WOLFSBLUT Wild Duck 2kg

 
 • 1 z 2
 
WOLFSBLUT Wild Duck - kachna a brambor. Obsahuje vysoce kvalitní suroviny.Tato receptura je vhodná tedy nejen pro alergické psy, ale i jako „light“ pro obézní pejsky (psi se sníženým pohybem) a seniory.Obsahuje navíc Taurin pro podporu srdce a koronárních cév, který je nezbytný u velkých a obřích plemen psů. Kromě srdce má příznivý vliv i na zrak.Žádná z Wolfsblut receptur neobsahuje řepkový, ani žádný jiný levný olej, který není vhodný pro výživu psa. Jako zdroj tuků zde je kachní sádlo, různé bobule a divoké byliny.Wild Duck (divoká kachna) navíc obsahuje hlízy topinambur, které účinně řeší problémy s trávicím traktem.V krmivech Wolfsblut rovněž najdeme vysoký obsah ovoce.
Dostupnost Momentálně nedostupné
375 Kč
Kód produktu WOL024-14
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Wild Duck - kachna a brambor

wolfsblut-krmivo-pes_1

 

Kvalitní krmiva pro každodenní doplnění důležitých vitamínů a minerálů pro dlouhý a kvalitní život vašeho mazlíčka. Dopřejte vašemu pejskovi chuťově dokonalé unikátní krmivo, které mu přidá elán a zpříjemní tak ještě vice vaše společné procházky. Tato nová receptura byla vyvinuta pro psy, kteří mají problémy s konvenčními potravinami. Obsahuje vysoce kvalitní suroviny (čerstvé kachní maso a kachní masovou moučku). I při vysokém obsahu masa si krmivo zachovalo nízký obsah bílkovin i tuků. Dusíkaté látky: 21%, hrubý tuk: 9% , hrubá vláknina: 3%, hrubý popel: 8%.Tato receptura je vhodná tedy nejen pro alergické psy, ale i jako „light“ pro obézní pejsky (psi se sníženým pohybem) a seniory.Obsahuje navíc Taurin pro podporu srdce a koronárních cév, který je nezbytný u velkých a obřích plemen psů. Kromě srdce má příznivý vliv i na zrak.Žádná z Wolfsblut receptur neobsahuje řepkový, ani žádný jiný levný olej, který není vhodný pro výživu psa. Jako zdroj tuků zde je kachní sádlo, různé bobule a divoké byliny.Wild Duck (divoká kachna) navíc obsahuje hlízy topinambur, které účinně řeší problémy s trávicím traktem.V krmivech Wolfsblut rovněž najdeme vysoký obsah ovoce.

bez-obilovin-granule   Receptura je bez obilovin - GRAIN FREE. 

Výhody:

 • Veterináři doporučované pro alegrické psy
 • Optimální hladina bílkovin (21%)
 • Posiluje kardiovaskulární systém
 • Posiluje imunitní systém a orgánové funkce
 • Vyvážený poměr Omega 3 & Omega 6 mastných kyselin
 • Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel
 • Bez pšenice, kukuřice a sóji
 • Bez syntetického vitaminu K3
 • Obsahuje Topinambury
 • Obsahuje Taurin
 • FOS (fruktos oligo sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií
 • MOS (mannan oligo sacharidy) - váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.

Složení:

Brambory, čerstvá kachna, kachní maso, bramborová bílkovina, kachní tuk, kuřecí játra, lněné semínko, středomořské byliny (Topinambur), artyčoky, vláknina z hrachu, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinka, černý jeřáb (Arónie), taurin, lysin, minerály a vitamíny ( vč. DL-methionin), prebiotika (Fructo--oligo-sacharidy a Mannan-oligo-sacharidy), extrakt z Yucca Schidigera, L-karnitin, Beta karoten.

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí

Rozbory živin:

ZákladníWild DuckJednotka
Dusíkatých látek 21 %
Hrubý tuk 9 %
Hrubé vlákniny 3 %
Hrubý popel 8 %
Vlhkost 8 %
Využitelná energie 3590 kcal/kg
Omega 6 mastných kyselin 2 %
Omega 3 mastné kyseliny 0,5 %
Vitamíny
Vitamin A 13500 IU/kg
Vitamin D 930 IU/kg
Vitamin E 500 IU/kg
Thiamin (Vit.B1) 6,5 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) 15,5 mg/kg
Kyselina pantotenová (Vit.B3) 24 mg/kg
Niacin 21 mg/kg
Pyridoxin (vitamin B6) 3,7 mg/kg
Kyselina listová (vitamín B9) 1,2 mg/kg
Biotin 205 mg/kg
Vitamin B 12 87 mg/kg
Cholin (vitamín skupiny B) 222 mg/kg
Taurin 500 mg/kg
Minerály
Vápník 1,5 %
Fosfor 0,92 %
Draslík 1,0 %
Sodík 0,39 %
Hořčík 0,14 %
Železo 92 mg/kg
Měď 19 mg/kg
Mangan 34 mg/kg
Zinek 148 mg/kg
Jód 0,3 mg/kg
Selen 0,22 mg/kg
Aminokyseliny
Arginin 2,5 %
Histidin 0,6 %
Izoleucin 1,4 %
Leucin 2,05 %
Lysin 2,5 %
Cystin 0,49 %
Methionin 1,2 %
Methionin-cystin 1,35 %
Fenylalanin 1,1 %
Threonin 1,4 %
Tryptofan 0,5 %
Valin 1,60 %

Dávkování:

Hmotnost psaMnožství na den
1-5kg 30-100g
5-15kg 100-250g
15-25kg 225-330g
25-35kg 330-425g
35-50kg 425-525g
50-70kg 525-650g

Poznámka k dávkování:

Množství krmiva je pouze orientační. Krmná dávka závisí na denní aktivitě, rase a věku. Pes musí mít přístup k pitné vodě.

wild-duck-dog-krmivo.granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa.

Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler

Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách.

Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso!

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: