Elektronický ohradník Dogtra EF-3000 Gold

 
 • 1 z 3
 

Elektronický ohradník Dogtra EF-3000 Gold

Neviditelný plot Dogtra EF-3000 Gold je precizní zařízení nejvyšší třídy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyznačuje se nejlepší kvalitou a je vhodné i pro ty nejodolnější plemena. Přijímač je vyroben z velmi odolného plastu, který je připraven i na nejdrsnější zacházení. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
8 990 Kč 12 970 Kč 16 950 Kč 20 930 Kč 24 910 Kč od 8 990 Kč
Značka DOGTRA
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OHRADNÍK Dogtra EF-3000 Gold

Neviditelný plot Dogtra EF-3000 Gold je precizní zařízení nejvyšší třídy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyznačuje se nejlepší kvalitou a je vhodné i pro ty nejodolnější plemena. Přijímač je vyroben z velmi odolného plastu, který je připraven i na nejdrsnější zacházení. 

Elektronický ohradník Dogtra eF-3000 Gold americké výroby je exkluzivní zařízení, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit a chránit tak Vašeho psa. Doporučujeme jej těm nejnáročnějším uživatelům, kteří chtějí to nejlepší. 

Neviditelný plot Dogtra je určen převážně na odolnější plemena, ale je vhodný již od 10 kg, díky nastavitelné síle impulzu v 5ti úrovních. Lze jej použít i na ty největší psy. Pokud se pes začně přibližovat k zakázané oblasti ohraničené drátem, je napřed varován vibracemi (volitelně) a pokud pokračuje dál, následuje výchovný impulz. Váš pes se to velice rychle naučí a během několika dnů je po problémech s utíkáním. 

Ohradník Dogtra nabízí exkluzivní funkce - jako jediný využívá vibrace jako varování. Je to velká výhoda, pokud máte více, než jednoho psa - nemate ostatní. Také je to pro psa nepohodlné a nezdržuje se zbytečně ve výstražné zóně, čímž by vybíjel baterii. Pokud se tak stane, nebo máte například menší pozemek, je možné tuto varovnou zónu vypnout! 

Přijímač je na dobíjecí Lithium-Polymerový akumulátor o kapacitě 300mAh. Jeho nabití trvá cca 2 hodiny a vydrží v provozu okolo 10ti dnů. Jeho životnost je 4-7 let a výměnu zvládne i méně zkušený uživatel. Vysílací základna je napájena ze sítě.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Počet psů neomezeně
Druh korekce vibrace + impulz
Vodotěsnost ponořitelný do 1m
Nastavení vibrací 1 úroveň
Nastavení zvuku ne
Nastavení impulzů 5 úrovní
Délka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž přijímače 7 az 14 dní
Rozměr přijímače šířka 6,4 x výška 4,2 x hloubka 3,1 cm
Rozměr vysílače šířka 13,1 x výška 11,7 x hloubka 4,0 cm
Hmotnost přijímače 82g
Napájení přijímače Nabíjecí Li-Pol akumulátor
Napájení vysílače Síťový adaptér 25V 0,5A
Baterie v přijímači Zabudovaná Li-Pol 300 mAh

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro střední psy Pro velké psy
 
 

Nastavení zón

Dogtra eF-3000 Gold má možnost vypnutí výstražné zóny (zóna, ve které je pes varován, že se blíží k zakázané oblasti). Jedná se o unikátní možnost, která přijde vhod, pokud chcete co nejméně zmenšit psovi prostor, kde se může volně pohybovat, nebo například, když pes tráví příliš času ve varovné zóně a vybíjí obojek. Pokud je varovná zóna zapnuta, je signalizována vibrací na obojku. Je to výhoda oproti ostatním zařízením - funguje lépe než zvukové upozornění (vibrace bývá psovi nepohodlná) a nemate ostatní psy v případě více přijímačů. Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 30cm do 4m, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

Typ korekce 

Můžete nastavit jednu z 5ti úrovní impulzu. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí přepínače na přijímači.

drát v balení
Drát v balení

Základní balení Dogtra eF-3000 Gold obsahuje 150 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 1600m. 

Baterie a nabíjení

Přijímač Dogtra eF-3000 Gold je napájen Lithiom-Polymerovým akumulátorem o kapacitě 300mAh. Životnost akumulátoru je 4-7 let a lze jej uživatelsky vyměnit. Výdrž na jedno nabití je cca 10 dní a doba nabíjení 2-4 hodiny. Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu nebo při nedostupnosti síťového zdroje. 

Vodotěsnost 

Dogtra eF-3000 Gold disponuje plně ponořitelným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Pes může s přijímačem skočit do bazénu a koupat se libovolně dlouho. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

Počet psů 

Dogtra eF-3000 Gold je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 

Délka obojku

Dogtra eF-3000 Gold má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 

Váha a rozměry

Základna má šířku 13,1cm, výšku 11,7cm a hloubku 4,1cm. Přijímač má šířku 6,3cm, výšku 4,2cm a hloubku 3,1cm a jeho váha je 82 gramů.

 

VÝHODY PRODUKTU

 • plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
 • dobíjecí přijímač
 • možnost vypnout výstražnou zónu
 • 5 úrovní impulsu
 • odolný přijímač
 • vibrace

 

V ČEM VÁM OHRADNÍ MŮŽE POMOCI?

 • v efektivním odstranění nežádoucího utíkání psa ze zahrady či pozemku. Díky tomu nebudete muset psa přivazovat či zavírat do kotce nebo boudy. Pes bude mít tak větší svobodu a může se pohybovat zcela volně pouze ve vámi vytyčené oblasti.
 • ve spolehlivém odnaučení zlozvyků jako je rozplétání plotů, přeskakování plotu a zábran na pozemku
 • v přerušení nežádoucího chování ( podhrabávání pod plotem, hrabání hlíny, ničení záhonů a okrasné zahrady)

 

OBSAH BALENÍ

 • základna
 • síťový adaptér základny
 • přijímač
 • plastový obojek
 • síťová nabíječka přijímače
 • 4 ks dlouhé kontaktní body 19 mm (pro dlouhosrsté psy)
 • 2 ks plastové kontaktní body pro provoz bez elektrické stimulace
 • cívka anténního drátu délky 150 m
 • sada 50 ks značek (praporků)
 • 4 ks vodotěsné spojky anténního drátu
 • neonová testovací výbojka
 • zemnicí drát (tmavě zelený)
 • 2 ks šroubky pro upevnění signálního generátoru na zeď
 • 2 ks hmoždinky
 • originální a český návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: