GPS obojek Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy

 
 • 1 z 3
 

GPS OBOJEK Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy

Nový model sledovacích zařízení Garmin s menším a lehším obojkem T5 (mini), který je vhodný hlavně pro menší plemená. Ve výbavě produktu je samostatné GPS zařízení Alpha 100 s dotykovým displejem a celkem novým obojkem T5 (mini). Spojení technológie GPS s podporou GLONASS aVHF vám zaručí přehed o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti nebo procházce.

Dostupnost Momentálně nedostupné
25 990 Kč
Kód produktu 4042
Značka Garmin
Kategorie Elektrické obojky
 

GPS OBOJEK Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy

Nový model sledovacích zařízení Garmin s menším a lehším obojkem T5 (mini), který je vhodný hlavně pro menší plemená. Ve výbavě produktu je samostatné GPS zařízení Alpha 100 s dotykovým displejem a celkem novým obojkem T5 (mini). Spojení technológie GPS s podporou GLONASS a VHF vám zaručí přehed o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti nebo procházce.

Obojek T5(mini)

MALÁ KOMPAKTNÍ VELKOST - navržen pro menší plemená s hmotností od 7 kg do 24 kg s obvodem krku od 24 do 35,5 cm.
NÍZKA HMOTNOST -  v porovnaní se standardním T5 je T5 (mini) lehší přibližně o 25%. Hmotnost obojku je 212 g.
REŽIM SPÁNKU - v případě potřeby dokáže na dálku spustit režim spánku (vypnout obojek) pro úsporu energie a prodloužení výdrže batérie.
MORE CONTROL - funkce umožňuje vzdálene spustit na obojku vibráci anebo zvukové upozornění podle potřeby.
HIGH UPDATE RATE - obnovovací frekvence obojku zvýšená už na každé 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.
REMOTE LIGHT - LED dioda integrovaná na obojku pro vyšší bezpečnost a lepší viditelnost. LED osvětlení je přímo viditelné až do dálky 90m.
RESCUE MODE - po špuštění se obojok automaticky aktivuje do úsporního režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledání zatoulaného psa.

Alpha 100

EMERGENCY ALERT - upozornění na nebezpečí: užívatelé Alpha 100 mají možnost jednoduše sdílet svou aktuální polohu spolu s dalšími a v případě nebezpečí (přiblížení) spustit alarm.
ALPHA TRACKING - sledování aktivity dalších užívatelů Alpha 100 s přednastavenýma zprávama.
DISTANCE ALERTS - upozornšní na vzdálenost resp. rádius: nastavte si rádius pro spuštení upozornění pokud se pes dostane mimo zvolený rádius v dané geozóně.

Alpha 100 je standartně vybavená ANT+ bezdrátovým rozhraním pro připojení volitelných externích snímačů jako externý snímač teploty tempe.

Zařízení můžete jednoduše připojíte k svému PC/MAC pomocí USB a můžete sdílet svoje trasy prostředníctvím aplikácie BaseCamp, kde si můžte plánovat cesty, analyzovat a spravovat trasy a body, spravovať body zájmu POI a mnoho dalšího.

Alpha 100 je vybavené 3D kompasem, co z ní dělá  spolehlivýho společníka i v neznámém teréně a slotem na mikro SD karty, který můžete využít na nahrávání libovolných map z edice TOPO anebo cestní. Zařízení je vybaveno mapou SLovakia TOPO a TOPO Euro. TOPO Euro je digitální (vektorová) mapa s pokrytím 42 států Evropy. Vychází se zdrojů v míře 1:100 000, obsahuje data digitálního modelu terénu (DMT). Pokrytí zahrnuje i cestnou síť s uličnou podrobností. Nepodporuje však funkci pro automatický výpočet optimální trasy (autorouting). Skvěle poslouží na základní i důkladnejší orientaci v městech, ale i v terénu převažně ve všech státech Evropy. * úroveň pokrytí jednotlivých krajín se může líšit, pokrytí Kypru neobsahuje cestnou síť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámém terénu neztratíte...

Aplikáce Adventures poskytuje bezplatní a interaktívní způsob, jak si můžete vyměňovat jednotlivé příběhy s komunitou ostatních cestovatelů, chlubit se se svými cestami nebo sdílet svoje oblíbené místa s přáteli a rodinou.

Zařízení využívá rádiovou VHF technológii k zišťování polohy psů v prostředí.Používání rádiového VHF zařízení je v Europě všeobecně regulované předpisy.Zařízení je schváleno na používání v některých krajinách EÚ, včetně Slovenak,  ne však Česká republika. Průmyslná norma CE pod číslem CE0470(!) a CE0681(!). Podrobnosti k změnám a podmínkám používání nájdete na odkazu: Astro Legal

UPOZORNĚNÍ: Zařízení je určeno pro sledování  pohybu záchranářských psů na základě individuálního oprávnění k využívání rádiových kmitočtů. Uživatel musí o individuální oprávnění zažádat Český telekomunikační úřad, který licenci vydává na základě příslušného poplatku. Neautorizovaným používáním těchto produktů se vystavujete riziku postihu.

Licence formulář 13 BCD: Žádost o licenci - http://www.ctu.cz/formulare

DŮLEŽITÉ: Na slovenský je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání ve slovenštině, užívatelská příručka v slovenském jazyku. Produkt a jeho použití je schváleno pro lokalizaci loveckých psů na Slovensku. Provoz zařízení na území Slovenské republiky je možný na základě podmínek určených v individuálním povolení na používání frekvence.  

Na český trh je zařízení dodáváno s SK a EU mapami, české mapy je potřeba dokoupit - ovládání ve slovenštině, užívatelská příručka také. Viz níže

Turistická mapa Topo Czech je k dispozici ve dvou detailech:

 • Topo Czech ... standardní verze v měřítku 1:25 000
 • Topo Czech PRO ... prémiová, velmi detailní verze s měřítkem 1:10 000

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Počet psů 1-20 psů
Vodotěsnost vodotěsný
Displej 3" diagonal (7.6cm)
GPS přijímač GPS + GLONASS
Anténa INT./EXT.
Vysoko-citlivý přijímač Ano
Podpora externí antény Ano
Basemapa Ano
Předinstalovaná mapa TOPO EURO + SK TOPO
Možnost přidání map Ano
Vstavěná paměť 8 GB (predinštalovaná Topo EU)
Waypointy/oblíbené/pozice 4000
Počet psů 1-20 psů

 

Dosah obojku

Díky simultánnímu příjmu signálu ze satelitů GPS a GLONASS máte jistotu, že vaše poloha bude lokalizovaná přesne i v náročných podmínkách a to díky dosahu až 6,5 km v závislosti od terénu.

Vodotěsnost 

Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí.  Déšť, sníh, bahno už nejsou žádnou překážkou. Zařízení je vodotěsný - odolné vůči namočení, postříkání vodou.

Počet psů 

Novinkou je rozšíření na maximální možný počet psů (obojků) na sledování cez Alpha 100 - umožňuje sledování až 20 psů najednou, přičem každý GPS obojek posílá údaje o poloze každých 2,5, 5, 10, 30 anebo 120 sekúnd.

Displej 

Barevný dotykový displej s podporou multidotykového ovládání (i v rukavicích). Uhlopříčka 3” (7,6cm); rozlíšení 240 x 400 bodů.

Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené samostatným (dobíjecím Lio-ion) akumulátorom, který se nabíjí přímo v zařizení s výdrží až do 20 hodín (v závislosti od použití). Kapacita až 2000 mAh (3,7V),

Váha a rozměry

Zařízení měří 8.9 x 4.4 x 4.7cm (ŠxVxH) , hmotnost zařízení: obojek + anténa 188 g, obojek + anténa + řemínek 265 g

 

VÝHODY PRODUKTU

 • možnost spuštění funkcí na dálku
 • LED světlo na obojku
 • obnovovací frekvence obojku každé 2,5 s
 • sledování aktivity ostatních na dálku
 • menší hmotnost

 

V ČEM VÁM GPS POMŮŽE?

 • rychlé nalezení ukradeného auta či ztraceného psa 
 • zaručí vám přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti či procházce

 

OBSAH BALENÍ

 • Alpha 100 s  Li-ion baterií (1ks)
 • 1ks VHF anténa (12,2cm) 
 • oranžový řemínek (šířka 1,91cm)
 • 1ks anténa pro T5(mini) - délka 47,5cm,
 • nabíjecí klip pro T5 (mini),
 • dvojitý (split) USB nabíjecí kábel 
 • napájecí/nabíjecí kabel do autozapalovače 12V/24V,
 • klip na pásek 
 • síťová nabíječka AC 220V
 • manuál
 • předinstalovaná mapa TOPO EURO
 • dodávaná mapa Slovakia Topo v.4 microSD/SD 
 • 1-ročné předplatné služby - mapy ze satelitných snímků 
Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: