delta Upland XC Bundle

Elektronický výcvikový obojek Delta Upland XC s funkcií BarkLimiter™, který je doplněn o Beeper vybavený nejnovější zvukovou technológií.

Dostupnost Na dotaz
Varianta
8 990 Kč    
Značka Garmin
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Delta Upland XC Bundle

Elektronický výcvikový obojek Delta Upland XC s funkcií BarkLimiter™, který je doplněn o Beeper vybavený nejnovější zvukovou technológií.

 • 4 zvuky při lovu (včetně tichého)
 • 2 zvuky při vystavování (včetně zvuků jestřába)
 • v dosahu cca do 400 m umíte podle zvuků lokalizovat vašeho psa
 • beeper rozpozná, zda pes právě vystavuje


Zařízení je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Ná výběr máte 3 způsoby korekce, které můžete přepípnat pomocí 3 "akčních" tlačítek - tón, vibrace anebo elektronické impulzy. Díky bočnym tlačítkám a lehce čitelným LCD displejem můžete rychleji přepínat mezi výcvikovými funkcemi a psy. Můžete nastavit až 5 výcvikových režimů. Vyměnitelné kontaktní snímače vám zaručí, že výcvik bude efektívní pro jakékoliv plemeno psa.
Díky nové technologii Delta Upland XC umožňuje výcvik až 3 psů současně. Pomocí LCD displeje přepínáte mezi jednotlivými psy ve výcviku a pro každého si můžete nastavit výcvikový režim, intenzitu impulzů... 
Díky tomuto obojku můžete svého psa odnaučit štěkat. Zařízení je díky dvoum integrovaným ocelovým mikro elektro-mechanickým snímačům vhodné pro všechny typy srsti a plemená psů.
U výcvikových režimů máte na výběr ze 4:

Elektronický impulz kontinuálny
Určitě jste se setkali s tím, že váš pes nadobudl určitý stav mysle, kdy nereáguje téměř na žádný povel. Stává se to často při lovech anebo při temperamentních plemenech psů, kdy je opravdu potřeba použít i hrubou sílu, aby se pes dostal z "amoku" a začal vás vnímat. Právě na to je určený kontinuální impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celé doby stlačení tlačítka maximálne po dobu 8 sekund.
Elektronický impulz okamžitý
Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Vibrace
Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Psa vyruší a okamžitě odpoutá jeho pozornost od neželané činnosti.
Tón/zvuk
Upozornění zvukem na nevhodné chování psa funguje podobne jako vibrační režim. 

Technické parametry

Dosah obojku 1200 m
Počet psů 1-3 psy
Druh korekce impuls + vibrace + zvuk
Vodotěsnost vodotěsný
Nastavení zvuku 4+2
Nastavení impulzů 36
Displej ano

Dosah obojku

Delta Upland XC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

Delta Upland XC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 36 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Detekce štěkání

Delta Upland XC identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 

Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium - iónovou batérií.

Vodotěsnost 

Delta Upland XC je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

Počet psů 

Deltu Upland XC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Délka obojku

Delta Upland XC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

Váha a rozměry

Hmotnost elktronické jednotky bez řemínku je 65g. Rozměry elktronické jednotky bez řemínku jsou 3,7 x 5,9 x 3,9 cm. Rozměry zařízení, ŠxVxH 5,2 x 13,6 x 2,7 cm

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 1200 metrů
 • nabíjecí přijímač s výdrží až 1 týden
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Obojek
 • Nabíječka USB kabel
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: