Wolfsblut Wide Plain Active 7,5 kg

 
 • 1 z 2
 
Wolfsblut Wide Plain Active - koňské maso a sladký brambor Kvalitní krmivo pro každodenní doplnění důležitých vitamínů a minerálů pro dlouhý život vašeho mazlíčka. Koňské maso je vysoce stravitelné chuťově někde mezi hovězím a zvěřinou, přirozeně pikantní a mírně sladké. Společně se sladkými brambory má krmivo jedinečnou chuť a potěší vašeho psího partnera..Wolfsblut Wide Plain Active je kompletní krmivo, který svým složením řídí koncentraci a kombinaci živin a vitálních látek v nejvyšší kvalitě a optimálním poměru.Unikátní je i kombinace léčivých rostlin z lesů a luk. Kromě hlavního jídla psích předků, jako bylo maso a ryby, byla původní strava také ovoce, byliny a kořeny z lesů a stepí.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 355 Kč
Kód produktu WOL024-25
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

Wolfsblut Wide Plain Active - koňské maso a sladký brambor

wolfsblut-krmivo-pes

Kvalitní krmivo pro každodenní doplnění důležitých vitamínů a minerálů pro dlouhý život vašeho mazlíčka. Koňské maso je vysoce stravitelné chuťově někde mezi hovězím a zvěřinou, přirozeně pikantní a mírně sladké. Společně se sladkými brambory má krmivo jedinečnou chuť a potěší vašeho psího partnera. Dopřejte vašemu pejskovi chuťově dokonalé unikátní krmivo, které mu přidá elán a zpříjemní tak ještě vice vaše společné procházky.Někteří z našich miláčků jsou speciální poskytovatelé služeb a další slouží k práci jako policejní psi, slepečtí psi, sportovní psy, lovečtí psy, stejně jako březí a kojící feny. Jejich hlavní vlastností je síla, vytrvalost a vitalita. Stejně jako lidé, musí podávat fyzický i duševní špičkový výkon, takže i pro psy, je jídlo životně důležité.Každý, kdo potřebuje energického psa a nechce, aby byl pomalý a apatický, měl by věnovat pozornost především vysokému obsahu bílkovin a snadno stravitelným složkám potravy, které aktivují metabolismus.Wolfsblut Wide Plain Active je kompletní krmivo, který svým složením řídí koncentraci a kombinaci živin a vitálních látek v nejvyšší kvalitě a optimálním poměru.Unikátní je i kombinace léčivých rostlin z lesů a luk. Kromě hlavního jídla psích předků, jako bylo maso a ryby, byla původní strava také ovoce, byliny a kořeny z lesů a stepí.

bez-obilovin-granule   Receptura je bez obilovin - GRAIN FREE. 

Ideální zdroj energie:
Čtyřnozí kamarádi, kteří podávají velké úspěchy, jsou obzvláště závislí na energeticky kvalitní potravě.. Velké množství proteinu neznamená současně velké množství energie. Jen dobrá rovnováha bílkovin a tuků způsobuje požadovanou hustotu energie. S přírodními složkami, na základě svaloviny z koně v potravinářské kvalitě, jsme došli ve W zvláště vysoké energetické výkonnosti i zvyšování energetické hustoty.

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.

Maso z přírodního původu
V krmivech Wolfsblut Wide Plain Active je používané výlučně koňské maso z farem, kde se chovají koně volně. Koňské kvalitní maso má velmi pozitivní složení:

 • Má nízký obsah tuku pouze 2-4%
 • Je zvláště bohaté na bílkoviny (proteiny), přibližně 20% na 100 g koňského masa
 • Má velmi nízký obsah cholesterolu, a tím brání arterioskleróze a kardiovaskulárním onemocněním
 • K dispozici je 11 různých aminokyselin ve velmi příznivém rozdělení
 • Má vysoký obsah železa, což je důležitou složkou hemoglobinu
 • Má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin- 60 - 70%
 • Má vysoký obsah vápníku, který je potřebný v těle k tvorbě kostí
 • Obsahuje vitamíny B12 pro tvorbu červených krvinek, B6 a B3 pro řádné fungování buněk

V krmivu Wolfsblut Wide Plain Active suchém krmivu se sešlo hodně masa s unikátní kombinací léčivých rostlin z lesů a pastvin, stejně jako ostatní zdraví podporujících přísad.Jsou obsaženy v dokonale použitelných částicích, které jsou často jen v miligramech. U všech přírodních bylin platí pravidlo méně je více! Výsledkem je velmi zdravá potravina, která současně chrání a revitalizuje tělo i mysl.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí 

Speciálních ingredience:

 • Hloh podporuje výkonnost srdce.
 • Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení.
 • Kopřiva dvoudomá posiluje mimo jiné obranyschopnost těla.
 • Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum
 • Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení..
 • Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
 • Sladké brambory jsou dle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninou.
 • Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém
 • Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na trávení
 • Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidy, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
 • Nukleotidy podporují hojení po úrazech.
 • Koňský tuk, přírodní a proto bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které mají pozitivní vliv na kůži a srst.
 • MOS (mannan oligosacharidy ), váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěn
 • Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci
 • Tymián, který má neutrální chuť a podporuje proces trávení přirozeným způsobem.
 • FOS (fruktos-oligo-sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií

Složení:
Sušené koňské maso (min. 48%), sladké brambory (min 23%), koňský tuk, koňina (min. 8,5%), hrachová bílkovina, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály , lněné semínko, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, mannan-oligo-sacharidy (MOS Prebiotic, 0,22% min.), frukto-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic, 0,22% min.), nukleotidy (min. 0,2%), rajčatový protlak, kopřivy, hloh, ženšen, smetanka lékařská

Přísady: Potravinářské látky přídatné na 1kg:

Vitamíny: 

Vitamin A (jako retinyl acetát) 26760 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1800 IU.

Stopové prvky:

železo (jako síran železnatý) 321,36 mg, železo (jako chelát) 21,33 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (jako síran měďnatý) 42,24 mg, měď (jako hydrát) 52,80 mg, mangan (jako síran manganatý) 116,95 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 296,49 mg , Zinek (jako chelát zinku) 355,73 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,53 mg.

Aminokyseliny: Taurin 1100 mg

Základní rozbor:
Hrubý protein 36%
Hrubý tuk 15%
Hrubá vláknina 2,5%
Hrubý popel 12%
Energetický obsah 3460 kcal / kg

Dávkování:

Hmotnost psa- množství krmiva na den
1-5kg-      35 -125 g
5-15kg-    125 - 285 g
15-25kg-  285 - 420 g
25-35kg-  420 - 540 g
35-45kg-  540 - 650 g
45kg +     650 g +

Uvedená částka je pouze orientační. Množství potravy je třeba upravit podle individuálních potřeb psa. Každý pes je jiný a jeho optimální výše dávky závisí na několika faktorech, jako je věk, pohlaví, činnost, metabolismus a vlivy okolního prostředí. Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu.

wide-plain-active-dog-krmivo-granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler. Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly. Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso!

Hmotnost 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: