Orijen Dog 6 Fish

 
 

ORIJEN 6 FISH DOG je kompletní holistické krmivo s šesti druhy rybího masa (losos, sleď, candát, síh, platýs, severská štika) určené pro dospělé psy všech plemen.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
118 Kč 610 Kč 1 342 Kč 2 376 Kč od 118 Kč
Značka Orijen
Kategorie Granule
 

ORIJEN 6 FISH DOG je kompletní holistické krmivo s šesti druhy rybího masa (losos, sleď, candát, síh, platýs, severská štika) určené pro dospělé psy všech plemen.

RYBY ULOVENÉ V KANADĚ, KTERÁ JE OBKLOPENA ATLANTSKÝM, TICHÝM A SEVERNÍM LEDOVÝM OCEÁNEM A JE POSETA ROZLEHLÝMI ČISTÝMI CHLADNÝMI SLADKOVODNÍMI JEZERY, SE SKVĚLE HODÍ PRO VÝROBU KRMIVA ORIJEN.

Aby byla zajištěna doporučená denní dávka proteinů, obsahuje ORIJEN 6 FISH vysoký podíl lososa, sledě a platýse ze severských ledových tichomořských vod ve Vancouveru plus síha, candáta a severskou štiku ze studených severských jezer – všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ a bez konzervačních prostředků, jsou tedy plné proteinů a tuků, které kompletně vyživují Vašeho psa.

Omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin tak, aby byla napodobena přirozená strava. ORIJEN obsahuje zdraví prospěšné místní ovoce a zeleninu, která je bohatá na fitoživiny, vitamín B a minerály.

Krmivo ORIJEN obsahuje veterinářem doporučené byliny včetně mořské zeleniny, bobule jalovce obecného a květů měsíčku lékařského. Odráží tak přirozený instinkt psů pojídat traviny a plevele.

Vyráběno s velkou péčí a hrdostí v mnohokrát oceněné továrně v Albertě, v Kanadě. Krmivo ORIJEN 6 FISH udržuje vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A ZCELA JISTĚ NÁM DÁTE ZA PRAVDU. - Složení:

Čerstvý vykostěný losos*, moučka z lososího masa, moučka ze sledího masa, čerstvý vykostěný sleď*, čerstvý vykostěný candát*, červenohnědé brambory, batata sladké brambory, hrách, lososí olej (konzervován směsí tokoferolů), čerstvý vykostěný jezerní síh*, vojtěška sušená na slunci, čerstvý vykostěný platýs, čerstvá vykostěná severská štika*, hrachová vláknina, organická chaluha, dýně, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415). * DODÁVÁNO ČERSTVÉ — bez konzervantů a nikdy mražené.

NAŠE FILOZOFIE O SLOŽENÍ - ČERSTVÉ A MÍSTNÍ SUROVINY

Jelikož věříme, že milovníci psů chtějí vědět, odkud pochází suroviny pro výrobu jejich psího krmiva, nenakupujeme levné suroviny, které můžete nalézt ve většině běžných krmiv.

Místo toho používáme suroviny, které jsou bezprostředně pěstovány nebo chovány v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim. Suroviny jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou dodávány k našim dvěřím ČERSTVÉ.

Jelikož jsou všichni psi masožravci, jsou přizpůsobeni na pojídání různé stravy, která je bohatá na maso, s malým množstvím ovoce, zeleniny a travin. ORIJEN 6 FISH pro PSY se charakterizuje Biologicky Vhodným složením (80.20.0) – 80% ryb, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin. Všechny suroviny jsou připravovány při nízké teplotě tak, aby si uchovaly svou původní hodnotu.

BOHATÝ OBSAH RYB (80%)

Všichni psi jsou přizpůsobeni na stravu, která je bohatá na živočišné proteiny – nikoliv obiloviny nebo rostlinné proteiny. Vyrobeno z 80% podílu ryb. ORIJEN 6 FISH se charakterizuje vysokým podílem rybích proteinů tak, aby co nejblíže napodobil přirozenou stravu psů.

BOHATÁ ROZMANITOST ČERSTVÝCH RYB (6)

Jelikož je přírodní strava rozmanitá, charakterizuje se krmivo ORIJEN 6 FISH šesti čerstvými rybami včetně lososa, sledě a platýse z kanadského pacifického studeného oceánu a severského candáta, štiky a síha* z našich studených severských jezer – VŠE JE DODÁVÁNO DENNĚ ČERSTVÉ! * Jezerní síh je druh ryby pocházející z kanadských studených severských jezer a není to běžné bílé rybí maso.

ŽÁDNÉ JINÉ SUCHÉ KRMIVO NA SVĚTĚ NEVYUŽÍVÁ TAKOVÉ MNOŽSTVÍ KVALITNÍCH RYBÍCH SUROVIN JAKO ORIJEN.

OVOCE a ZELENINA (20%)

Namísto vysokoglykemických obilovin jako je např.: kukuřice, pšenice nebo bílá rýže, se krmivo ORIJEN charakterizuje místním ovocem a zeleninou. Zatímco obsahuje pouze omezené množství sacharidů, ovoce a zelenina poskytují důležité vitamíny, minerály a ochranné živiny v přirozené a biodostupné podobě.

BEZ OBILOVIN (0)

Krmivo ORIJEN 6 FISH pro PSY je bez obilovin a s omezeným množstvím sacharidů tak, aby se shodovalo s přirozenou stravou psů.

ČERSTVÉ RYBY (6)

Krmivo ORIJEN 6 FISH je plné sladkovodních a mořských ryb světové třídy – loví se bezprostředně v našem regionu a jsou dodávány čerstvé, tudíž jsou plné přírodního zdroje Omegy-3 (DHA, EPA). Ve skutečnosti jsou všechny druhy krmiva ORIJEN bez rostlinných olejů jako jsou slunečnicový, lněný nebo kokosový olej, které poskytují Omega-3 mastné kyseliny v podobě, která je pro psy neúčinná.

Zaručená analýza:

Dusíkaté látky (min.) - 38.0%

Tuk (min.) - 18.0%

Vláknina (max.) - 3.0%

Vlhkost (max.) - 10.0%

Vápník (min./max.) - 1.5% / 1.7%

Fosfor (min./max.) - 1.2% / 1.4%

Omgea-6 mastné kyseliny (min.) - 2.6%

Omega-3 mastné kyseliny (min.) - 1.8%

DHA / EPA - 1.0% / 0.6%

Sacharidy (max.) - 25%

Popeloviny (max.) - 7.0%

Taurin (min.) - 0.4%

Glukosamin (min.) - 1250 mg/kg

Chondroitin (min.) - 1000 mg/kg

OBSAH ROSTLINNÝCH LÁTEK

Kořen čekanky obecné - 700 mg/kg

Kořen lékořice - 500 mg/kg

Kořen anděliky lékařské - 350 mg/kg

Pískavice řecké seno - 350 mg/kg

Květy měsíčku lékařského - 350 mg/kg

Sladký fenykl - 350 mg/kg

Lístky máty peprné - 300 mg/kg

Květy heřmánku lékařského - 300 mg/kg

Kořen smetanky lékařské - 150 mg/kg

Saturejka zahradní - 150 mg/kg

VITAMÍNY

Vitamín A - 15 kIU/kg

Vitamín D3 - 2 kIU/kg

Vitamín E - 400 IU/kg

Vitamín B12 - 0.5 mg/kg

Thiamin - 50 mg/kg

Riboflavin - 50 mg/kg

Niacin - 450 mg/kg

Kyselina pantotenová (B5) - 40 mg/kg

Pyridoxin (B6) - 35 mg/kg

Biotin - 1 mg/kg

Kyselina listová - 5 mg/kg

Cholin - 2700 mg/kg

Kyselina askorbová - 55 mg/kg

Betakaroten - 0.40 mg/kg

AMINOKYSELINY

Taurin - 0.4%

Lysin - 2.9%

Threonin - 1.65%

Methionin - 0.9%

Izoleucin - 1.55%

Leucin - 3.0%

Valin - 1.95%

Arginin - 2.9%

Fenylalanin - 1.7%

Histidin - 0.9%

Cystin - 0.4%

MINERÁLY

Sodík - 0.4%

Chlorid - 0.6%

Draslík - 0.7%

Hořčík - 0.10%

Síra - 0.4%

Mangan - 20 mg/kg

Kobalt - 0.47mg/kg

Selen - 0.5 mg/kg

Železo - 240 mg/kg

Zinek - 200 mg/kg

Měď - 20 mg/kg

AČKOLIV MOHOU NA PRVNÍ POHLED VYPADAT VELMI ODLIŠNĚ, VÁŠ PES MÁ STEJNÉ TRÁVICÍ ÚSTROJÍ JAKO ŠEDÝ VLK – COŽ ZNAMENÁ, ŽE JE VYVINUT JAKO MASOŽRAVEC A JE PŘIZPŮSOBEN NA STRAVU, KTERÁ JE BOHATÁ NA OBSAH MASA – NE NA SACHARIDY A OBILOVINY.

S ohledem na tuto skutečnost je krmivo ORIJEN bohaté na obsah masa a proteinů (a s omezeným množstvím sacharidů), tak aby se co neblíže přibližovalo stravě, pro kterou matka Příroda vyvinula všechny psy.

BOHATÝ OBSAH RYB A PROTEINŮ| 80% / 38%

ORIJEN 6 FISH DOG obsahuje celých 80% mořských a sladkovodních ryb. Krmivo ORIJEN se charakterizuje vysokým obsahem ryb a odráží tak 38% přírodní stravy psů.

BOHATÝ NA OBSAH RYBÍCH PROTEINŮ | 18%

Živočišné tuky a oleje jsou nezbytné pro špičkové zdraví všech psů – to je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje rostlinné oleje a charakterizuje se pouze obsahem tuků ze živočišných zdrojů. Namísto vysoce zpracovávaných tuků, které se používají běžně na výrobu komerčních krmiv, v krmivu ORIJEN je více než 80% tuků získáno přirozenou cestou z našich čerstvých rybích surovin.

DHA EPA z ČERSTVÝCH RYB | 1.0% / 0.6%

Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem vysoce stravitelných Biologicky Vhodných Omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA). Nezbytné pro imunitu a nervový systém vašeho psa, stejně jako pro jeho kůži a srst. Tyto důležité živiny nejsou obsaženy v rostlinných olejích jako např. ve slunečnici, lnu nebo kokosu.

BEZ OBILOVIN S OMEZENÝM MNOŽSTVÍM SACHARIDŮ | 0% / 25%

Přirozená strava psů obsahuje jen malé (pokud vůbec nějaké) množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN obsahuje jen z poloviny takové množství sacharidů jako běžná krmiva pro psy.

OMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÁPNÍKU FOSFORU | 1.6% / 1.4%

Nadměrné množství vápníku a fosforu ve vysokoproteinových psích krmivech, způsobuje znepokojení kvůli vysokému množství kuřecí, rybí nebo krůtí moučky, což je příčinou vysokého obsahu minerálů a posouvá obsah vápníku a fosforu na příliš vysokou úroveň a to na 2.5%(vápník) a 1.6%(fosfor).

GLUCOSAMIN CHONDROITIN | 1250 mg / 1000 mg

Vysoký obsah čerstvých ryb poskytuje vašemu psovi přirodní a bohatý zdroj glukosaminu a chondroitinu, které u něj podporují obnovu kloubů – bez přidání umělých přísad.

BYLINY VYBRANÉ VETERINÁŘEM

Byliny jsou základní součástí přirozené stravy psů, podporují metabolismus, posilují orgány a slouží jako čistící prostředek, kdy napomájí tělu zbavit se toxinů.

ZARUČENÍ VÝŽIVOVÉ HODNOTY

ORIJEN 6 FISH DOG je vyroben tak, aby splňoval normy stanovené organizací AAFCO Dog Food Nutrient Profiles pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE.

OBSAH KALORIÍ a jejich DISTRIBUCE

Energie u krmiva ORIJEN 6 FISH pro PSY představuje 4010 kcal/kg nebo 480 kcal/250ml odměrka (120g).

Kalorie obsažené v krmivu ORIJEN podporují špičkové zdraví psů. 36% energie pochází z proteinů, 22% z ovoce a zeleniny a 42% z rybích tuků.

BIOLOGICKY VHODNÉ ZDROJE KALORIÍ

V psím krmivu jsou celkem tři zdroje kalorií – protein, tuk a sacharidy. Proteiny a tuky jsou pro psy nezbytné, kdežto sacharidy nikoliv. Psi ve skutečnosti ve svém krmivu nepožadují žádné množství sacharidů.

Jednoduché cukry obsažené v rýži nebo kukuřici způsobují zvýšení hladiny cukru v krvi. Když se sacharidy nevyužijí jako zdroj energie, jsou v těle ukládány jako tuk. Sacharidy jsou hlavní příčinou nadváhy psů.

Poskytováním většího množství kalorií z proteinů a tuků a menšího ze sacharidů, pomáhá ORIJEN předcházet obezitě a snižuje výskyt inzulinorezistence a cukrovky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: