WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 15kg

 
 • 1 z 2
 

WOLFSBLUT Wide Plain Puppy - kůň a sladký brambor. Kompletní krmivo pro štěňata. Suché krmivo s čerstvým koňským masem, sladkými bramborami, bylinkami a bobulovinami.V suchém krmivu se sešlo hodně masa s unikátní kombinací léčivých rostlin z lesů a pastvin, stejně jako ostatní zdraví podporujících přísad. Výsledkem je velmi zdravá potravina, která současně chrání a revitalizuje tělo i mysl. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 120 Kč
Kód produktu WOL0046
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Wide Plain Puppy - kůň a sladký brambor

wolfsblut-krmivo-pes_1

 

V krmivu WIDE PLAIN puppy suchém krmivu se sešlo hodně masa s unikátní kombinací léčivých rostlin z lesů a pastvin, stejně jako ostatní zdraví podporujících přísad. Výsledkem je velmi zdravá potravina, která současně chrání a revitalizuje tělo i mysl. Další důležitá poznámka: krmivo z koňského masa používá léčivé rostliny z lesů a pastvin. Jsou obsaženy v dokonale použitelných částicích, které jsou často jen v miligramech. U všech přírodních bylin platí pravidlo méně je více! O krmivu Wolfsblut obecně: Granule zn. Wolfsblut byly za pomoci odborníků z celého světa léta vyvíjeny až do současné podoby. Receptury na kterých je krmivo postaveno respektují nejnovější standardy ve výživě psa.

Wolfsblut je krmivo, které poskytne masožravci maximum živočišných bílkovin, jelikož tyto granule obsahují více než 50% masa v sušině! Ve složení nenaleznete žádné obiloviny, za to najdete unikátní kombinace rostlinných látek, bylinek a mořských řas. Granule Wolfsblut mají vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin.Kromě toho, že jsou zcela grain-free, neobsahují ani chemické konzervační látky, barviva či dochucovadla. Krmivo Wolfsblut jde ještě dále, obešlo se i bezslunečnicového a řepkového oleje, syntetického vitaminu K3 a tapiokového škrobu (zahušťovadla).

 

Jaké maso je při výrobě vybíráno? Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z masa volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

 

Po naporcování je maso ihned zamrazeno a poté se zpracovává šetrnými technologiemi a postupy. Tak je zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.

 

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí krmiv WOLFSBLUT maso!

 

Čím se po celé ty roky divocí psi stravovali? Jaké živočišné bílkoviny byly nejčastěji součástí jejich jídelníčku? Pokud by mohli i dnes lovit ve volné přírodě, jistě by se mezi jejich úlovky našli hlodavci, králíci, ptáci, bobři, jeleni či losi. Určitě by to ale nebyla soja nebo kukuřice!

 

Kromě masa však granule obsahují i léčivé bylinky jako hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Jsou to rostlinky, na které jsou divá zvířata zvyklá a které byly součástí jejich přirozené stravy. To potvrzuje i proslulý zvířecí etolog J.R.Trumler.

Výhody: 
Zdravé stravování 
Ideální zdroj energie 
Maso přírodního původu 
Unikátní kombinace bylin z lesů a pastvin 
Nikdy nekončící chuťový požitek 
Snadno stravitelné s malou velikostí kroket 
Žádné obiloviny
Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek 
Vhodné pro alergiky 

Čas štěněte je nejlepší a v závislosti na plemeni psa se liší jeho délkou. Obyčejně končí, když se úplně přestane kojit. To nastává pomalu, klesající produkce mléka.v této době, více a více nutí štěňata zvykat pomalu na pevnou stravu. Je to nádherná doba, kdy štěňátka jsou velmi aktivní. Ve srovnání s dospělými psy štěňata potřebují až dvojnásobné množství energie (na základě tělesné hmotnosti). Protože jejich žaludky jsou velmi malé a citlivé, doporučujeme, aby jedli jen malé porce několikrát denně. Přepětí žaludku, může vést k následné obezitě. 

Zdravé stravování 
Wolfsblut nabízí jedinečnou recepturu WIDE PLAIN suché krmivo, které má významný vliv na zachování zdraví Vašeho štěněte. Recept z koňského masa a sladkých brambor, stejně jako léčivé rostliny z lesů a pastvin má ochranný a revitalizační účinek na tělo i mysl. Suché krmivo WIDE PLAIN je kompletní krmivo pro štěňata. 

Ideální zdroj energie 
Štěňata potřebují velké množství energie pro svůj růst a fyzickou aktivitu. Mnoho proteinů neznamená mnoho a stejnou energii. Jen dobrá rovnováha bílkovin a tuků způsobuje požadovanou hustotu energie. Pomocí přírodních složek, na základě libového koňského masa v potravinářské kvalitě, dosáhl WIDE PLAIN PUPPY optimální hustoty energie. 

Maso z přírodního původu 
WOLFSBLUT WIDE PLAIN používaná výlučně koňského masa z farem, kde se chovají koně vhodně. Koňské maso v potravinářské kvalitě má velmi pozitivní složení: 
 • Má nízký obsah tuku pouze 2-4%
 • Je zvláště bohaté na bílkoviny (proteiny), přibližně 20% na 100 gkoňského masa
 • Má velmi nízký obsah cholesterolu, a tím brání vzniku arteriosklerózy a kardiovaskulárním onemocněním
 • K dispozici je 11 různých aminokyselin
 • Má vysoký obsah železa, což je důležitou složkou hemoglobinu
 • Má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin - 60 - 70%,
 • Má vysoký obsah vápníku, který je potřebný v těle k tvorbě kostí
 • Obsahuje vitamíny B12 pro tvorbu červených krvinek, B6 a B3 pro řádné fungování buněk
Unikátní kombinace léčivých rostlin z lesů a luk Kromě hlavního jídla psích předků, jako bylo maso a ryby, byla původní strava také ovoce, byliny a kořeny z lesů a stepí. 

Zde je výňatek ze speciálních ingrediencí: 
 • Hloh podporuje výkonnost srdce.
 • Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení.
 • Kopřiva dvoudomá posiluje mimo jiné obranyschopnost těla.
 • Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum
 • Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení..
 • Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
 • Sladké brambory jsou dle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninou.
 • Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém
 • Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na trávení
 • Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidy, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
 • Nukleotidy podporují hojení po úrazech.
 • Koňský tuk, přírodní a proto bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které mají pozitivní vliv na kůži a srst.
 • MOS (mannan oligosacharidy ), váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu
 • Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci
Nikdy nekončící chuťový požitek 
Koňské maso je chuťově někde mezi hovězím a zvěřinou, přirozeně pikantní a mírně sladké. Společně se sladkými brambory má krmivo jedinečnou chuť a potěšení pro vaše štěně!!! 

Snadno stravitelné s malými kroketami 
Pro blaho štěňat, ochranu mladé trávicí soustavy a dobré stravitelnosti krmiva  je toto velmi důležité. Optimální složení s velmi příjemnou velikosti krokety je doplněno o:. 
 • Koňské maso je jedním z nejlépe stravitelných a nejvíce kompatibilních druhů mas.
 • Dále,je obsažen::
 • Tymián, který má neutrální chuť a podporuje proces trávení přirozeným způsobem.
 • FOS (fruktos-oligo-sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií
 • velikost a konzistenci granulí jsme zvolili tak, aby mohly být snadno absorbovány a nepodporovali žádné nadýmání. 

  Žádné obiloviny 
  Ti, kteří nás znají vědí, že naše krmiva jsou bez obilnin.

  Co naše krmivo NEobsahuje 
  Naše krmiva jsou nejen bez obilnin, ale také bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, zápachu, barviv nebo ochucovadel a umělých konzervačních látek. 

  Krmivo pro psy vyrobené z koňského masa - doporučeno pro alergiky 

  Složení: 
  Sušené koňské maso (min. 48%), sladké brambory (min. 26,5%), koňské maso (min. 8,5%), koňský tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály , len, hráchový protein, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, mannan-oligo-sacharidy (MOS Prebiotic, 0,22% min.), frukto-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic;. min 0,22%), nukleotidy ( min. 0,2%), rajčatový protlak, kopřivy, hloh, ženšen, smetanka lékařská 

  Přísady: 
  Potravinářské látky přídatné na 1kg:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinyl acetát) 26760 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1800 IU.Stopové prvky: železo (jako síran železnatý) 321,36 mg, železo (jako chelát železa) 21,33 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (jako síran měďnatý) 42,24 mg, měď (hydrát) 52,80 mg, mangan (jako síran manganatý) 116,95 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 296,49 mg , zinek (jako chelát zinku) 355,73 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,53 mg. Aminokyseliny: Taurin 1100 mg 

Základní rozbor: 
Hrubý protein 34% 
Hrubý tuk 14% 
Hrubá vláknina 2,5% 
Hrubý popel 12% 


Dávkování:

6 – 12

12 – 16

16 – 28

28 – 52

 

Štěně v týdnech

1 – 3 kg

50 – 115

45 – 95

40 – 85

35 – 70

3 – 5 kg

115 – 160

95 – 135

85 – 115

70 – 95

5 – 10 kg

160 – 260

135 – 215

115 – 185

95 – 150

10 – 15 kg

260 – 350

215 – 290

185 – 245

150 – 195

15 – 20 kg

350 – 430

290 – 355

245 – 300

195 – 235

20 – 25 kg

430 – 505

355 – 415

300 – 350

235 – 280

25 – 35 kg

505 – 925

415 – 760

350 – 445

280 – 360

35 – 45 kg

 

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: