Elektronický obojek PetSafe Little Dog 350m

 
 • 1 z 3
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK PetSafe LITTLE DOG 350M

PetSafe Little Dog je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem 350m a možností ovládat 2 psy najednou. Sada má nabíjecí obojek i vysílač. Tento model je vhodný pro psy s váhou od 5 do 70kg váhy. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
5 990 Kč 9 980 Kč od 5 990 Kč
Značka PETSAFE
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK PetSafe LITTLE DOG 350M

PetSafe Little Dog je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem 350m a možností ovládat 2 psy najednou. Sada má nabíjecí obojek i vysílač. Tento model je vhodný pro psy s váhou od 5 do 70kg váhy. 

Elektronický výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je profesionální model výcvikového obojku od firmy PetSafe. Výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je velmi účinný a přitom cenově dostupný profesionální výcvikové zařízení, které zajišťuje spolehlivý a bezpečný výcvik. V případě správného používání, si Váš pes lépe zažije Vaše povely a budete schopni psa lépe zvládnout a to v dosahu až 350m. Vysílačka je ergonomicky tvarovaná, dobře se drží v ruce a výborně se ovládá a má displej. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 8 úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5kg až do 70 kg. Obojek obsahuje li-ion baterii, není tedy nutné měnit baterie, jednoduše připojíte obojek k přiložené nabíječce a necháte obojek dobít. Disponuje funkcemi el.statický impulz, zvuk a booster (možnost nastavení dvojnásobného impulsu) a je možné ho použít pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). Další výhodou elektronických výcvikových obojků PetSafe je prodloužená záruku 3 roky.

Technické parametry

Dosah obojku 350m
Počet psů až pro 2 psy
Druh korekce impuls + zvuk + booster
Vodotěsnost ponořitelný do 1m
Nastavení vibrací nemá
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení impulzů 8 úrovní
Displej ano
Délka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjení vysílače 2h
Doba nabíjení přijímače 2h
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače 3 až 7 dní
Rozměr přijímače š.6,4cm x v.3,8cm x h.2,5cm
Rozměr vysílače š.4,4cm x v.12,7cm x h.2,5cm
Hmotnost přijímače 80g
Hmotnost vysílače 91g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

PetSafe Little Dog vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 350 metrů. Dosah 350 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. PetSafe Little Dog je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

Typ korekce 

PetSafe Little Dog má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 8-mi úrovních. PetSafe Little Dog navíc disponuje funkcí booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně)

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PetSafe Little Dog osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  

Vodotěsnost 

PetSafe Little Dog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u PetSafe Little Dog je pouze odolná proti dešti a sněhu.

Počet psů 

PetSafe Little Dog je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

Displej 

PetSafe Little Dog má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazené  veškeré ukazatele - sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm,v ýšku 12,7cm, hloubku 2,5cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 6,4cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 80 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dosah až 350 metrů
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 8mi úrovní impulsu 
 • možnost výcviku až 2 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • zvukové upozornění, impuls a booster
 • podsvícený LCD displej
 • záruka 3 roky

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: