Elektronický obojek Garmin Pro 550 Bundle

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Pro 550 Bundle

S elektronickým výcvikovým obojkem Garmin PRO 550 máte zaručené jednoduché a rychlé ovládání, dosah až 1,5 km, 21 úrovní korekce, nastavení frekvence impulzu nebo vibrací aLED osvětlení.  LED světlo na obojku použijete například pokud se zhorší světelné podmínky, abyste viděli, kde se pes nachází.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
11 990 Kč
Značka Garmin
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Pro 550 Bundle

S elektronickým výcvikovým obojkem Garmin PRO 550 máte zaručené jednoduché a rychlé ovládání, dosah až 1,5 km, 21 úrovní korekce, nastavení frekvence impulzu nebo vibrací aLED osvětlení.  LED světlo na obojku použijete například pokud se zhorší světelné podmínky, abyste viděli, kde se pes nachází.

Nová série elektronických výcvikových obojků PRO od spoločnosti Garmin. S využitím Tri-Tronics vyvinula výcvikový systém s dosahem až 1,5 km, jednoduchým přístupem k 21 stupňím okamžitého anebo kontinuálního impulzu, nastavením vibrace anebo tónu, možností rychlého přepínaní stupňů, režimú korekce a mezi max. 3 psy ve výcviku. PRO 550 umožňuje také cvičit s použitím vibrace anebo zvuku. Při zhoršených světelných podmínkách anebo tréninku ve tmě výborně poslouží právě LED osvětlení na obojku, pro lepší lokalizaci psa.  Navíc tento výcvikový obojek nabízí také integrovanou funkci BarkLimiter™.

Elektronický impulz kontinuální
Určitě jste se setkali s tím, že váš pes nadobudl určitý stav mysle, kdy nereáguje téměř na žádný povel. Stává se to často při lovech anebo při temperamentních plemenech psů, kdy je opravdu potřeba použít i hrubou sílu, aby se pes dostal z "amoku" a začal vás vnímat. Právě na to je určený kontinuální impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celé doby stlačení tlačítka maximálne po dobu 8 sekund.
Elektronický impulz okamžitý
Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Dosah obojku

Garmin PRO 550 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 metrů. Dosah 1500 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

Garmin PRO 550 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 21 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Detekce štěkání

Garmin PRO 550 identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 

Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium - iónovou batérií. Vysílačka vydrží až 80hodin, přijímač 60 hodin. 

Vodotěsnost 

Garmin PRO 550 je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

Počet psů 

Garmin PRO 550 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Délka obojku

Garmin PRO 550 má velmi pevný a kvalitní obojek vyroben z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. 

Váha a rozměry

Hmotnost elktronické jednotky bez přijímače je 221g. Rozměry  ŠxVxH 4.5 x 20.8 x 5.4 cm. Hmotnost přijímače 7.8 x 4.4 x 4.4 cm. Hmotnost 98 g přijímač.  

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 1500 metrů
 • nabíjecí přijímač s výdrží až 80 hodin
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • BarkLimiter

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • PRO 550 ovladač
 • PT 10 obojek
 • černý řemínek
 • AC adaptér
 • Prepojovací kabel
 • Nabíjecí klip
 • Set kontaktních snímačů s klíčem
 • Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: