Elektronický obojek Garmin Pro 70 Bundle

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Pro 70 Bundle

S elektronickým výcvikovým obojkem Garmin PRO 70 máte zaručené jednoduché a rychlé ovládání, dosah až 1,5 km, 6 stupňů okamžité korekce, nastavení tónu a LED osvětlenína obojku, které zapnete jednoduše na ovládači, pokud se zhorší světelné podmínky, abyste viděli, kde se pes nachází.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
9 490 Kč 13 380 Kč 17 770 Kč 22 160 Kč 25 550 Kč 30 490 Kč od 9 490 Kč    
Značka Garmin
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Garmin Pro 70 Bundle

S elektronickým výcvikovým obojkem Garmin PRO 70 máte zaručené jednoduché a rychlé ovládání, dosah až 1,5 km, 6 stupňů okamžité korekce,nastavení tónu a LED osvětlení na obojku, které zapnete jednoduše na ovládači, pokud se zhorší světelné podmínky, abyste viděli, kde se pes nachází. Současne může probíhat výcvik až 6 psů (po zakúpení dalších obojků). Navíc nabízí také integrovanou funkci BarkLimiter™.

Zařízení je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou a nemuseli spouštět oči z vašeho psa.  U Garmin PRO 70 je k dispozici dálkově ovládané LED "majákové" světlo na příjímači, aby ste psa mohl najít za nízké viditelnosti. Výhodou je i vestavěný BarkLimiter, který dohlíží na psí štěkání. Pes je upozněn obojkem v případě, že nadměrně štěká a štěkání je nechtěné. 

Vybrat si můžete až 6 úrovní korekce, nebo upozornění v podobě tónu. Na výběr máte mezi :

Elektronický impulz kontinuálny
Určitě jste se setkali s tím, že váš pes nadobudl určitý stav mysle, kdy nereáguje téměř na žádný povel. Stává se to často při lovech anebo při temperamentních plemenech psů, kdy je opravdu potřeba použít i hrubou sílu, aby se pes dostal z "amoku" a začal vás vnímat. Právě na to je určený kontinuální impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celé doby stlačení tlačítka maximálne po dobu 8 sekund.
Elektronický impulz okamžitý
Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Dosah obojku

Garmin PRO 70 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 metrů. Dosah 1500 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

Garmin PRO 70 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 6 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Detekce štěkání

Garmin PRO 70 identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 

Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium - iónovou batérií. Vysílačka ydrží až 80hodin, přijímač 60 hodin. 

Vodotěsnost 

Garmin PRO 70 je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. Ponořitelné až do 10 metrů.

Počet psů 

Garmin PRO 70 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 6 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Délka obojku

Garmin PRO 70 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. 

Váha a rozměry

Hmotnost elktronické jednotky bez přijímače je 221g. Rozměry  ŠxVxH 4.5 x 20.8 x 5.4 cm. Hmotnost přijímače 7.8 x 4.4 x 4.4 cm. Hmotnost 98 g. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 1500 metrů
 • nabíjecí přijímač s výdrží až 80 hodin
 • možnost výcviku až 6 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • ponořitelný do 10 metrů
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • BarkLimiter

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • PRO 70 vysílač
 • PT 10 obojek
 • černý řemínek
 • AC adaptér
 • Prepojovací kabel
 • Nabíjecí klip
 • Set kontaktních snímačů s klíčem
 • Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: