Firstmate Maintenance All Life Stages 7,5 kg

 
 
Firstmate Maintenance All Life Stages Krmivo Maintenance poskytuje kompletní a vyváženou potravu pro dospívající a středně staré psy, se zvýšenou aktivitou všech plemen a velikostí. Hlavní složkou krmiva je kuřecí a rybí sleďová masová moučka.
Dostupnost Momentálně nedostupné
830 Kč
Kód produktu AFM006
Značka Firstmate
Kategorie Granule
 

Firstmate Maintenance All Life Stages 

Krmivo Maintenance poskytuje kompletní a vyváženou potravu pro dospívající a středně staré psy, se zvýšenou aktivitou všech plemen a velikostí. Hlavní složkou krmiva je kuřecí a rybí sleďová masová moučka. Superprémium pro velká a obří plemena.

• mladé psy a psy středního věku všech plemen včetně velkých a obřích při běžné či zvýšené zátěži 
• obsah živin a minerálů upraven tak, aby nedocházelo k poruchám růstu a přetěžování pohybové a opěrné soustavy 
• zdrojem živočišných proteinů je kvalitní kanadská kuřecí masová moučka 
• obsahuje aktivní enzymy, které jsou přidané za nízkých teplot pro maximalizaci jejich účinku 
• obsahuje přírodní složky (brusinky, borůvky, maliny) - posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení 
• podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek) 
• obsahuje extrakt z korýšů – ideální přírodní zdroj glucosaminu 
• obsahuje výrazné antioxidanty - extrakt z šalvěje, rozmarýnu a česnekový olej ve více než zanedbatelném množství
• větší granule pro střední a velká plemena psů– velikost cca 1,5cm v průměru výška 0,5cm 

Dosažená 86% stravitelnost je důkazem toho, že veškeré použité suroviny jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich maximální stravitelnost. Mastné kyseliny Omega 3 získané z ryb jsou základním předpokladem pro zdravou kůži a lesklou srst, což zvláště ocení majitelé psů s černou a bílou srstí. Optimální poměr bílkovin a tuků garantuje maximální uspokojení energetických potřeb a je předpokladem perfektního osvalení Vašeho psa. Krmivo obsahuje lépe stravitelný organicky vázaný zdroj vápníku a je konzervováno pomocí vitaminu C a E.

firstmate-maintenance-protein-granule-01

Složení:

kuřecí moučka, ječmen,ovesná moučka, hnědá rýže, kuřecí tuk, rybí moučka, rybí olej, bramborová moučka rajčatové výlisky, difosforečnan vápenatý, brusinky, borůvky, maliny, propionan vápenatý, extrakt z šalvěje, extrakt z rozmarýnu, česnekový olej, minerály, vitamíny (E, C, B2, niacin, pantothenan vápenatý, B1, A, B6, kysleina listová, biotin, B12, D3) hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)
.firstmate-maintenance-protein-granule-02

Firstmate je kompletní a nutričně vyvážená strava. Podávejte suché nebo lehce navlhčené v čisté misce. Nikdy nepřelévejte granule horkou vodou, krmivo obsahuje prebiotika a další užitečné látky citlivé na teplotu. Přelitím granulí horkou vodou hodnotné látky, které se výrobce pracným výrobním postupem snažil zachovat, během minuty znehodnotíte. Vždy v oddělené misce podávejte čerstvou vodu, která by měla být psovi dostupná po celý den. Doporučená denní dávka má informační charakter, je třeba vzít v úvahu celkové zatížení psa, jeho ustájení, roční období, míru stresu atd. Krmnou dávku proto nelze přesně určit, je u každého psa individuální záležitostí. Základ pro dospělého psa velkého-středního plemene je 100g na 10kg hmotnosti. Pro dospělé psy malých plemen 100-150g.Záruční doba: 18 měsíců

Hmotnost 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: