Orijen Dog Puppy Large

 
 

ORIJEN PUPPY LARGE je kompletní holistické krmivo s kuřecím, lososím, krůtím masem a masem sleďů, síhů a candátů, určené pro štěňata velkých a obřích plemen.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
1 143 Kč 1 999 Kč od 1 143 Kč
Značka Orijen
Kategorie Granule
 

ORIJEN PUPPY LARGE je kompletní holistické krmivo s kuřecím, lososím, krůtím masem a masem sleďů, síhů a candátů, určené pro štěňata velkých a obřích plemen.

ŠTĚŇATA VELKÝCH PLEMEN JSOU OD PŘÍRODY MASOŽRAVCI, COŽ ZNAMENÁ, ŽE JIM VYHOVUJE STRAVA BOHATÁ NA RŮZNÉ DRUHY MASA, MENŠÍ MNOŽSTVÍ OVOCE, ZELENINY A TRAVIN.

Krmivo obsahuje velké množství kuřat a krůt z volných výběhů, celá vejce a ryby – vše je vypěstováno nebo uloveno v našem regionu a dodáváno ČERSTVÉ každý den. Krmivo ORIJEN PUPPY LARGE BREED překypuje proteiny a tuky, čímž odpovídá stejné bohatosti a různorodé vyváženosti čerstvého masa, ovoce, zeleniny a travin, se kterou by se mladí psi setkali v divoké přírodě; a kompletně je vyživují.

Omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin tak, aby byla napodobena přirozená strava. ORIJEN PUPPY LARGE BREED obsahuje zdraví prospěšné místní ovoce, zeleninu a byliny – včetně mořské zeleniny, bobule jalovce obecného a květů měsíčku lékařského – suroviny, které jsou přirozeně bohaté na fytoživiny, vitamín B a minerály.

Vyrobeno speciálně pro štěňata velkých plemen. Tento ojedinělý druh je vyroben za použití obzvláště malého množství kuřecího popela a rybích surovin, které udržují hodnotu vápníku a fosforu ve zdravém poměru – obvykle se to týká krmiv pro štěňata velkých plemen.

Vyrobeno exkluzivně v již mnohokrát oceněné továrně firmy Champion Petfoods, v Albertě, v Kanadě. Krmivo ORIJEN PUPPY LARGE BREED udržuje vaše velké štěně zdravé, šťastné a silné.

PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A ZCELA JISTĚ NÁM DÁTE ZA PRAVDU. - Složení:

Čerstvé vykostěné kuřecí maso*, moučka z kuřecího masa, čerstvý vykostěný losos*, moučka z krůtího masa, moučka ze sledího masa, červenohnědé brambory, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), batata sladké brambory, hrách, čerstvá vykostěná krůta*, celá čerstvá vejce*, čerstvá kuřecí játra*, čerstvý vykostěný jezerní síh*, čerstvý vykostěný candát*, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, čerstvý vykostěný sleď*, organická chaluha, dýně, kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415). * DODÁVÁNO ČERSTVÉ — bez konzervantů a nikdy mražené.

NAŠE FILOZOFIE O SLOŽENÍ - ČERSTVÉ A MÍSTNÍ SUROVINY

Jelikož věříme, že milovníci psů chtějí vědět, odkud pochází suroviny pro výrobu jejich štěněčího krmiva, nenakupujeme levné suroviny, které můžete nalézt ve většině běžných krmiv.

Namísto toho, používáme suroviny, které jsou bezprostředně pěstovány nebo chovány v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim. Suroviny jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou dodávány k našim dvěřím ČERSTVÉ.

Jelikož jsou všechna štěňata masožravci, jsou přizpůsobena na pojídání různé stravy, která je bohatá na maso, s malým množstvím ovoce, zeleniny a travin. ORIJEN PUPPY LARGE se charakterizuje Biologicky Vhodným složením (80.20.0) – 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin. Všechny suroviny jsou připravovány při nízké teplotě tak, aby si uchovaly svou původní hodnotu.

BOHATÝ OBSAH MASA (80%)

Všechna štěňata jsou přizpůsobena na stravu, která je bohatá na živočišné proteiny – nikoliv obiloviny nebo rostlinné proteiny. Vyrobeno z 80% podílu drůběžího masa, vajec, různých druhů masa a ryb. ORIJEN PUPPY LARGE se charakterizuje vysokým podílem živočišných proteinů tak, aby co nejblíže napodobil přirozenou stravu štěňat.

BOHATÁ ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS (6)

Jelikož je přírodní strava štěňat rozmanitá, charakterizuje se krmivo ORIJEN šesti čerstvými druhy masa včetně volně chovaných kuřat a krůt, kuřecích jater a celých vajec a jedinečný výběr ryb ulovených ve volné přírodě – VŠE JE DODÁVÁNO DENNĚ ČERSTVÉ!

ŽÁDNÉ JINÉ SUCHÉ KRMIVO NA SVĚTĚ NEVYUŽÍVÁ TAKOVÉ MNOŽSTVÍ KVALITNÍCH ČERSTVÝCH MASOVÝCH SUROVIN JAKO ORIJEN.

OVOCE a ZELENINA (20%)

Namísto vysokoglykemických obilovin jako je např. kukuřice, pšenice nebo bílá rýže, se krmivo ORIJEN PUPPY LARGE charakterizuje místním ovocem a zeleninou. Zatímco obsahuje pouze omezené množství sacharidů, ovoce a zelenina poskytují důležité vitamíny, minerály a ochranné živiny v přírozené a biodostupné podobě.

BEZ OBILOVIN (0)

Krmivo ORIJEN je bez obilovin a s omezeným množstvím sacharidů tak, aby se shodovalo s přirozenou stravou štěňat.

ČERSTVÉ RYBY (2)

Krmivo ORIJEN je plné sladkovodních a mořských ryb světové třídy – loví se bezprostředně v našem regionu a jsou dodávány čerstvé, tudíž jsou plné přírodního zdroje Omegy-3 (DHA, EPA).

Všechny druhy krmiva ORIJEN jsou bez rostlinných olejů jako např. slunečnicový, lněný nebo kokosový olej, které poskytují Omega-3 mastné kyseliny v podobě, která je pro psy neúčinná.

Zaručená analýza:

Dusíkaté látky (min.) - 38.0%

Tuk (min.) - 16.0%

Vláknina (max.) - 3.0%

Vlhkost (max.) - 10.0%

Vápník (min./max.) - 1.5% / 1.7%

Fosfor (min./max.) - 1.2% / 1.4%

Omega-6 mastné kyseliny (min.) - 2.6%

Omega-3 mastné kyseliny (min.) - 1.0%

DHA (min.) - 0.6%

EPA (min.) - 0.3%

AA (min.) - 0.12%

Sacharidy (max.) - 25%

Popeloviny (max.) - 7.5%

Taurin (min.) - 0.35%

Glukosamin (min.) - 1400 mg/kg

Chondroitin (min.) - 1200 mg/kg

Mikroorganismy (min.) - 120M cfu/kg pH - 5.5

OBSAH ROSTLINNÝCH LÁTEK

Kořen čekanky obecné - 700 mg/kg

Kořen lékořice - 500 mg/kg

Kořen anděliky lékařské - 350 mg/kg

Pískavice řecké seno - 350 mg/kg

Květy měsíčku lékařského - 350 mg/kg

Sladký fenykl - 350 mg/kg

Lístky máty peprné - 300 mg/kg

Květy heřmánku lékařského - 300 mg/kg

Kořen smetanky lékařské - 150 mg/kg

Saturejka zahradní 150 - mg/kg

VITAMÍNY

Vitamín A - 16 kIU/kg

Vitamín D3 - 1.0 kIU/kg

Vitamín E - 400 IU/kg

Vitamín B1 - 0.9 mg/kg

Vitamin B12 - 0.5 mg/kg

Thiamin - 50 mg/kg

Riboflavin - 45 mg/kg

Niacin - 450 mg/kg

Kyselina pantotenová (B5) - 50 mg/kg

Pyridoxin (B6) - 38 mg/kg

Biotin - 1 mg/kg

Kyselina listová - 5.2 mg/kg

Cholin - 2700 mg/kg

Kyselina askorbová - 55 mg/kg

Betakaroten - 0.44 mg/kg

AMINOKYSELINY

Taurin - 0.3%

Lysin - 2.45%

Tryptofan - 0.38%

Threonin - 1.5%

Tyrozin - 0.98%

Methionin - 0.8%

Izoleucin - 1.5%

Leucin - 2.9%

Valin - 1.85%

Arginin - 2.2%

Fenylalanin - 1.6%

Histidin - 0.8%

Cystin - 0.35%

Kyselina glutamová

MINERÁLY

Sodík - 0.4%

Chlorid - 0.64%

Draslík - 0.77%

Hořčík - 0.10%

Kyselina sírová - 0.4%

Mangan - 27 mg/kg

Kobalt - 0.47mg/kg

Selen - 0.9 mg/kg

Železo - 240 mg/kg

Zinek - 200 mg/kg

Měď - 26 mg/kg

Jód - 1.8mg/kg

AČKOLIV MOHOU NA PRVNÍ POHLED VYPADAT VELMI ODLIŠNĚ, VAŠE ŠTĚNĚ VELKÉHO PLEMENE MÁ STEJNÉ TRÁVICÍ ÚSTROJÍ JAKO ŠEDÝ VLK – COŽ ZNAMENÁ, ŽE JE VYVINUTO JAKO MASOŽRAVEC A JE PŘIZPŮSOBENO NA STRAVU, KTERÁ JE BOHATÁ NA OBSAH MASA – NE NA SACHARIDY A OBILOVINY.

S ohledem na tuto skutečnost je krmivo ORIJEN bohaté na obsah masa a proteinů (a s omezeným množstvím sacharidů), tak aby se co neblíže přibližovalo stravě, pro kterou matka Příroda vyvinula všechna velká štěňata.

BOHATÝ OBSAH PROTEINŮ | 80% / 38%

ORIJEN PUPPY LARGE obsahuje celých 80% drůbežího a krůtího masa, vajec a rybích surovin. Krmivo ORIJEN se charakterizuje vysokým obsahem masa a odráží tak 38% přírodní stravy štěňat.

PŘIMĚŘENÝ OBSAH TUKŮ | 16%

Živočišné a rybí tuky podporují špičkové zdraví všech štěňat. Tuky obsažené v krmivu ORIJEN jsou vždy ze živočišných zdrojů (nikdy z rostlinných tuků), kde je více než 90% tuku získáno přirozenou cestou z našich čerstvých surovin jako např.: z čerstvého kuřecího masa, krůtího masa, ryb a vajec, namísto vysoce zpracovatelných tuků.

DHA EPA z ČERSTVÝCH RYB | 0.6% / 0.3%

Krmivo ORIJEN je plné čerstvých místních ryb – dokonalý zdroj Omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA), jež jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém vašeho štěněte, stejně jako pro jeho kůži a srst. Tyto důležité živiny nejsou obsaženy v rostlinných olejích jako např.: ve lnu, kokosu nebo slunečnici.

BEZ OBILOVIN S OMEZENÝM MNOŽSTVÍM SACHARIDŮ | 0% / 25%

Přirozená strava štěňat obsahuje jen malý (pokud vůbec nějaký) obsah sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN obsahuje jen poloviční množství sacharidů než běžná krmiva pro štěňata velkých plemen.

OMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÁPNÍKU a FOSFORU | 1.7% / 1.4%

Nadměrné množství vápníku a fosforu ve vysokoproteinových štěněčích krmivech, způsobuje znepokojení kvůli vysokému množství kuřecí nebo krůtí moučky, což je příčinou vysokého obsahu minerálů a posouvá obsah vápníku a fosforu na příliš vysokou úroveň a to na 2.5%(vápník) a 1.6%(fosfor).

GLUKOSAMIN CHONDROITIN | 1400mg / 1200mg

Vysoký obsah čerstvého drůbežího, různých druhů masa a ryb poskytuje vašemu štěněti přirodní a bohatý zdroj glukosaminu a chondroitinu, které u něj podporují obnovu kloubů.

BYLINY VYBRANÉ VETERINÁŘEM

Byliny jsou základní součástí přirozené stravy štěňat, podporují metabolismus, posilují orgány a slouží jako čistící prostředek, kdy napomájí tělu zbavit se toxinů.

ZARUČENÍ VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Krmivo ORIJEN PUPPY LARGE je vyrobeno tak, aby splňovalo normy stanovené organizací AAFCO Dog Food Nutrient Profiles pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE.

OBSAH KALORIÍ a DISTRIBUCE

Energie u krmiva ORIJEN PUPPY LARGE BREED představuje 3400 kcal/kg nebo 410 kcal/250ml odměrka (120g).

Kalorie obsažené v krmivu ORIJEN podporují špičkové zdraví psů. 40% energie pochází z proteinů, 25% z ovoce a zeleniny a 35% z tuků.

BIOLOGICKY VHODNÉ ZDROJE KALORIÍ

Ve štěněčím krmivu jsou celkem tři zdroje kalorií – protein, tuk a sacharidy. Zatímco proteiny a tuky jsou pro štěňata velkých plemen nezbytné, sacharidy nikoliv. Štěňata ve skutečnosti ve svém krmivu nepožadují žádné množství sacharidů.

Jednoduché cukry obsažené v rýži nebo kukuřici způsobují zvýšení hladiny cukru v krvi. Když se sacharidy nevyužijí jako zdroj energie, jsou v těle ukládány jako tuk. Ve skutečnosti jsou sacharidy hlavní příčinou nadváhy štěňat.

Poskytováním většího množství kalorií z proteinů a tuků a menšího ze sacharidů, pomáhá ORIJEN předcházet obezitě a snižuje výskyt inzulinorezistence a cukrovky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: