Elektronický ohradník iTrainer W227B

 
 • 1 z 3
 

Elektronický ohradník iTrainer W227B

Elektronický ohradník iTrainer W227B je nejlevnější nabíjecí zařízení na trhu. Tento neviditelný plot nemá nastavení síly impulzu a je vhodný pro citlivější plemena. Jeho odolnost proti vodě není nejlepší, proto je vhodný do méně vlhkého prostředí a nesmí být ponořen pod vodu. 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
2 990 Kč 4 280 Kč 5 570 Kč 6 860 Kč 8 150 Kč od 2 990 Kč
Značka iTrainer
Kategorie Elektrické obojky
 

ELEKTRONICKÝ OHRADNÍK iTrainer W227B

Elektronický ohradník iTrainer W227B je nejlevnější nabíjecí zařízení na trhu. Tento neviditelný plot nemá nastavení síly impulzu a je vhodný pro citlivější plemena. Jeho odolnost proti vodě není nejlepší, proto je vhodný do méně vlhkého prostředí a nesmí být ponořen pod vodu. 

Elektronický ohradník iTrainer W227B je základní zařízení se standardními vlastnostmi. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). Přijímač nemá nastavení síly impulzu, je přednastavená a vhodná pro menší a střední plemena.  Zařízení je vhodné pro citlivější plemena. 

Neviditelný plot W227B je vhodný pro plemena od 3,6kg. Maximální váha není omezena, ale podmínkou je citlivější plemeno. 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Počet psů neomezeně
Druh korekce zvuk + impuls
Vodotěsnost Voděodolný
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení impulzů 1 úroveň
Délka obojku 20 až 55 cm
Doba nabíjení přijímače 2 až 4h
Výdrž přijímače 3 až 7 dní
Napájení přijímače akumulátor
Baterie v přijímači Li-Ion

 

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

 

Pro malé psy Pro střední psy  Pro velké psy
 
 

Nastavení zón

iTrainer W227B disponuje funkcemi zvuk a impuls. Zvuk je vydáván několik vteřin před započetím impulzu. Korekční zóna je nastavitelná od 30cm do 4m v závislosti na typu instalace a délce drátu.

Typ korekce 

iTrainer W227B nemá nastavitelnou sílu impulzu. Je vhodný spíše pro menší a střední plemena do váhy 20kg. Výjimkou jsou citlivější plemena, např. labrador.

drát v baleníDrát v balení

Základní balení elektronického ohradníku iTrainer W227B obsahuje 300 metrů drátu (nicméně velmi slabého - doporučujeme povrchovou instalaci), což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 600 metrů.

Baterie a nabíjení

Přijímač u iTrainer W227B je napájen Li-ion akumulátorem, který snadno dobijete přiloženým USB kabelem. Doba nabíjení je cca 2 hodiny, výdrž na jedno nabití 3-7 dní. Má LED indikaci o stavu baterie. Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu, nebo při nedostupnosti síťového zdroje. 

Vodotěsnost 

iTrainer W227B disponuje voděodolným přijímačem, který je vhodný při použití i v silném dešti a vlhkém prostředí. Nedoporučujeme ponoření pod vodu, ale krátkodobě by nemělo dojít k poškození.

Počet psů 

iTrainer W227B je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 

Délka obojku

iTrainer W227B má nylonový obojek . Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55cm. Obojek lze zaměnit za delší, stačí do poznámky napsat obvod krku Vašeho psa, případně lze zařízení nasadit na vlastní.

Váha a rozměry

Základna má šířku 10,9cm, výšku 12,9cm a hloubku 4,3cm. Přijímač má šířku 6,9cm, výšku 3,6cm a hloubku 3,6cm a jeho váha je 58 gramů včetně obojku.

 

VÝHODY PRODUKTU

 • nabíjecí přijímač
 • malý a lehký přijímač

 

V ČEM VÁM OHRADNÍ MŮŽE POMOCI?

 • v efektivním odstranění nežádoucího utíkání psa ze zahrady či pozemku. Díky tomu nebudete muset psa přivazovat či zavírat do kotce nebo boudy. Pes bude mít tak větší svobodu a může se pohybovat zcela volně pouze ve vámi vytyčené oblasti.
 • ve spolehlivém odnaučení zlozvyků jako je rozplétání plotů, přeskakování plotu a zábran na pozemku
 • v přerušení nežádoucího chování ( podhrabávání pod plotem, hrabání hlíny, ničení záhonů a okrasné zahrady)

 

OBSAH BALENÍ

 • 1 x generátor impulsů - základna
 • 1 x napájecí adaptér pro základnu
 • 1 x nabíjecí přijímač s nylonovým obojkem (vyměnitelný)
 • 1 x USB konektor pro nabíjení přijímače
 • 1 x pár elektrod pro dlouhosrsté psy
 • 1 x pár elektrod pro krátkosrsté psy
 • 1 x balení 300 m drátu
 • 1 x sada (20ks) praporků pro označení oblasti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: