Protištěkací obojek PetSafe Big Dog Deluxe

 
 • 1 z 2
 

protištěkací obojek PetSafe Big Dog Deluxe

Obojek proti štěkání PetSafe Big Dog Deluxe je speciální obojek určen hlavně pro velké a tvrdohlavé plemena psů s váhou od 18kg, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci v 10-ti úrovních. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 990 Kč
Kód produktu 4078
Značka PETSAFE
Kategorie Elektrické obojky
 

PROTIŠTĚKACÍ OBOJEK PetSafe Big Dog Deluxe

Obojek proti štěkání PetSafe Big Dog Deluxe je speciální obojek určen hlavně pro velké a tvrdohlavé plemena psů s váhou od 18kg, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci v 10-ti úrovních. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání, po aktivaci obojku dojde k elektrostatické korekci. Tímto jsou naprosto minimalizovány případy falešného spuštění obojku. Díky této funkci je obojek vhodný i pro domácnosti, kde je více psů. Obojek nemůže být žádným způsobem olivňován ostatními psy.

Systém obsahuje software "Temperament learning", který sleduje která úroveň korekce je pro psa ideální, aby se zamezilo jeho nadměrnému štěkání, případně se tato vlastnost psa eliminovala. Obojek je tedy vhodný svým nastavením oprovdu pro malá plemena a zároveň i pro velké a temperativní psy.

Základní charakteristika zařízení

 • Vhodný pro hlavně pro velké a tvrdohlavé plemena psů od 18kg
 • Voděodolný, avšak ne ponořitelný
 • Aktivovaný vibracemi i zvukem při štěkání * PerfectBark ™ technologie
 • Světelná kontrolka stavu baterky


Využívána korekce a technologie
Obojek využívá statickou korekci na eliminaci štěkání, která je nejefektivnější dostupná na trhu. Korekce si má získat pozornost pejska, ne mu jakýmkoliv způsobem škodit jestli ho trestat.

 • PerfectBark ™ technologie - Jde o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon na eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / Vytí.
 • Tento způsob detekce je vhodný zejména pokud pes nejen štěká ale i vyje. Někdy je možné, že pokud pes vyje a ne štěká, klasický obojek (viz např. PBC19-10765) nedokáže efektivně detekovat pouze vibraci hlasivek a tak se aktivovat tz vyslat korekci. Nezaručujeme však, že obojek dokáže vždy správně vyhodnotit vytí psa a tak jej efektivně tlumit.
 • Technologie Temperament Learning - Tato Technogym umožňuje obojku, aby se automaticky přizpůsobil temperamentu psa a vyslal tak co nejméně a co nejúčinnějších korekcí. Obojek si jednoduše zapamatuje, jak silná úroveň korekce je nutná pro daného psa, aby přestal štěkat. Při další aktivaci obojku štěkáním psa se obojek spustí buď na této úrovni nebo o úroveň níže. Takový trénink je nejúčinnější.

Další informace:

 • Obvod obojku: nastavitelný na obvod krku max. 86 cm
 • Váha obojku: 131g

Baterka:
obojek používá speciální PetSafe baterku RFA-188 - baterka většinou vydrží 3-6 měsíců avšak na začátku užívání obojku může baterka vybít dříve nakolik bude obojek více aktivován (trénink trvá 3-14 dní - po tomto časovm úseku byste již měli zaznamenat výrazné omezení štěkání) UPOZORNĚNÍ: pokud obojek nepoužíváte, otočte baterku do pozice vypnutí, aby se zbytečně nevybíjela.

 

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti.
 • odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty.
 • odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů.

 

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: