Elektronický obojek Petrainer PET617

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Petrainer PET617

Petrainer PET617 je nová řada robustních, dobíjecích a plně vodotěsný obojků, pro amatérský i profesionální trénink psů. Tento výcvikový obojek má dosah až 600 metrů, má podsvícený LCD displej a disponuje funkcí impuls a vibrace. Obojek je vhodný pro malé, střední i velké psy a přikoupením dalšího obojku, lze použít i pro výcvik 2 psů najednou.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
3 990 Kč 5 980 Kč od 3 990 Kč
Značka PETRAINER
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Petrainer PET617

Petrainer PET617 je nová řada robustních, dobíjecích a plně vodotěsný obojků, pro amatérský i profesionální trénink psů. Tento výcvikový obojek má dosah až 600 metrů, má podsvícený LCD displej a disponuje funkcí impuls a vibrace. Obojek je vhodný pro malé, střední i velké psy a přikoupením dalšího obojku, lze použít i pro výcvik 2 psů najednou.

 U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 100 díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u Petrainer PET617 má podsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Oproti svému předchůdci má už Petrainer PET617 nabíjecí přijímač i vysílačku. Navíc je dodován s plně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření) a vodotěsnou vysílačkou. Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer Petrainer PET617 rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Dosah obojku 600m
Počet psů 1 - 3 psy
Druh korekce impuls + vibrace
Vodotěsnost vodotěsný
Nastavení vibrací 100 úrovní
Nastavení zvuku nemá
Nastavení impulzů 100 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjení vysílače 2 až 4h
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 3 až 7 dní
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 240 mAh
Baterie ve vysílači 500 mAh

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

Petrainer PET617 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek jak pro amatérský, tak i profesionální trénink psů. 

Typ korekce 

Petrainer PET617 má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impuls - krátký nebo dlouhý. Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.

Displej

Petrainer PET617 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u Petrainer PET617 je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 500mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dnů.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.

Vodotěsnost 

Oproti svému předchůdci je Petrainer PET617 už dodáván s kompletně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření). Vysílačka je také vodotěsná. Je tak ideální volbou pro výcvik psů ve vodě.

Počet psů 

Petrainer PET617 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Délka obojku

Petrainer PET617 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 68cm. 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4cm, výšku 8cm, hloubku 2,2cm a její váha je 63 gramů. Přijímač má šířku 6cm, výšku 3,5cm, hloubku 3cm a jeho váha je 49 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 600 metrů
 • velká výdrž akumulátoru
 • vodotěsný přijímač
 • až 100 úrovní impulsu a vibrací
 • malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
 • možnost výcviku až 2 psů najednou
 • dobíjecí přijímač i vysílačka
 • podsvícený displej

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Nabíječka
 • Elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátor do přijímače
 • Akumulátor do vysílače
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: