Elektronický obojek SportDog TEK 1.0 Tracking & Training

 
 • 1 z 2
 

 ELEKTRONICKÝ OBOJEK SportDog TEK 1.0 Tracking & Training

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je revoluční a jediné řešení na světě, které v sobě kombinuje GPS pro psy a elektronický výcvikový obojek. Pomocí TEK 1.0 můžete sledovat aktuální polohu svého psa až do vzdálenost 11 km i v tom nejnáročnějším terénu. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
20 990 Kč 33 480 Kč 45 970 Kč 58 460 Kč 70 950 Kč 83 440 Kč 95 390 Kč 108 420 Kč 120 910 Kč 133 440 Kč 145 890 Kč 158 380 Kč od 20 990 Kč
Značka SPORTDOG
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OBOJEK SportDog TEK 1.0 Tracking & Training

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je revoluční a jediné řešení na světě, které v sobě kombinuje GPS pro psy a elektronický výcvikový obojek. Pomocí TEK 1.0 můžete sledovat aktuální polohu svého psa až do vzdálenost 11 km i v tom nejnáročnějším terénu. 

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je revoluční a jediné řešení na světě, které v sobě kombinuje kvalitní GPS pro psy a precizní elektronický výcvikový obojek. Souprava je tvořena dvěma částmi: obojkem s elektronikou (GPS modul, modul elektronického výcvikového obojku a radiový vysílač) a ruční stanicí uživatele. Spojení ruční stanice s obojkem na krku psa je radiové, tj. systémem vysílač - přijímač bez potřeby použití sítě GSM (pro mobilní telefony). Není tedy třeba SIM karty, neplatí se žádné poplatky za přenos mobilnímu operátorovi ani použití nezávisí na pokrytí signálem GSM. Na displeji ruční stanice se zobrazuje směr a vzdálenost ke sledovanému psovi (psům) a rovněž jeho rychlost pohybu. Současně je GPS obojek pro psy kombinován s nejlepším elektronickým výcvikovým obojkem vybaveným funkcemi zvukového a vibračního upozornění a různými druhy stimulace - krátké,trvalé a automaticky se zvyšující - s velmi jemným nastavením korekčních úrovní v 99 stupních. Pomocí SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je možné současně sledovat a cvičit až 12 psů najednou. Zařízení je robustní, odolné a plně vodotěsné a ponořitelné až do 7,5 metrů. SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je navržen a přizpůsoben praktickým potřebám práce se psy v terénu. 

Technické parametry

Funkce gps + zvuk + vibrace + impuls
Dosah obojku 11 km
Počet psů 1 - 12 psů
GPS signál rádiové
Zobrazení na displeji, nemapové
Síla impulzu 99 úrovní
Vodotěsnost ponořitelný do 7,5m
Délka obojku 20 až 70 cm
Rozměry vysílače š.6cm x v.12,6cm x h.3,1cm
Hmotnost vysílače 330g
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor (Li-Ion)
Baterie vysílači 1900mAh
Výdrž vysílače 1 až 5 dní
Rozměry přijímače š.9,5cm x v.6cm x h.4cm
Hmotnost přijímače 330g
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor (Li-Ion)
Baterie v přijímači 1250mAh
Výdrž přijímače 1 až 5 dní

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 

Dosah obojku

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training vám pomůže trénovat a sledovat Vašeho psa na vzdálenost až 11 km. SportDog TEK 1.0 je speciálně navržen pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, terén) a nedochází u něj ke ztrátě signálu jako u jiných typů GPS. 

Typ korekce 

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace i elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 99-ti úrovních. Systém nabízí i 3 módy nastavení stimulace - krátký impuls, dlouhý impuls a automaticky se zvyšující. 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 1900mAh a přijímač 1250mAh. Obojek i vysílačku nabijete pomocí duální nabíječky během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka i přijímač v provozu až několik dní.

Vodotěsnost 

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 

Počet psů 

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je možné použít pro sledování a výcvik více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik a sledování  až 12 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

Displej 

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat a sledovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - vzdálenost psa od vás, jeho rychlost pohybu, typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie atd.

Délka obojku

SportDog TEK 1.0 Tracking & Training má velmi pevný a kvalitní pogumovaný obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6cm, výšku 12cm, hloubku 3cm a její váha je 187 gramů. Přijímač má šířku 9,5cm, výšku 4cm, hloubku 6cm a jeho váha je 330 gramů. 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • výcvik a lokalizace psa až na 11 km
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 99-ti úrovní impulsu 
 • možnost výcviku až 12 psů najednou
 • ponořitelné až do 7,5 metrů
 • zvukové upozornění, vibrace i impuls
 • podsvícený LCD displej
 • kombinace GPS a výcvikového obojku

V čem vám obojek pomůže?

 • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
 • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Obsah balení

 • GPS vysílačka
 • GPS obojek
 • Výcvikový modul
 • Duální nabíječka
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Kryt obojku
 • Šroubovací klíč
 • Nastavitelný obojek
 • Kryty na elektrody
 • Akumulátory
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: