WOLFSBLUT Polar Night 7,5kg

 
 • 1 z 2
 
WOLFSBLUT Polar Night - sobí maso a dýně, V krmivu je obsaženo 51% ze sobího masa, které je velice chutné a šťavnaté. Je obohaceno o byliny z vod, lesů a pastvin. Zároveň sobí maso obsahuje vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, vysoký obsah bílkovin (cca 24%), vitamíny A, B a E, vysoký obsah selenu, který s vitamínem E chrání buňky a předchází kardiovaskulárním onemocněním.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 445 Kč
Kód produktu WOL0103
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Polar Night - sobí maso a dýně

wolfsblut-krmivo-pes

V krmivu je obsaženo 51% ze sobího masa, které je velice chutné a šťavnaté. Je obohaceno o byliny z vod, lesů a pastvin. Zároveň sobí maso obsahuje vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, vysoký obsah bílkovin (cca 24%), vitamíny A, B a E, vysoký obsah selenu, který s vitamínem E chrání buňky a předchází kardiovaskulárním onemocněním.Maso použité v POLAR NIGHT pochází z Laponska, kde zvířata žijí v lese a na vyšších polohách, kde spásají trávy, listy, lišejníky, mechy a houby. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Kromě hlavního jídla- masa a ryb, se divocí psi i vlci živili také ovocem, bylinami a kořeny z lesů a stepí.Výsledkem kombinace masa a bylin je velmi zdravé krmivo, které současně chrání a revitalizuje tělo i mysl. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů.Kromě hlavního jídla- masa a ryb, se divocí psi i vlci živili také ovocem, bylinami a kořeny z lesů a stepí.Výsledkem kombinace masa a bylin je velmi zdravé krmivo, které současně chrání a revitalizuje tělo i mysl. 

Použité sobí maso obsahuje:

 • vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků,
 • vysoký obsah bílkovin, celkový obsah asi 24%,
 • vitamíny A, B a E,
 • vysoký obsah selenu, který spolu s vitamínem E chrání buňky a předchází kardiovaskulárním onemocnění.

bez-obilovin-granule  Bez obilovin - což je jeden z nejčastějších alergenů u psů

Výňatek z ingrediencí:

 • Měsíček lékařský (léčivá rostlina z roku 2009), je analgetická,  posiluje a podporuje tvorbu granulační tkáně, a tím i proces hojení.
 • Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení...
 • Irský mech obsahuje mnoho minerálů, jako je jód, zinek, beta karoten, vápník, železo, hořčík, fosfor, mangan, selen, pektin apod.
 • Kopřiva dvoudomá posiluje obranyschopnost těla
 • Laminaria digitata (mořská kapusta) má vysoký obsah minerálů a stopových prvků, zejména draslíku a vápníku
 • Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na tráven.
 • Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém.
 • Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum
 • Dulse (Palmaria palmata) - (červená řasa) obsahuje vysoké množství bílkovin, železa a přírodního fluoridu, vitamin B6 a B12
 • Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidů, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
 • Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
 • Bezinka posiluje účinek na imunitní systém
 • Enteromorpha (zelená řasa) je bohatá na vitamíny, minerály jako je hořčík, vápník a bílkoviny.
 • Mořský salát (Lactuca Ulva) je zelené řasa s velmi vysokým obsahem beta-karotenu..
 • Dýňová dužina je plná vitamínů a antioxidantů, které pohánějí imunitní systém na špičkový výkon. Také poskytuje mnoho živin, jako je beta-karoten, vitamin A, hořčík, vápník a draslík.
 • Brusinky obsahují mnoho vitamínů, antibakteriální
 • Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení.
 • Koňský tuk, přírodní a proto bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které mají pozitivní vliv na kůži a srst.
 • Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci.
 • Sladké brambory jsou podle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninu.

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro alergiky 

 

Přísady:

Potravinářské přídatné látky na 1kg:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinyl acetát) 22746 IU, Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 1530 IU, Vitamin E (jako alfa tokoferol acetát) 745 IU.Stopové prvky: jodičnan vápenatý bezvodý 1,64 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0 , 53 mg, železo (jako síranu železnatý) 321,36 mg, měď (jako síran měďnatý) 42,24 mg, měď (chelát)52,80 mg, zinek (jako chelát zinku) 355,73 mg, mangan (jako síran manganatý) 116,95 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 296,49 mg, (jako chelát) 21,33 mg, železo (jako chelát) 21,33 mg, Aminokyseliny: DL-methionin 2211 mg, L-karnitin 85 mg/kg, taurin 1100 mg.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí

Základní rozbor:
Hrubý protein 24%
Hrubý tuk 10%
Hrubá vláknina 3,5%
Hrubý popel 10%

Dávkování:

Hmotnost psa   Množství krmiva na den
1 - 5 kg             30 - 100 g
5 -15 kg            100 - 230 g
15 - 25 kg         230 - 335 g
25 až 35 kg       335 - 435 g
35 až 45 kg       435 - 525 g
45 kg +              525 g + 


Poznámka k dávkování:

Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase,věku a na klimatických podmínkách. Březí feny mají zvýšenou nutriční potřebu. Během prvních 6ti týdnů březosti množství krmiva zvyšte o 25%. V 7-9ti týdnech zvyšte o 75%. V ideálním případě se toto množství krmiva rozdělí na 2-3 krmné dávky.

Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu.

polar-night-dog-krmivo.granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler.Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso! 

Hmotnost 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: