Firstmate Lamb Meal & Rice 15 kg

 
 
Firstmate Lamb Meal & Rice. Lamb meal doporučujeme pro dospívající, mladé a středně staré psy všech velikostí. Zejména se toto krmivo hodí pro dlouhosrstá plemena psů a psy s vysokým nárokem na vápník, obsahuje totiž lépe stravitelný organicky vázaný zdroj vápníku a extrakt z korýšů. Doporučujeme ho i psy s citlivým zažíváním, alergiky a také pro psy se sklonem k tloustnutí. Jehněčí maso pochází z volných australských chovů a veškeré ostatní suroviny mají původ v Britské Kolumbii v Kanadě.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 453 Kč
Kód produktu 2659
Značka Firstmate
Kategorie Granule
 

Firstmate Lamb Meal & Rice 

Lamb meal doporučujeme pro dospívající, mladé a středně staré psy všech velikostí. Zejména se toto krmivo hodí pro dlouhosrstá plemena psů a psy s vysokým nárokem na vápník, obsahuje totiž lépe stravitelný organicky vázaný zdroj vápníku a extrakt z korýšů. Doporučujeme ho i psy s citlivým zažíváním, alergiky a také pro psy se sklonem k tloustnutí. Jehněčí maso pochází z volných australských chovů a veškeré ostatní suroviny mají původ v Britské Kolumbii v Kanadě. Superprémium jehněčí s rýží pro citlivé dospívající a dospělé psy.

• hypoalergenní formule pro psy s kožními a trávicími obtížemi, prevence i dieta 
• pro mladé psy a psy středního věku, psy se sklonem k tloustnutí 
• bez pšenice i kukuřice jako potencionálních alergenů
• velmi vhodné pro dlouhosrstá plemena psů
• jedna z nejstravitelnějších formulí díky želatinizaci jednotlivých zrn a rýže
• díky velmi vysoké stravitelnosti poskytuje dostatek energie při snížené hladině bílkovin a tuků i aktivním psům
• posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení 
• podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek) 
• extrakt z korýšů – ideální přírodní zdroj glukosaminu
• granule nebobtnají - předchází torzi žaludku
• větší granule pro střední a velká plemena psů – velikost cca 1,5cm v průměru výška 0,5cm

Bylo vytvořeno na bázi jehněčí masové moučky a hnědé rýže. Postupný varný proces umožňuje želatinizaci celozrnných obilovin, což napomáhá snadnějšímu absorbování živin. Následné šetrné zpracování za nízkých teplot zvyšuje stravitelnost a dostupnost živin obsažených v krmivu. Díky jedinému zdroji živočišných bílkovin, tedy jehněčí masové moučce z Nového Zélandu a rýži jako zdroji uhlohydrátů, je tato receptura vhodná i pro citlivé psy.
firstmate-lamb-meal-rice-protein-1-graf

Složení:

jehněčí moučka, hněda rýže, ječmen setý, oves setý, kuřecí tuk, výlisky z dřeně rajských jablek, rybí olej, chlorid draselný, extrakt z juky,cholin chlorid, propionan vápenatý, vitamín C, vitamín A, vitamín D3, vitamín B1, vitamín B2, niacin, vitamín B6, vitamín B12, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, železo, zinek, mangan, měď , jód, kobalt, selen, hydrolyzát korýšů (zdroj glukosaminu).
firstmate-lamb-meal-rice-protein-2-graf
 

Firstmate je kompletní a nutričně vyvážená strava. Podávejte suché nebo lehce navlhčené v čisté misce. Nikdy nepřelévejte granule horkou vodou, krmivo obsahuje prebiotika a další užitečné látky citlivé na teplotu. Přelitím granulí horkou vodou hodnotné látky, které se výrobce pracným výrobním postupem snažil zachovat, během minuty znehodnotíte. Vždy v oddělené misce podávejte čerstvou vodu, která by měla být psovi dostupná po celý den. Doporučená denní dávka má informační charakter, je třeba vzít v úvahu celkové zatížení psa, jeho ustájení, roční období, míru stresu atd. Krmnou dávku proto nelze přesně určit, je u každého psa individuální záležitostí.Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: