Wolfsblut White Cloud Active 7,5 kg

 
 • 1 z 2
 
WOLFSBLUT White Cloud Active 15kg - jehně a sladký brambor 63% obsah masa přírodního původu.Používáme pouze kvalitní svalovinu jehněčího masa z Nového Zélandu, kde jsou velké pastviny, které poskytují vynikající podmínky pro dobytek. Na Novém Zélandu se jehňata se volně pohybují na pastvinách a živí se především trávou a jetelem, jeho vysoký obsah dusíku je jedním z tajemství zemědělců Nového Zélandu. Maso z jehňat Nového Zélandu je obzvláště bohaté na živiny a je bez nečistot. Obsahuje vitamín A, draslík, kyselinu listovou, zinek, železo, a vysokou úroveň vitamínu B12. Maso je v normách pro bezpečnost potravin na celém světě. Celé zpracování masa je sledováno vlastními normami Nového Zélandu - přísných hygienických předpisů pro zpracování masa a mezinárodně uznaných kontrolních systémů.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 390 Kč
Kód produktu WOL024-27
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT White Cloud Active - jehně a sladký brambor pro psy v zátěži

wolfsblut-krmivo-pes

63% obsah masa přírodního původu.Používáme pouze kvalitní svalovinu jehněčího masa z Nového Zélandu, kde jsou velké pastviny, které poskytují vynikající podmínky pro dobytek. Na Novém Zélandu se jehňata se volně pohybují na pastvinách a živí se především trávou a jetelem, jeho vysoký obsah dusíku je jedním z tajemství zemědělců Nového Zélandu. Maso z jehňat Nového Zélandu je obzvláště bohaté na živiny a je bez nečistot. Obsahuje vitamín A, draslík, kyselinu listovou, zinek, železo, a vysokou úroveň vitamínu B12. Maso je v normách pro bezpečnost potravin na celém světě. Celé zpracování masa je sledováno vlastními normami Nového Zélandu - přísných hygienických předpisů pro zpracování masa a mezinárodně uznaných kontrolních systémů.Kvalitní krmivo pro každodenní doplnění důležitých vitamínů a minerálů pro dlouhý život vašeho mazlíčka. Společně se sladkými brambory má krmivo jedinečnou chuť a potěší vašeho psího partnera. Dopřejte vašemu pejskovi chuťově dokonalé unikátní krmivo, které mu přidá elán a zpříjemní tak ještě vice vaše společné procházky.Někteří z našich miláčků jsou speciální poskytovatelé služeb a další slouží k práci jako policejní psi, slepečtí psi, sportovní psy, lovečtí psy, stejně jako březí a kojící feny. Jejich hlavní vlastností je síla, vytrvalost a vitalita. Stejně jako lidé, musí podávat fyzický i duševní špičkový výkon, takže i pro psy, je jídlo životně důležité.Každý, kdo potřebuje energického psa a nechce, aby byl pomalý a apatický, měl by věnovat pozornost především vysokému obsahu bílkovin a snadno stravitelným složkám potravy, které aktivují metabolismus.Wolfsblut Wide Cloud Active je kompletní krmivo, který svým složením řídí koncentraci a kombinaci živin a vitálních látek v nejvyšší kvalitě a optimálním poměru.Unikátní je i kombinace léčivých rostlin z lesů a luk. Kromě hlavního jídla psích předků, jako bylo maso a ryby, byla původní strava také ovoce, byliny a kořeny z lesů a stepí.

bez-obilovin-granule   Receptura je bez obilovin - GRAIN FREE. 

Ideální zdroj energie:
Maso z přírodního původu .Čtyřnozí kamarádi, kteří podávají velké úspěchy, jsou obzvláště závislí na energeticky kvalitní potravě.. Velké množství proteinu neznamená současně velké množství energie. Jen dobrá rovnováha bílkovin a tuků způsobuje požadovanou hustotu energie. S přírodními složkami, na základě svaloviny z jehňat v potravinářské kvalitě, jsme došli ve White Cloud Active High Energy zvláště vysoké energetické výkonnosti i zvyšování energetické hustoty.

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.

V krmivu Wolfsblut Wide Cloud Active suchém krmivu se sešlo hodně masa s unikátní kombinací léčivých rostlin z lesů a pastvin, stejně jako ostatní zdraví podporujících přísad.Jsou obsaženy v dokonale použitelných částicích, které jsou často jen v miligramech. U všech přírodních bylin platí pravidlo méně je více! Výsledkem je velmi zdravá potravina, která současně chrání a revitalizuje tělo i mysl.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí 

Speciálních ingredience:

 • Hloh podporuje výkonnost srdce.
 • Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení.
 • Kopřiva dvoudomá posiluje mimo jiné obranyschopnost těla..
 • Nukleotidy podporují hojení po úrazech.
 • Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém
 • Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na trávení.
 • Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin? Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum
 • Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení.
 • Bezinka posíluje účinnost imunitního systému.
 • Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidy, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
 • MOS (mannan oligosacharidy ), váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu
 • Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci
 • Přírodní jehněčí tuk, bohatý na nenasycené mastné kyseliny má pozitivní vliv na kůži a srst.
 • Extrakt z Yucca má osvědčené anti-pobuřující vlastnosti a schopnost eliminovat toxiny.
 • Sladké brambory jsou dle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninou.
 • Tymián, který má neutrální chuť a podporuje proces trávení přirozeným způsobem.
 • FOS (fruktos-oligo-sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií

Složení:
Jehněčí maso (min. 51%), sušené jehněčí maso (min. 12%), sladké brambory (nejméně 9%), brambory, hráškový protein, bramborový protein, hrachová vláknina, jehněčí tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát) , vitaminy, minerální látky, lněné semínko, rajčatový protlak, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, mannan-oligo-sacharidy (Prebiotic MOS), frukto-oligo-sacharidy (prebiotická FOS), nukleotidy, kopřivy, hloh, ženšen, smetanka lékařská, yucca schidigera 

Přísady:
Potravinářské látky přídatné na 1kg:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinyl acetát) 26760 IU, Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 1800 IU, Vitamin E (jako Alphatocopherolacetat) 775 IU.

Stopové prvky: vápník 321 mg, jodičnan bezvodý 1,64, seleničitan sodný 0,53 mg, síran železnatý , 36 mg, síran měďnatý 42,24 mg, měď (chelát) 52,80 mg, zinek (chelát) 355,73 mg, sulfát  manganu 116,95 mg, síran zinečnatý, 296,49 mg,

železo (chelát) 21,33 mg;

Aminokyseliny: DL- methionin 2604 mg, L-karnitin 100 mg, taurin 1100 mg

Základní rozbor
Hrubý protein 35%
Hrubý tuk 15%
Hrubá vláknina 3%
Hrubý popel 10%
Energetický obsah 3515 kcal / kg

Dávkování:

Hmotnost psa- množství krmiva na den

1-5kg-      35 -125 g
5-15kg-    125 - 285 g
15-25kg-  285 - 420 g
25-35kg-  420 - 540 g
35-45kg-  540 - 650 g
45kg +     650 g +

Uvedená částka je pouze orientační. Množství potravy je třeba upravit podle individuálních potřeb psa. Každý pes je jiný a jeho optimální výše dávky závisí na několika faktorech, jako je věk, pohlaví, činnost, metabolismus a vlivy okolního prostředí. Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu.

white-cloud-active-dog-krmivo-granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie 

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler. Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly. Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso!

 

Hmotnost 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: