Elektronický obojek PetSafe 275m

 
 • 1 z 2
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK petsafe 275m

PetSafe je jedinečná kombinace ultrazvukového a sprejového obojku v jednom. S tímto obojkem můžete trénovat Vašeho psa, až na vzdálenost 275 metrů. Obojek nepoužívá ke korekci psa elektronické impulsy, ale šetrný a efektivní sprej, který psovi vystříkne na čumák a nepříjemný ultrazvuk.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Varianta
4 990 Kč
Značka PETSAFE
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK petsafe 275m

PetSafe je jedinečná kombinace ultrazvukového a sprejového obojku v jednom. S tímto obojkem můžete trénovat Vašeho psa, až na vzdálenost 275 metrů. Obojek nepoužívá ke korekci psa elektronické impulsy, ale šetrný a efektivní sprej, který psovi vystříkne na čumák a nepříjemný ultrazvuk.

Elektronický sprejový výcvikový obojek PetSafe je speciálně vyvinutý obojek, určený k odnaučení nežádoucího štěkání a nežádoucího chování psa až na 275 metrů. Obojek značky PetSafe pomáhá ovlivňovat chování Vašeho psa bez použití vodítka až na vzdálenost 275 m. Dálkový ovládač má tlačítka pro kladný (zvukové upozornění) a záporný signál (nepříjemný ultrazvuk). Záporný ultrazvukový signál je slyšitelný pouze psem a je mu velmi nepříjemný. Tím ho odradíte od opakování nežádoucího chování. Kladný signál slyší i člověk a pro psa je tento signál odměnou. Krom toho lze chování psa usměrňovat i uvolňováním citrónové vůně, která mu je vstříknuta z obojku pod čumák, pokud zmáčknete tlačítko na vysílači. Další výhodou elektronických výcvikových obojků PetSafe je prodloužená záruku 3 roky.

Technické parametry

Dosah obojku 275m
Počet psů 1 pes
Druh korekce zvuk + ultrazvuk + sprej
Sprej 4 úrovně
Ultrazvuk 1 úroveň
Vodotěsnost voděodolný (déšť, sníh)
Nastavení vibrací nemá
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení impulzů nemá
Délka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjení vysílače 2h
Doba nabíjení přijímače 2h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 3 až 7dní
Rozměr přijímače š.6,4cm x v.3,8cm x h.2,5cm
Rozměr vysílače š.4,4cm x v.12,7cm x h.2,5cm
Hmotnost přijímače 136g
Hmotnost vysílače 91g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 450mah
Baterie ve vysílači 450mah

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

 

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

Sprejový výcvikový obojek PetSafe vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 275 metrů. Dosah 275 metrů je dostatečný pro výcvik základních povelů ve městě i v lese. Pomocí sprejového obojku naučíte pejska povely ke mě, zůstaň, k noze nebo přivolání na větší vzdálenost.

Typ korekce 

Výcvikový obojek PetSafe využívá jako korekci pro psa sprej ve 4 úrovních, který vstříkne psovi pod čumák a to do vzdálenostnosti až 275 metrů. Sprej je v některých případech lepší než korekce pomocí impulzu nebo vibrací a je pro psa mnohem šetrnější. Petsafe má jako další druh korekce ultrazvuku, který je psovi nepříjemný a tím ho upozorníte na to že opakuje chybu (tzv. záporný signál)

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u sprejového obojku PetSafe osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

Vodotěsnost 

Sprejový výcvikový obojek PetSafe je dodáván s voděodolným přijímačem i voděodolnou vysílačkou. Nevadí jim déšť, sníh a krátkodobé namočení ale není možné je ponořit do vody.

Počet psů 

Sprejový výcvikový obojek PetSafe je navržen pouze pro výcvik jednoho psa. Obojek není možné rozšířit pro více psů. Pokud potřebujete cvičit více psů najednou, doporučujeme použít jiné obojky od značky PetSafe.

Délka obojku

Sprejový výcvikový obojek PetSafe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm, výšku 12,7cm, hloubku 2,5cm její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 3,8cm, výšku 6,4cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 136 gramů.

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 275 metrů
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • korekce pomocí spreje ve 4 úrovních
 • ultrazvuk a zvukové upozornění
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • voděodolný přijímač i vysílačka

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Náhradní sprej 
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: