Protištěkací obojek PetSafe Deluxe

 
 • 1 z 2
 

protištěkací obojek PetSafe Deluxe

Obojek proti štěkání PetSafe Deluxe je univerzální obojek určený pro všechny velikostí psů, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci. Obojek je aktivován pomocí duální detekce štěkání Perfect Bark ™, která kombinuje vibrace a mikrofon.
Dostupnost Momentálně nedostupné
3 190 Kč
Kód produktu 4079
Značka PETSAFE
Kategorie Elektrické obojky
 

PROTIŠTĚKACÍ OBOJEK PetSafe Deluxe

Obojek proti štěkání PetSafe Deluxe je univerzální obojek určený pro všechny velikostí psů, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci. Obojek je aktivován pomocí duální detekce štěkání Perfect Bark ™, která kombinuje vibrace a mikrofon. Obojek se aktivuje a vydá korekci pouze v případě pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / Vytí. Při prvním zaštěkání vydá první varovný zvukový signál. Pokud pes opětovně zaštěká, obojek vyšle další varovný signál, nyní však statický. Intenzita varovných signálů se stupňuje pokud pes nepřestává štěkat. Pokud pes nezaštěká do 30 sekund, jednotka nastavení se vynuluje. Pokud pes zaštěká více než 15x během 50 sekund, jednotka se automaticky vypne na 3 minuty.


Základní charakteristika zařízení

 • Velikost obojku: 5.1.cm x 2.2 cm x 2.8 cm
 • Vhodný pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg
 • Voděodolný, avšak ne ponořitelný
 • Aktivovaný vibracemi i zvukem při štěkání * PerfectBark ™ technologie


Využívána korekce a technologie

 • Obojek využívá statickou korekci na eliminaci štěkání, která je nejefektivnější dostupná na trhu. Korekce si má získat pozornost pejska, ne mu jakýmkoliv způsobem škodit jestli ho trestat. Obojek Deluxe má 3 základní úrovně nastavení korekce, z nichž každá má ještě možnost 6 úrovní nastavení statické korekce. Obojek se tak dá velmi dobře přizpůsobit temperamentu a váze psa. Majitel nastaví základní úroveň (1, 2 nebo 3). Když pes začne štěkat, obojek začne postupně vysílat korekci od úrovně 1-6 v zadané úrovni.
 • PerfectBark ™ technologie - Jde o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon na eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / Vytí. Tento způsob detekce je vhodný zejména pokud pes nejen štěká ale i vyje. Někdy je možné, že pokud pes vyje a ne štěká, klasický obojek (viz např. PBC19-10765) nedokáže efektivně detekovat pouze vibraci hlasivek a tak se aktivovat tz vyslat korekci. Nezaručujeme však, že obojek dokáže vždy správně vyhodnotit vytí psa a tak jej efektivně tlumit.


Další informace:

 • Obvod: 71.1 cm (lze zkrátit na potřebnou délku)
 • Váha obojku: 62.4 g

Baterka:
obojek používá 6V baterku (RFA-67D) - speciální PetSafe baterka, která standardně vydrží od 3-6 měsíců avšak na začátku užívání obojku třeba počítat s její zvýšenou zatížením (pes bude často obojek "testovat") a tak baterka může vydržet pouze několik týdnů . V balení se již nacházejí 1ks baterky RFA-67D.

 

V ČEM VÁM OBOJEK POMŮŽE?

 • v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti.
 • odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty.
 • odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů.

 

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: