WOLFSBLUT Hunters Pride 7,5kg

 
  • 1 z 2
 
WOLFSBLUT Hunters Pride - Kompletní krmivo pro dospělé psy s masem z bažanta, kachny, králíka, se sladkými bramborami a dýní. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů.Kromě hlavního jídla- masa a ryb, se divocí psi i vlci živili také ovocem, bylinami a kořeny z lesů a stepí. vysoký podíl masa s unikátní kombinací bylin z lesů a luk, společně s dalšími zdravími složkami. Výsledkem je extrémně zdravé jídlo, které současně chrání a revitalizuje tělo i mysl.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 390 Kč
Kód produktu WOL0101
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Hunters Pride 15kg - bažant, králík, kachna, ovoce, brambor, dýně

wolfsblut-krmivo-pes_1

Kompletní krmivo pro dospělé psy.Vysoký obsah masa a pouze přírodní a zdravé přísady.Suché krmivo bylo navrženo tak, aby splňovalo každodenní výživu dospělých psů. Zdravé krmivo a potraviny pro psy mají vysoký vliv na udržení zdraví. Naše krmivo pro psy HUNTERS PRIDE navíc obsahuje extrakt z YUCA, stejně jako FOS a MOS, které se rovněž používají u dětských výživ.Yucca schidigera je rostlina, která patří do rodu z Liliaceae a roste především na jihozápadě Spojených států a Mexiku. Extrakt z rostliny má prokazatelné protizánětlivé účinky. Vynikající chuťový zážitek a to zejména kombinace drůbeže a králičího masa se sladkými brambory a špetku dýně, dodá suchému krmivu přirozeně pikantní a současně mírně sladkou chuť. Kvalita masa pochází z dobrých životních podmínek pro tyto zvířata.Každý, kdo nás zná, ví, že naše receptury a produkty pro psy jsou prosté obylovin a respektuje přirozenou stravu psů jako masožravců.

O krmivu Wolfsblut obecně:
 

Granule zn. Wolfsblut byly za pomoci odborníků z celého světa léta vyvíjeny až do současné podoby. Receptury na kterých je krmivo postaveno respektují nejnovější standardy ve výživě psa.
Wolfsblut je krmivo, které poskytne masožravci maximum živočišných bílkovin, jelikož tyto granule obsahují více než 50% masa v sušině! Ve složení nenaleznete žádné obiloviny, za to najdete unikátní kombinace rostlinných látek, bylinek a mořských řas. Granule Wolfsblut mají vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin.Kromě toho, že jsou zcela grain-free, neobsahují ani chemické konzervační látky, barviva či dochucovadla. Krmivo Wolfsblut jde ještě dále, obešlo se i bezslunečnicového a řepkového oleje, syntetického vitaminu K3 a tapiokového škrobu (zahušťovadla).

Jaké maso je při výrobě vybíráno? Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z masa volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.Po naporcování je maso ihned zamrazeno a poté se zpracovává šetrnými technologiemi a postupy. Tak je zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí krmiv WOLFSBLUT maso! Čím se po celé ty roky divocí psi stravovali? Jaké živočišné bílkoviny byly nejčastěji součástí jejich jídelníčku? Pokud by mohli i dnes lovit ve volné přírodě, jistě by se mezi jejich úlovky našli hlodavci, králíci, ptáci, bobři, jeleni či losi. Určitě by to ale nebyla soja nebo kukuřice! Kromě masa však granule obsahují i léčivé bylinky jako hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Jsou to rostlinky, na které jsou divá zvířata zvyklá a které byly součástí jejich přirozené stravy. To potvrzuje i proslulý zvířecí etolog J.R.Trumler.

 Výhody:

Obsahuje více než 52% masa
Žádné obilí.
Pouze přírodní přísady podporující zdraví
Maso ze zvířat kvalitního zdroje.
Bez cukru
Bez zápachu, barviv, dochucovadel a umělých konzervačních látek. Žádná sója, žádná bělidla a žádný syntetický vitamin K 3.
Vhodné pro psy s alergií a psy s citlivým zažíváním.

 

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.


Zde je výňatek ze speciálních ingrediencí:


Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém. Sladké brambory jsou podle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninu.Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny, flavonoidy, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin.Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum.Hloh podporuje výkon srdce.Všechny byliny jsou vyvážené a použité v rozsahu miligramu. U bylin platí pravidlo méně je někdy více! Yucca schidigera je rostlina, která patří do rodu z Liliaceae a roste především na jihozápadě Spojených států a Mexiku. Extrakt z rostliny má prokazatelné protizánětlivé účinky. 


FOS (fruktos-oligo-sacharidy) a MOS (mannan-oligo-sacharidy)

byly zkoumány v různých vědeckých studií a mají okamžitý efekt. Následující účinky FOS a MOS:

1.FOS má pozitivní vliv na vápník a minerální příjem. 
2.FOS podporuje rozvoj zdravích laktobacilů a bifidobakterií ve střevě. Jsou to přirození nepřátelé E. coli a udržují střevní mikroflóru v rovnováze. FOS pomáhá rovněž snižovat zápach výkalů. FOS podporuje normální střevní vývoj. To je mimo jiné důležité pro vstřebávání minerálů. 
3.MOS má schopnost bránit bakteriím způsobující onemocnění a zabraňuje jejich šíření. Patří mezi ně mimo jiné E. coli a Salmonella. 
4.MOS u psů podporuje vývoj Lactobacillus acidophilus -probiotické bakterie, které zlepšují funkci trávení a posiluje imunitní systém. 
5.Kombinace MOS a FOS zlepšuje imunitní systém vašeho psa. 

bez-obilovin-granule  Bez obilovin, protože obiloviny nejsou přirozeným krmivem 

Nadále neobsahuje 
HUNTERS PRIDE suché krmivo je také bez cukru, sóji, bělidla, syntetického vitaminu K 3, aroma, barviv, dochucovadel a umělých konzervačních látek.

Složení:

Bažant (min.12, 5%), kachní maso (min. 10,5%), králičí maso (min. 10,5%), sušené králičí maso (min. 9,5%), sušené kachní maso (min. 9,5% ), sladké brambory (13,5%), dýně, brambory, hrášek, kachní tuk, kachní vývar, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj, fenykl, pastyňák, Immutop ® (Topinambur koncentrát), špenát, minerální látky, vitamíny, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, aronia bobule, rajčatový protlak, sušené mořské řasy, sušený irský mech, červená řepa, hloh, ženšen, mannan-oligo sacharidy (MOS Prebiotic), frukto-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic), extrakt z Yucca

Přísady:
Potravinářské přídatné látky na 1kg:

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí

Vitamíny:

Vitamíny A (jako retinyl acetát) 21871 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1471 IU, Vitamin E (jako alfa tokoferol acetát) 740 IU;
Stopové prvky: jodičnan vápenatý bezvodý 1,58 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,51 mg Železo (jako síran železnatý) 309 mg Měď (jako síran měďnatý) 41 mg, měď (chelát) 51mg, Zinek (chelát) 342 mg, Mangan (jako síran manganatý), 112,5 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 285 mg Železo (chelát) 20,5 mg.

Aminokyseliny: DL-methionin 2126 mg, L-karnitin 82 mg, taurinu1100 mg 

 

Základní rozbor:

Analytické složky
Hrubý protein 25%
Hrubý tuk 14%
Hrubá vláknina 3%
Hrubý popel 9,5%
Využitelná energie 348,25 kcal / 100 g
Vápník 23 g / kg
Fosfor 17 g / kg

 

Dávkování :

Hmotnost psa/množství potravy na den

Hmotnost psa Množství krmiva za den
1 až 5 kg 30-95 g
5 -15 kg 95-215 g
15-25 kg 215-315 g
25 až 35 kg 315-405 g
35 až 45 kg 405-490 g
45 kg + 490 g +

 

Poznámka k dávkování: Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase, věku a na klimatických podmínkách. Březí feny mají zvýšenou nutriční potřebu. Během prvních 6ti týdnů březosti množství krmiva zvyšte o 25%. V 7-9ti týdnech zvyšte o 75%. V ideálním případě se toto množství krmiva rozdělí na 2-3 krmné dávky.

Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu v dostatečném množství!

 hunters-pride-dog-krmivo.granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler.Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso! 

Hmotnost 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: