WOLFSBLUT Range Lamb 2kg

 
 • 1 z 2
 
WOLFSBLUT Range Lamb - jehně a rýže. Krmivo je vhodné především pro psy s alergiemi. Díky jehněčímu masu působí ve velice krátké době hypoalergení a to i po velice krátké době. Zlepšuje stav srsti a kůže. Čerstvé jehněčí maso a hnědá rýže jsou vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů – alergiků - jsou vítanou alternativou k drahým speciálním dietám. Jehněčí je jedním z mála druhů zvířecího masa, které je kvalitní a u většiny alergických pejsků je dobře snášeno.
Dostupnost Momentálně nedostupné
375 Kč
Kód produktu WOL0105
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Range Lamb  - jehně a rýže

wolfsblut-krmivo-pes_1

Krmivo je vhodné především pro psy s alergiemi. Díky jehněčímu masu působí ve velice krátké době hypoalergení a to i po velice krátké době. Zlepšuje stav srsti a kůže. Čerstvé jehněčí maso a hnědá rýže jsou vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů – alergiků - jsou vítanou alternativou k drahým speciálním dietám. Jehněčí je jedním z mála druhů zvířecího masa, které je kvalitní a u většiny alergických pejsků je dobře snášeno.Kvalitní krmiva pro každodenní doplnění důležitých vitamínů a minerálů pro dlouhý a kvalitní život vašeho mazlíčka. Dopřejte vašemu pejskovi chuťově dokonalé unikátní krmivo, které mu přidá elán a zpříjemní tak ještě vice vaše společné procházky. Nová hypoalergení receptura pro pejsky trpící i silnými alergiemi z čerstvého jehněčího masa. Čerstvé jehněčí maso a hnědá rýže jsou vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů – alergiků - jsou vítanou alternativou k drahým speciálním dietám. Jehněčí je jedním z mála druhů zvířecího masa, které je kvalitní a u většiny alergických pejsků je dobře snášeno. Jehněčí maso pro krmiva Wolfsblut pochází výhradně z Nového Zélandu. Ovce jsou zde chovány v původní a čisté přírodě, na volných pastvinách. Používání růstových hormonů a antibiotik je zde zakázáno!

Alergičtí psi potřebují fungující imunitní ochranu. Krmiva Wolfsblut používají MOS (mannan oligosacharidy) a FOS (Fructooliosaccharide), které přispívají k rozvoji mikroflóry ve střevě, a omezují vznik patogenních bakterií. Zdravá střevní flóra je důležitou složkou pro dobře fungující imunitní ochranu psa.

Vzhledem k vyváženému poměru a vysoké kvalitě omega 3 a omega 6 mastných kyselin, uvidíte po krátké době vynikající vliv krmiva na kůži, zdravou a lesklou srst vašeho psa.

 granule-krmivo-pes-alergie ultrallergy- proti-alergii-pes  Vhodné pro alergiky a alergiemi náchylná štěňata.

Výhody:

 • Hypoalergenní složení
 • Posiluje kardiovaskulární systém
 • Posiluje imunitní systém a orgánové funkce
 • Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastné kyseliny
 • Bez chemických konzervačních látek, barev a ochucovadel
 • Vhodné pro alergiky
 • Bez syntetického vitaminu K3
 • Bez slunečnicového oleje a zahušťovadel
 • FOS (fruktos oligo sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií
 • MOS (mannan oligo sacharidy) - váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu

bez-obilovin-granule  Bez obilovin - což je jeden z nejčastějších alergenů u psů

Složení:

Čerstvé jehněčí maso, sušené jehněčí maso, hnědá rýže, jehněčí tuk, lososový olej, rýžové klíčky, brambory, jablka, hrušky, ostružiny, červená řepa, vejce, extrakt z Yucca Schidigera, prebiotika (Fructo-oligo-sacharidy a Mannan-oligo-sacharidy), minerály a vitamíny.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí

 

Rozbory živin:

ZákladníRange LambJednotka
Dusíkatých látek 26 %
Hrubý tuk 15 %
Hrubé vlákniny 2,5 %
Hrubý popel 7 %
Vlhkost 10 %
Využitelná energie 3730 kcal/kg
Omega 6 mastných kyselin 3,5 %
Omega 3 mastné kyseliny 1,7 %
Vitamíny
Vitamin A 17000 IU/kg
Vitamin D 1300 IU/kg
Vitamin E 500 IU/kg
Thiamin (Vit.B1) 4,9 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) 11 mg/kg
Kyselina pantotenová (Vit.B3) 33 mg/kg
Niacin 24 mg/kg
Pyridoxin (vitamin B6) 4,9 mg/kg
Kyselina listová (vitamín B9) 1,0 mg/kg
Biotin 0,6 mg/kg
Vitamin B 12 0,04 mg/kg
Cholin (vitamín skupiny B) 430 mg/kg
Taurin 0,4 %
Minerály
Vápník 1,6 %
Fosfor 1,1 %
Draslík 1,0 %
Sodík 0,3 %
Hořčík 0,2 %
Železo 75 mg/kg
Měď 10 mg/kg
Mangan 33 mg/kg
Zinek 95 mg/kg
Jód 0,3 mg/kg
Selen 0,2 mg/kg
Aminokyseliny
Arginin 2,3 %
Histidin 0,8 %
Izoleucin 1,3 %
Leucin 2,05 %
Lysin 2,1 %
Cystin 0,49 %
Methionin 1,4 %
Methionin-cystin 0,95 %
Fenylalanin 1,2 %
Threonin 1,3 %
Tryptofan 0,5 %
Valin 1,45 %

Dávkování:

Hmotnost psaMnožství na den
1-5kg 30-80g
5-15kg 80-160g
15-25kg 160-240g
25-35kg 240-320g
35-50kg 320-430g
50-70kg 430-580g

Poznámka k dávkování: Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase, věku a na klimatických podmínkách. Březí feny mají zvýšenou nutriční potřebu. Během prvních 6ti týdnů březosti množství krmiva zvyšte o 25%. V 7-9ti týdnech zvyšte o 75%. V ideálním případě se toto množství krmiva rozdělí na 2-3 krmné dávky.

Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu v dostatečném množství!

range-lamb-dog-krmivo.granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

 

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler.Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso! 

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: