Wolfsblut Wide Plain Senior 15 kg

 
 • 1 z 2
 
Wolfsblut Wide Plain Senior - koňské maso a sladký brambor je suché krmivo pro psy seniory, složením přizpůsobené věku a aktuálním potřebám.Krmivo je přírodní a vhodné pro starší psy. Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné. Aktivní a mobilní do vysokého věku Vitální i přes vysoký věk.Lahodná klasická chuť.Maso přírodního původu.Žádné obiloviny. Je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel.Bez konzervantů.Doporučuje se pro alergiky.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 120 Kč
Kód produktu WOL090
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

Wolfsblut Wide Plain Senior - koňské maso a sladký brambor

wolfsblut-krmivo-pes

Wolfsblut Wide Plain Senior - je suché krmivo pro psy seniory, složením přizpůsobené věku a aktuálním potřebám.Krmivo je přírodní a vhodné pro starší psy, jeho složení kombinuje původní složky potravy divikých psů se znalostí moderních poznatků naší doby.V tomto případě budou všechny složky této jedinečné kombinace sloužit k udržení zdraví vašeho psího kamaráda.Lidé i psi stárnou. Stárnutí sebou nese mnohé změny, jako jsou šedivé vlasy, tvořící se stařecké skvrny, povislá kůže a ochablé svaly, zhoršující se chůze. Strnulost a ustupující sluch i zrak. Tyto změny by neměly být u psího přítele přehlíženy, protože dosáhl jeho nové kapitoly života a může se dostat do zbytečného stresu. S přibývajícím věkem váš pes potřebuje zvláštní pomoc svého přítele, prodlouženou dobu odpočinku, má nižší energetické nároky, které se musí zohlednit při výběru krmiva.Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné. Aktivní a mobilní do vysokého věku Vitální i přes vysoký věk.Lahodná klasická chuť.Maso přírodního původu.Žádné obiloviny. Je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel.Bez konzervantů.Doporučuje se pro alergiky.

bez-obilovin-granule   Receptura je bez obilovin - GRAIN FREE. 

Výhody:

 • Mnoho svaloviny získané z koňského masa.
 • Koňské maso se považuje za dobře stravitelné a velmi snadno vstřebatelné.
 • Se sladkými brambory, které patří k nejvíce výživné zelenině, podle amerického zdravotního orgánu CSPI.
 • Obsahuje kopřivy, hloh, ženšen a pampelišku, které mají přirozeně pozitivní účinky na zdraví.
 • Přírodní produkty Glukosamin, chondroitin a MSM pro zdraví kloubů a mobilitu.
 • S probiotiky MOS a FOS, které jsou doplněny i v kojenecké výživě a mají pozitivní vliv na trávení.
 • Bez obilovin, protože obilí nepatří do druhově vhodných potravin pro psy.
 • Bez průmyslově vyráběného cukru, sóji, dochucovadel, chemických barviv a umělých konzervačních látek, je krmivo vhodné pro dlouhodobé zachování zdraví.
 • Vhodné pro alergiky.
 • Je velmi snadno stravitelné a chutné.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí 

Vhodné je pouze kvalitní krmivo.

Proces stárnutí je pomalý a liší se u každého psa. Na stárnutí psa má vliv i: velikost psa (malí psi mají vyšší průměrnou délku života), způsob chovu, strava a jeho fyzický stav. Poté, co je již pes v seniorském věku, potřebuje více odpočinku. To, ale znamená menší spotřebu energie, což je třeba zvážit při výběru potravin. Krmivo pro psy by mělo být snadno a lehce stravitelné, jinak bude rychle přeměněno na tuk. Jen zdravý pes je méně náchylný k dalším nemocem a žije déle. Obecně lze říci, že starého věku dosahují psi:

 • malí psi ve věku od 8 a
 • velcí psi mezi 6 a 7 lety.

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.

Promyšlené složky jsou doplněny velkou dávkou svaloviny z koně.

Koňské maso

 • jedeno z nejlépe tolerovaných a stravitelných mas.
 • Má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6.
 • je bohaté na bílkoviny
 • obsahuje 11 různých aminokyselin
 • obsahuje vitaminy B12, B6 a B3
 • má vysoký obsah železa a vápníku

Složení
Sladké brambory (min. 20,5%),  koňské maso (min. 48,5%), sušené koňské maso (min. 8,5%), koňský tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, Immutop® (topinambur koncentrát) , vitamíny, minerály, rajčatový protlak, lněné semínko, hráškový protein, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, glukosamin (min. 0,33%), MSM (min. 0,33%), chondroitin sulfát (min. 0, 23%), mannan-oligosacharidy (MOS Prebiotic, min. 0,2%), frukto-oligosacharidy (FOS Prebiotic  0,2% min), nukleotidy (min 0,18%), kopřiva dvoudomá, hloh, ženšen, pampeliška

Přísady:
Doplňky stravy na kg:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinylacetát) 26760 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1800 IU; 

Stopové prvky: železo (jako síran železnatý) 321,36 mg, železo (chelát železa) 21,33 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (síran měďnatý) 42,24 mg, měď (chelát) 52,80mg, mangan (síran manganatý) 116,95 mg, zinek (síran zinečnatý) 296,49 mg, zinek (chelátu zinku) 355,73 mg, selen (seleničitanu sodného), 0,53 mg; 

Aminokyseliny: Taurin 1100 mg

Základní rozbor:

Dusíkaté látky: 20%, Hrubý tuk9.5%, Hrubá vláknina3%, Vlhkost 8,5%

Dávkování:

Hmotnost psa

Množství krmiva na den

1 - 5kg

30-100 g

5 - 15 kg

100 - 240 g

15-25 kg

240-355 g

25-35kg

355-455 g

35-45kg

455-555 g

45 + kg

555 + g

Uvedené množství krmiva je pouze orientační. Množství krmiva musí být přizpůsobeno, aby vyhovovalo individuálním potřebám psa. Každý pes je jiný a jeho optimální dávka závisí na různých faktorech, jako je věk, pohlaví, pohyb, metabolismus a další vnější a vnitřní vlivy.Váš pes by měl mít vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.

wide-plain-senior-dog-krmivo-granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie 

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa.

Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler

Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách.

Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso!

 

 

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: