Grey Peak Small Breed 15 kg

 
  • 1 z 2
 

WOLFSBLUT Wild Duck Small Breed - Kozí maso a sladký brambor je kompletní suché krmivo pro dospělé psy malých plemen. Malá plemena psů jsou ve srovnání s jejich většími příbuznými statisticky aktivnější, rychleji rostou, později stárnou a žijí déle. Tato aktivita je dlouhodobá, je důležitá kvalitní strava, pro udržení dobré kondice a je třeba ji rozdělit do malých dávek. Správná strava má významný vliv na udržení zdraví. A zároveň správná volba krmiva je zase závislá na vzdělání a iniciativě majitele.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Varianta
2 415 Kč
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

GREY PEAK SMALL BREED - Kozí maso a sladký brambor

wolfsblut-krmivo-pes

Malá psí plemena jsou ,,velká“, v poměru k jejich statistice- rostou rychleji a žijí déle. Jako miniaturní verze předků vlka, jsou plni energie. Tato exploze činností je chráněna dlouho, když je strava bohatá na energii a je v malých porcích, rozdělena na dvě části.

Malá plemena - kompletní krmivo!
Správná strava má vliv na zachování zdraví. Správná volba potravin je velice důležitá. Výživový program nabízí kompletní krmivo pro malá plemena s:
- ideálním zdrojem energie, a tím je i:
- lehce stravitelné,
- malé kousky
- všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály a
- je obzvláště chutné.

Ideálním zdrojem energie!
Malá psí plemena jsou ve srovnání s většími plemeny mnohem více mobilní a aktivní. Běh a skákání vyžaduje odpovídající způsob jednoduché a energeticky bohaté potravy. Mnoho bílkovin neznamená stejné množství energie. Jen vyvážený poměr bílkovin a tuků způsobuje požadovanou ,,hustotu“ energie. S přírodních složek, na základě svalstva búrské kozy v potravinářské kvalitě potravin, krmivo dosáhlo své optimální hustoty energie pro malá plemena.

Snadno stravitelné krmivo!
Vysoká rychlost metabolismu a nízká kapacita trávicí soustavy malých psích plemen vyžaduje vysoce stravitelné malé kousky potravy. S až 98% stravitelností masa z búrské kozy tyto požadavky splňuje téměř dokonale. Dále jsou obsaženy další podpůrné látky:
- Probiotické FOS – fruktosoligosacharidy- podporují zdravou střevní flóru, bojem proti ,,zlým“ patogenním bakteriím, které obývají střevo
- Neutrální chuť tymiánu podporuje trávicí proces přirozeným způsobem.
-Velikost a konzistenci jsme zvolili tak, aby mohly být snadno vstřebatelné a nevytvářeli pocit plnosti.
-Všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály
-Sladké brambory jsou nejvíce výživná zelenina
- Vitamin D3 podporuje tvorbu kostní hmoty a posiluje svalstvo
- Hloh podporuje výkonnost srdce
-Šalvěj má inhibiční účinek na růst bakterií, virů a plísní, podporuje proces hojení po úrazech
- Selen posiluje imunitní systém
-Mědi pomáhá předcházet zánětům

Zvláště Chutné!
Maso bůrské kozy postrádá typický kozí zápach.

Ekologický původ!
Maso v krmivech značky Wolfsblut pochází ze zvířat,která jsou chována na pastvinách po celý rok, a proto má mimořádně příznivé složení mastných kyselin. Proto je mnohem zdravější než maso z továrních farem

Žádné obilí!
Každý, kdo nás zná, ví, že všechny naše receptury jsou bez obilné. Psi jsou masožravci.
Neobsahuje: sóju, aromanty, barviva, ochucovadla, umělé konzervanty.

Složení

Sladké brambory (min. 25,5%), bůrská koza (min. 23,5%), sušené koňské maso, koňský tuk, hrachová bílkovina, bramborový protein, vláknina z hrachu, tymián, šalvěj, majoránka, dobromysl, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály , ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, arónie, spirulina, lněné semínko,MOS min 0,2, FOS 0,2% min, nukleotidy 0,17% min, kopřiva dvoudomá, hloh, ženšenu, pampeliška, semeno anýzu, pískavice řecké seno.

Rozbory živin

Přísady:
Doplňky stravy na kg:
Vitamíny: vitamín A (jako acetát retinol) 26 760 IU, vitaminu D3 (jako cholekalciferol) 1800 IU.
Stopové prvky: železo (síran železnatý) 321,36 mg, železo (chelátově vázané) 21,33 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (síranu měďnatý) 42,24 mg, měď (chelátově vázaná) 52,80 mg, mangan (síran manganatý) 116,95mg, zinek (síran zinečnatý) 296,49 mg, zinek (chelátově vázaný) 355,73 mg, selen(seleničitan sodný), 0.53mg.
Aminokyseliny: Taurin 1100 mg
 

Základní rozbor:
Dusíkaté látky:30%
Hrubý tuk: 19%
Hrubá vláknina: 3%
Hrubý popel: 8,5%

Dávkování

Hmotnost psa Množství na den
1-5kg 30-80g
5-15kg 80-160g
15-25kg 160-240g
25-35kg 240-320g
35-50kg 320-420g
50-70kg 420-580g

Poznámka k dávkování

Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase a věku. Pes musí mít přístup k pitné vodě.

grey-peak-small-breed-banner-pes

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: