Protištěkací obojek Aetertek AT-919A

 
Tip
  • 1 z 3
 

protištěkací obojek Aetertek AT-919A

Aetertek AT-219A je v současnosti obojek s nejpokročilejší technologií na trhu vhodný pro psy s váhou od 5 do 90kg. Jedná se o vynikající zařízení s dvojitou detekcí štěkání (pomocí zvuku a vibrací hlasivek), nabíjecím a kompletně vodotěsným a ponořitelným přijímačem, až do 1 metru. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 18ti úrovních (po přikoupení vysílače).

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 990 Kč
Kód produktu P6445
Značka Aetertek
Kategorie Elektrické obojky
 

Protištěkací obojek Aetertek AT-219A se konečně dočkal svého vylepšeného modelu Aetertek AT-919A. Tento protištěkací obojek reaguje pouze na zvuk. Je tak velmi vhodný jako obojek proti vytí psů. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls. Na rozdíl od většiny ostatních obojků, dokáže inteligentní technologie rozeznat běžnou činnost psa jako je například příležitostné štěkání, škrabání a běh, a tím zabraňuje falešnému spuštění činnosti obojku. Nadměrné štěkání nejdříve spustí zvukové upozornění, pokud pes štěká dále připojí se vibrace obojku. Pokud pes na zvukové upozornění a vibrace nereaguje, je spuštěn elektrostatický impulz, který se stupňuje v průběhu štěkání. V okamžiku kdy pes přestane štěkat, automaticky dojde k přenastavení do výchozího stavu. Protištěkací obojek Aetertek At-919A je napájen dobíjecím li-ion akumulátorem, s možností vypnutí. Vypnutí a zapnutí obojku probíhá pomocí magnetického kroužku na přijímači a magnetu, který přiložíte k obojku. Zároveň je obojek plně vodotěsný a ponořitelnýaž do 1 metru. Vzhledem k rozměrům přijímače se obojek hodí spíše na střední a velké psí plemena od 20kg.

 Detekce štěkání

Aetertek AT-919A disponuje funkcí detekce pomocí zvuku. Tzn. že se obojek spustí na zvuk štěkotu psa a to i v případě štěkání psa, který obojek na sobě nemá. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku a vibrací na elektrodách. Na rozdíl od většiny ostatních obojků, dokáže inteligentní technologie rozeznat běžnou činnost psa a tím zabraňuje falešnému spuštění činnosti obojku. 

 Typ korekce 

Aetertek AT-919A využívá jako korekci zvukové upozornění, vibrace a  elektrostatický impuls. Nadměrné štěkání nejdříve spustí zvukové upozornění, pokud pes štěká dále připojí se vibrace obojku. Pokud pes na zvukové upozornění a vibrace nereaguje, je spuštěn elektrostatický impulz, který se stupňuje.  

 Baterie a nabíjení

Obojek Aetertek AT-919A využívá pro napájení dobíjecí a vyměnitelný Li-Ion akumulátor o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 3 až 5 dní. Především záleží na tom jak často se obojek spouští. 

 

 Vodotěsnost 

Aetertek AT-919A je kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu a pejsek se s ním může ponořit do vody.

 

 Plemeno 

Aetertek AT-219A má větší přiímač, takže je ideální spíše pro střední a velká plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 20 do 90kg. 

 Délka obojku

Aetertek AT-219A má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 


 Váha a rozměry

Aetertek AT-919A má ergonomicky tvarovaný obojek, který má šířku 7,5cm, výšku 3 cm (bez elektrod), hloubku 3,5 cm a jeho váha je 73,5 gramů. 

 

Technické parametry

Rozpoznání štěkotu pomocí zvuku
Druh korekce impuls + vibrace + zvuk
Vodotěsnost vodotěsné
Délka obojku 20-65cm
Hmotnost 70 g
Napájení dobíjecí akumulátor
Výdrž v provozu 3 - 5 dní

Obsah balení

  • Protištěkací obojek
  • Elektrody
  • Magnet
  • Nastavitelný obojek
  • Akumulátor
  • Nabíječka
  • Testovací výbojka
  • Manuál
Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: