Firstmate Pacific Ocean Fish Original 2,3 Kg

 
 

Firstmate Pacific Ocean Fish Original 

Ultraprémiové krmivo založené na sleďové moučce a bramborových vločkách. Nepřekonatelné pro alergiky, psy s citlivým zažíváním a díky vysoce pozitivnímu vlivu na imunitu jako podpora při zdravotních obtížích všeho druhu. Vhodné pro dospělé jedince malých a středních plemen, dále při přechodu z jiného krmiva. Krmivo má výborný vliv díky vysokému obsahu vícenenasycených mastných kyselin na kvalitu kůže a srsti - vhodné nejen pro výstavní jedince. Ultrapremium pacifický sleď a bramborové vločky.
Dostupnost Momentálně nedostupné
409 Kč
Kód produktu AFM018
Značka Firstmate
Kategorie Granule
 

Firstmate Pacific Ocean Fish Original

Ultraprémiové krmivo založené na sleďové moučce a bramborových vločkách. Nepřekonatelné pro alergiky, psy s citlivým zažíváním a díky vysoce pozitivnímu vlivu na imunitu jako podpora při zdravotních obtížích všeho druhu. Vhodné pro dospělé jedince malých a středních plemen, dále při přechodu z jiného krmiva. Krmivo má výborný vliv díky vysokému obsahu vícenenasycených mastných kyselin na kvalitu kůže a srsti - vhodné nejen pro výstavní jedince. ultrapremium pacifický sleď a bramborové vločky.
• hypoalergenní formule pro dospívající a dospělé jedince všech velikostí s běžnou aktivitou 
• vhodný zejména pro alergiky či jako prevence i léčba trávicích a kožních obtíží (záněty kůže, svědivost, lupovitost), popř. i např. zánětech uší apod. 
• jediným zdrojem živočišných proteinů je pacifický sleď 
• jediným zdrojem sacharidů jsou bramborové vločky 
• bez obilovin 
• posiluje imunitní systém 
• pomáhá dosáhnout ideálního osvalení, 
• díky obsahu sleďové masové moučky – ideální zdroj Omega 3 – pro nádhernou zdravou lesklou srst 
• obsahuje antioxidanty 
• podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek) 
• obsahuje extrakt z korýšů – ideální přírodní zdroj glucosaminu 
• menší granule vhodná i pro malá i toy plemena psů– velikost cca 0,9cm v průměru, výška 0,2cm 

 firstmate-pacific-ocean-fish-potato-original-protein-graf

Složení:

Bramborové vločky Idaho, sleďová moučka, rajčatové výlisky, kuřecí tuk, rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholinchlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, extrakt z korýšů (zdroj GSM), vitamín C,A,D3,K3,B1,B2,B6,B12, kyselina listová, d-biotin, panthotenan vápenatý, síran železnatý, oxid zinečnatý, oxid manganatý, síran měďnatý, cheláty zinku a mědi, síran kobaltnatý, seleničnan sodný, jodičnan vápenatý. 

 firstmate-pacific-ocean-fish-potato-senior-slozeni_2


Podávejte suché nebo lehce navlhčené v čisté misce. Nikdy nepřelévejte granule horkou vodou, krmivo obsahuje prebiotika a další užitečné látky citlivé na teplotu. Přelitím granulí horkou vodou hodnotné látky, které se výrobce pracným výrobním postupem snažil zachovat, během minuty znehodnotíte. Vždy v oddělené misce podávejte čerstvou vodu, která by měla být psovi dostupná po celý den. Doporučená denní dávka má informační charakter, je třeba vzít v úvahu celkové zatížení psa, jeho ustájení, roční období, míru stresu atd. Krmnou dávku proto nelze přesně určit, je u každého psa individuální záležitostí. Základ pro dospělého psa velkého-středního plemene je 100g na 10kg hmotnosti. Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost 2.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: