Protištěkací obojek Garmi BarkLimiter Deluxe

 
 • 1 z 3
 

protištěkací obojek Garmi BarkLimiter Deluxe

Elektronický výcvikový obojek Garmin Deluxe s funkcí BarkLimiter. Zařízení je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 990 Kč
Kód produktu 4063
Značka Garmin
Kategorie Elektrické obojky
 

PROTIŠTĚKACÍ OBOJEK Garmi BarkLimiter Deluxe

Elektronický výcvikový obojek Garmin Deluxe s funkcí BarkLimiter. Zařízení je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou.

Díky technologii Tri-Tronics® rozlišuje mezi žádoucím a nežádoucím štěkání.Funguje to hned po vybalení z krabice - obojek teda není třeba nastavit. Dodává se ve 2 verzích: BarkLimiter s vyměnitelnou batérií a štíhlejší, dobíjecí BarkLimiter Deluxe.

Zařízení je díky dvoum integrovaným ocelovým mikro elektro-mechanickým snímačům vhodné pro všechny typy srsti a plemená psů.

Automatické zesílení úrovně intenzity impulsu

Tato funkce začíná na nejnižší úrovni korekce a postupně se přiblížuje na úroveň, která zastaví nežádoucí štěkání bez dalšího zvyšování. Můžete si také zvolit ručně nastavit korekci na jakékoli úrovni, kterou chcete, nebo zvolte pouze vibrace. Navíc vestavěné počítadlo Bark ™ počítá  štěkání, když jste pryč. Tímto způsobem budete vědět, jestli úroveň, kterou jste nastavili pro svého psa pracuje správněj, když jste pryč. Pokud nemáte žádné opravy nebo jen málo, pak je nastavena hladina dost vysoká. Pokud máte několik oprav pak budete muset přehodnotit úroveň stimulace, který používáte.

Bark Differentiation Technology

BarkLimiter se spouští jen na základě vibrací způsobených na krku psa. To prakticky eliminuje falešně způsobené "štěkání"  odřením nebo poškrábáním povrchu, nebo jinými zvuky, jako je i štěkání jiných psů. Kromě toho, BarkLimiter byl navržen tak, aby rozpoznal štěkání, které je žádoucí a nežádoucí. Takže pes nedostává korekci po každém štěknutí. 

Impuls má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Vibrace Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Psa vyruší a okamžitě odpoutá jeho pozornost od neželané činnosti.

 

Typ korekce 

Garmin BarkLimiter má možnost využít jak vibrace tak i elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 7 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Detekce štěkání

Garmin BarkLimiter identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 

Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené dobíjecí Li-Ion baterií s výdrží až 3 měsíce. 

Vodotěsnost 

Garmin BarkLimiter je vodotěsný - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou.  

Váha a rozměry

Hmotnost zařízení 68,2. Rozměry zařízení, ŠxVxH 62 x 47 x 39 mm

 

 VÝHODY PRODUKTU

 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný
 • vibrace a impuls
 • automatické zesílení úrovně impulzu

 

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti.
 • odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty.
 • odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů.

 

OBSAH BALENÍ

 • přijímač
 • vysílačka 
 • český návod

 

 

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: