Elektronický obojek Petrainer PET910D

 
 • 1 z 2
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK Petrainer PET910D

Petrainer PET910D je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 500 metrů, vodotěsným přijímačem a možností ovládat až 2 psy najednou. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům.  Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
3 990 Kč 5 990 Kč od 3 990 Kč
Značka PETRAINER
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK Petrainer PET910D

Petrainer PET910D je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 500 metrů, vodotěsným přijímačem a možností ovládat až 2 psy najednou. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům.  Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních. 

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET910D se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům.  Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních.  I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí. Dosah obojku je až 500 metrů, takže je vhodný i na trénink do lesa a podobně zhoršených terénů.  U obojku je možné nastavit sílu impulzu od úrovně 0 až 9, kvůli čemuž je obojek vhodný spíše pro větší psy o hmotnosti od 20 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET910D má podsvícený LCD displej, a je ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Navíc je dodován s vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření). Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET910D rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

Technické parametry

Napájení Nabíjecí
Dosah obojku až 1000m
Počet psů až pro 2 psy
Druh korekce vibrace + el.impulz + zvuk + lokátor
Vodotěsnost Vodotěsný
Nastavení vibrací Ano
Nastavení zvuku Ano
Nastavení impulzů 9 úrovní
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 - 60 cm
Doba nabíjení vysílače 2 až 4h
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 2 - 4 dny
Rozměr přijímače š.8,5cm x v.4cm x h.3,2cm
Rozměr vysílače š.5,5cm x v.10cm x h.2,8cm

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro střední psy Pro velké psy

Dosah obojku

Petrainer PET910D vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 500 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa teprve začínají. tak zkušeným kynologům. 

Typ korekce 

Petrainer PET910D má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls.  Sílu impulzu si můžete nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.

Baterie a nabíjení

Vysílačka u Petrainer PET910D je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 1 až 2 měsíců.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 250mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.

Vodotěsnost 

Petrainer PET910D je dodáván s vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť a sníh, ale ani krátkodobé ponoření). Vysílačka je bez ochrany. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

Počet psů 

Petrainer PET910D je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Délka obojku

Petrainer PET910D má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu a potažený plastem. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 13 až do 58 cm (do 66 cm v případě udělání dalších zdířek). 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5cm, výšku 10cm, hloubku 2,8cm a její váha je ? gramů. Přijímač má šířku 8,5cm, výšku 4cm, hloubku 3,2cm a jeho váha je ? gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • nízká cena
 • velká výdrž akumulátoru
 • vodotěsný přijímač (nevadí déšť a sníh, ani krátkodobé ponoření)
 • možnost nastavení 9-ti úrovní impulsu 
 • možnost výcviku až 2 psů najednou
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • dobíjecí přijímač i vysílačka
 • zvukový lokátor

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Nabíječka
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Zvukový lokátor
 • Akumulátor do přijímače
 • Akumulátor do vysílače
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: