Orijen Dog Regional RED

 
 

ORIJEN REGIONAL RED DOG je kompletní holistické krmivo s masem divokých kanců, s jehněčím a vepřovým a bizoním masem a masem ze čtyř druhů mořských a sladkovodních ryb a je určeno pro dospělé psy všech plemen.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
136 Kč 762 Kč 1 745 Kč 2 575 Kč od 136 Kč
Značka Orijen
Kategorie Granule
 

ORIJEN REGIONAL RED DOG je kompletní holistické krmivo s masem divokých kanců, s jehněčím a vepřovým a bizoním masem a masem ze čtyř druhů mořských a sladkovodních ryb a je určeno pro dospělé psy všech plemen.

ZCELA NOVÝ TYP SUCHÉHO PSÍHO KRMIVA. KRMIVO ORIJEN REGIONAL RED NAPODOBUJE STEJNOU ROVNOVÁHU ČERSTVÉHO MASA, OVOCE, ZELENINY A TRAVIN, SE KTERÝMI BY SE PSI VŠECH PLEMEN SETKALI V JEJICH PŘIROZENÉM PROSTŘEDÍ.

Krmivo je vytvořeno tak, aby odpovídalo přirozené stravě psů. Krmivo ORIJEN REGIONAL RED obsahuje velké množství červeného masa z místních farem včetně divokého kance, hovězího, jehněčího, tradičního vepřového a bizona plus sladkovodní a mořské ryby ze severských jezer a Pacifiku. Všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ, bez konzervačních prostředků a plné proteinů a tuků, které kompletně vyživují Vašeho psa.

Krmivo je plné proteinů z živočišných surovin, pro které matka Příroda vyvinula všechny psy (75%). Tato jedinečná červená masa jsou napuštěna Omega-3 mastnými kyselinami DHA a EPA, jehož zdrojem jsou hlavně ryby a podporují tak špičkovou kondici kůže a srsti.

Omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin tak, aby byla napodobena přirozená strava. ORIJEN REGIONAL RED obsahuje zdraví prospěšné místní ovoce a zeleninu, která je bohatá na fitoživiny, vitamín B a minerály. ORIJEN obsahuje také mořskou zeleninu, bobule jalovce obecného a květy měsíčku lékařského – suroviny jež odráží instikt psů pojídat traviny a plevele.

Vyrobeno exkluzivně v již mnohokrát oceněné továrně v Albertě, v Kanadě. Krmivo ORIJEN REGIONAL RED je jedinečný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A ZCELA JISTĚ NÁM DÁTE ZA PRAVDU. - Složení:

Čerstvý vykostěný divoký kanec*, čerstvé vykostěné jehněčí maso*, čerstvá hovězí játra*, čerstvé vykostěné vepřové maso*, moučka z jehněčího masa, hrách, moučka z lososího masa, červenohnědé brambory, moučka ze sledího masa, celá čerstvá vejce*, čerstvé vykostěné bizoní maso*, bramborový škrob, čerstvý vykostěný losos*, moučka z masa síha, čerstvý vykostěný candát*, lososí olej (konzervován směsí tokoferolů), vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, sušená organická chaluha, dýně, kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415). * DODÁVÁNO ČERSTVÉ — bez konzervantů a nikdy mražené.

NAŠE FILOZOFIE O SLOŽENÍ | ČERSTVÉ A MÍSTNÍ SUROVINY

Jelikož věříme, že milovníci psů chtějí vědět, odkud pochází suroviny pro výrobu jejich psího krmiva, nenakupujeme levné suroviny, které můžete nalézt ve většině běžných krmiv.

Místo toho používáme suroviny, které jsou bezprostředně pěstovány nebo chovány v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim. Suroviny jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou dodávány k našim dvěřím ČERSTVÉ.

Jelikož jsou všichni psi masožravci, jsou přizpůsobeni na pojídání různé stravy, která je bohatá na maso, s malým množstvím ovoce, zeleniny a travin. ORIJEN REGIONAL RED se charakterizuje Biologicky Vhodným složením (75.25.0) – 75% masa, 25% ovoce a zeleniny a 0% obilovin. Všechny suroviny jsou připravovány při nízké teplotě tak, aby si uchovaly svou původní hodnotu.

BOHATÝ OBSAH MASA (75%)

Všichni psi jsou přizpůsobeni na stravu, která je bohatá na živočišné proteiny – nikoliv obiloviny nebo rostlinné proteiny. Vyrobeno z 75% podílu červeného masa a ryb. ORIJEN REGIONAL RED se charakterizuje vysokým podílem živočišných proteinů tak, aby co nejblíže napodobil přirozenou stravu psů.

BOHATÁ ROZMANITOST ČERSTVÝCH MAS (6)

Jelikož je přírodní strava rozmanitá, charakterizuje se krmivo ORIJEN REGIONAL RED šesti čerstvými druhy masa včetně divokého kance, hovězího, jehněčího, tradičního vepřového a bizoního (vše z volných chovů), plus ryby z kanadských severských jezer a studeného tichomořského oceánu – VŠE DODÁVÁNO DENNĚ ČERSTVÉ!

ŽÁDNÉ JINÉ SUCHÉ KRMIVO NA SVĚTĚ NEVYUŽÍVÁ TAKOVÉ MNOŽSTVÍ KVALITNÍCH ČERSTVÝCH MASOVÝCH SUROVIN JAKO ORIJEN.

OVOCE a ZELENINA (25%)

Místo vysokoglykemických obilovin, jako je např. kukuřice, pšenice nebo bílá rýže, se krmivo ORIJEN charakterizuje místním ovocem a zeleninou. Zatímco obsahuje pouze omezené množství sacharidů, ovoce a zelenina poskytují důležité vitamíny, minerály a ochranné živiny v přírozené a biodostupné podobě.

BEZ OBILOVIN (0)

Krmivo ORIJEN je bez obilovin a s omezeným množstvím sacharidů tak, aby se shodovalo s přirozenou stravou psů.

ČERSTVÉ RYBY (2)

Krmivo ORIJEN je plné sladkovodních a mořských ryb světové třídy – loví se bezprostředně v našem regionu a jsou dodávány čerstvé, tudíž jsou plné přírodního zdroje Omegy-3 (DHA, EPA). Ve skutečnosti jsou všechny druhy krmiva ORIJEN bez rostlinných olejů jako jsou slunečnicový, lněný nebo kokosový olej, které poskytují Omega-3 mastné kyseliny v podobě, která je pro psy neúčinná.

Zaručená analýza:

Dusíkaté látky (min.) - 38.0%

Tuk (min.) - 18.0%

Vláknina (max.) - 3.0%

Vlhkost (max.) - 10.0%

Vápník (min./max.) - 1.6% / 1.8%

Fosfor (min./max.) - 1.4% / 1.6%

Omgea-6 mastné kyseliny (min.) - 3.0%

Omega-3 mastné kyseliny (min.) - 1.1%

DHA (min.) - 0.6%

EPA (min.) - 0.3%

AA (min.) - 0.16%

Sacharidy (max.) - 25%

Popeloviny (max.) - 7.5%

Taurin (min.) - 0.35%

Glukosamin (min.) - 1400 mg/kg

Chondroitin (min.) - 1000 mg/kg

Mikroorganismy (min.) - 120M cfu/kg pH - 5.5

OBSAH ROSTLINNÝCH LÁTEK

Kořen čekanky obecné - 700 mg/kg

Kořen lékořice - 500 mg/kg

Kořen anděliky lékařské - 350 mg/kg

Pískavice řecké seno - 350 mg/kg

Květy měsíčku lékařského - 350 mg/kg

Sladký fenykl - 350 mg/kg

Lístky máty peprné - 300 mg/kg

Květy heřmánku lékařského - 300 mg/kg

Kořen smetanky lékařské - 150 mg/kg

Saturejka zahradní - 150 mg/kg

VITAMÍNY

Vitamín A - 16 kIU/kg

Vitamín D3 - 1.0 kIU/kg

Vitamín E - 400 IU/kg

Vitamín B1 - 0.9 mg/kg

Vitamín B12 - 0.5 mg/kg

Thiamin - 50 mg/kg

Riboflavin - 45 mg/kg

Niacin - 450 mg/kg

Kyselina pantotenová (B5) - 50 mg/kg

Pyridoxin (B6) - 38 mg/kg

Biotin - 1 mg/kg

Kyselina listová - 5.2 mg/kg

Cholin - 2700 mg/kg

Kyselina askorbová - 55 mg/kg

Betakaroten - 0.44 mg/kg

AMINOKYSELINY

Taurin - 0.3%

Lysin - 2.15%

Tryptofan - 0.38%

Threonin - 1.35%

Tyrozin - 1.0 %

Methionin - 0.8%

Izoleucin - 1.3%

Leucin - 2.35%

Valin - 1.65%

Arginin - 2.2%

Fenylalanin - 1.3%

Histidin - 0.7%

Cystin - 0.30%

MINERÁLY

Sodík - 0.4%

Chlorid - 0.64%

Draslík - 0.77%

Hořčík - 0.10%

Síra - 0.4%

Mangan - 27 mg/kg

Kobalt - 0.47mg/kg

Selen - 0.9 mg/kg

Železo - 240 mg/kg

Zinek - 200 mg/kg

Měď - 26 mg/kg

Jód - 1.8mg/kg

AČKOLIV MOHOU NA PRVNÍ POHLED VYPADAT VELMI ODLIŠNĚ, VÁŠ PES MÁ STEJNÉ TRÁVICÍ ÚSTROJÍ JAKO ŠEDÝ VLK – COŽ ZNAMENÁ, ŽE JE VYVINUT JAKO MASOŽRAVEC A JE PŘIZPŮSOBEN NA STRAVU, KTERÁ JE BOHATÁ NA OBSAH MASA – NE NA SACHARIDY A OBILOVINY.

S ohledem na tuto skutečnost je krmivo ORIJEN REGIONAL RED bohaté na obsah živočišných proteinů a tuků (a s omezeným množstvím sacharidů), tak aby se co neblíže přibližovalo stravě, pro kterou matka Příroda vyvinula všechny psy.

BOHATÝ OBSAH MASA PROTEINŮ | 75% / 38%

Krmivo ORIJEN REGIONAL RED bsahuje celých 75% červeného masa včetně masa z divokého kance, jehněčího, hovězího, tradičního vepřového a bizoního. Krmivo se charakterizuje vysokým obsahem masa a odráží tak 38% přírodní stravy psů.

BOHATÝ OBSAH ŽIVOČIŠNÝCH TUKŮ | 18%

Živočišné tuky a rybí olej podporují špičkové zdraví všech psů. Tuky obsažené v krmivu ORIJEN jsou vždy ze živočišných zdrojů (nikdy z rostlinných tuků), kde je více než 90% tuků získáno přirozenou cestou z našich čerstvých ryb a červeného masa.

DHA EPA z ČERSTVÝCH RYB | 0.5% / 0.3%

Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem Omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA). Nezbytné pro imunitu a nervový systém vašeho psa, stejně jako pro jeho kůži a srst. Tyto důležité živiny nejsou obsaženy v rostlinných olejích jako např. ve slunečnici, lnu nebo kokosu.

BEZ OBILOVIN S OMEZENÝM MNOŽSTVÍM SACHARIDŮ | 0% / 25%

Přirozená strava psů obsahuje jen malý (pokud vůbec nějaký) obsah obilovin a sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN REGIONAL RED obsahuje jen poloviční množství sacharidů než běžná krmiva pro psy.

OMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÁPNÍKU FOSFORU | 1.8% / 1.6%

Nadměrné množství vápníku a fosforu ve vysokoproteinových psích krmivech, způsobuje znepokojení kvůli vysokému množství kuřecí, rybí nebo krůtí moučky, což je příčinou vysokého obsahu popela a posouvá obsah vápníku a fosforu na příliš vysokou úroveň a to na 2.5%(vápník) a 1.6%(fosfor).

GLUCOSAMIN CHONDROITIN | 400 mg / 250 mg

Vysoký obsah čerstvého masa a ryb poskytuje vašemu psovi přirodní a bohatý zdroj glukosaminu a chondroitinu, které u něj podporují obnovu kloubů - bez přidání umělých látek.

VETERINÁŘEM VYBRANÉ BYLINY

Byliny jsou základní součástí přirozené stravy psů, podporují metabolismus, posilují orgány a slouží jako čistící prostředek, kdy napomájí tělu zbavit se toxinů.

ZARUČENÍ VÝŽIVOVÉ HODNOTY

ORIJEN REGIONAL RED je vyroben tak, aby splňoval normy stanovené organizací AAFCO Dog Food Nutrient Profiles pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE.

OBSAH KALORIÍ A jejich DISTRIBUCE

Energie u krmiva ORIJEN REGIONAL RED představuje 4010 kcal/kg nebo 480 kcal/250ml odměrka (120g).

Kalorie obsažené v krmivu ORIJEN podporují špičkové zdraví psů. 36% energie pochází z proteinů, 22% z ovoce a zeleniny a 42% z tuků.

BIOLOGICKY VHODNÉ ZDROJE KALORIÍ

V psím krmivu jsou celkem tři zdroje kalorií – protein, tuk a sacharidy.

Proteiny a tuky jsou pro psy nezbytné, kdežto sacharidy nikoliv. Psi ve skutečnosti ve svém krmivu nepožadují žádné množství sacharidů.

Jednoduché cukry obsažené v rýži nebo kukuřici způsobují zvýšení hladiny cukru v krvi.

Když se sacharidy nevyužijí jako zdroj energie, jsou v těle ukládány jako tuk.

Sacharidy jsou hlavní příčinou nadváhy psů.

Poskytováním většího množství kalorií z proteinů a tuků a menšího ze sacharidů, pomáhá ORIJEN předcházet obezitě a snižuje výskyt inzulinorezistence a cukrovky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: