WOLFSBLUT Wild Duck Senior 2 kg

 
 • 1 z 2
 
WOLFSBLUT Wild Duck Senior - kachna a brambor Lidé i psi stárnou. Stárnutí sebou nese mnohé změny, jako jsou šedivé vlasy, tvořící se stařecké skvrny, povislá kůže a ochablé svaly, zhoršující se chůze. Strnulost a ustupující sluch i zrak. Tyto změny by neměly být u psího přítele přehlíženy, protože dosáhl jeho nové kapitoly života a může se dostat do zbytečného stresu. S přibývajícím věkem váš pes potřebuje zvláštní pomoc svého přítele, prodlouženou dobu odpočinku, má nižší energetické nároky, které se musí zohlednit při výběru krmiva.Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné. Aktivní a mobilní do vysokého věku Vitální i přes vysoký věk.Lahodná klasická chuť.Maso přírodního původu.Žádné obiloviny. Je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel.Bez konzervantů.Doporučuje se pro alergiky.
Dostupnost Momentálně nedostupné
430 Kč
Kód produktu WOL024-24
Značka Wolfsblut
Kategorie Granule
 

WOLFSBLUT Wild Duck Senior - kachna a brambor

wolfsblut-krmivo-pes_1Lidé i psi stárnou. Stárnutí sebou nese mnohé změny, jako jsou šedivé vlasy, tvořící se stařecké skvrny, povislá kůže a ochablé svaly, zhoršující se chůze. Strnulost a ustupující sluch i zrak. Tyto změny by neměly být u psího přítele přehlíženy, protože dosáhl jeho nové kapitoly života a může se dostat do zbytečného stresu. S přibývajícím věkem váš pes potřebuje zvláštní pomoc svého přítele, prodlouženou dobu odpočinku, má nižší energetické nároky, které se musí zohlednit při výběru krmiva.Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné. Aktivní a mobilní do vysokého věku Vitální i přes vysoký věk.Lahodná klasická chuť.Maso přírodního původu.Žádné obiloviny. Je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel.Bez konzervantů.Doporučuje se pro alergiky.Lahodná klasická chuť.Kachní maso má kořeněnou aromatickou chuť. Naše kombinace kachního masa a brambor je opravdovou klasikoá chuť.Maso přírodního původu.Máme v našem suchém krmivu DIVOKÁ KACHNA použito pouze kachní maso potravinářské kvality, které pochází z dobrých životních podmínek zvířat.

O krmivu Wolfsblut obecně:

Granule zn. Wolfsblut byly za pomoci odborníků z celého světa léta vyvíjeny až do současné podoby. Receptury na kterých je krmivo postaveno respektují nejnovější standardy ve výživě psa.

Wolfsblut je krmivo, které poskytne masožravci maximum živočišných bílkovin, jelikož tyto granule obsahují více než 50% masa v sušině! Ve složení nenaleznete žádné obiloviny, za to najdete unikátní kombinace rostlinných látek, bylinek a mořských řas. Granule Wolfsblut mají vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin.Kromě toho, že jsou zcela grain-free, neobsahují ani chemické konzervační látky, barviva či dochucovadla. Krmivo Wolfsblut jde ještě dále, obešlo se i bezslunečnicového a řepkového oleje, syntetického vitaminu K3 a tapiokového škrobu (zahušťovadla).

bez-obilovin-granule   Receptura je bez obilovin - GRAIN FREE. 

 Jaké maso je při výrobě vybíráno?

Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z masa volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly. Po naporcování je maso ihned zamrazeno a poté se zpracovává šetrnými technologiemi a postupy. Tak je zaručena čerstvost a kvalita vstupních surovin.Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí krmiv WOLFSBLUT maso! Čím se po celé ty roky divocí psi stravovali? Jaké živočišné bílkoviny byly nejčastěji součástí jejich jídelníčku? Pokud by mohli i dnes lovit ve volné přírodě, jistě by se mezi jejich úlovky našli hlodavci, králíci, ptáci, bobři, jeleni či losi. Určitě by to ale nebyla soja nebo kukuřice! Kromě masa však granule obsahují i léčivé bylinky jako hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách. Jsou to rostlinky, na které jsou divá zvířata zvyklá a které byly součástí jejich přirozené stravy. To potvrzuje i proslulý zvířecí etolog J.R.Trumler.

granule-krmivo-pes-alergie  Vhodné pro psy s alergiemi.

Výhody
Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné. Aktivní a mobilní do vysokého věku Vitální i přes vysoký věk.Lahodná klasická chuť.Maso přírodního původu.Žádné obiloviny. Je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel.Bez konzervantů.Doporučuje se pro alergiky.

Složení:
Brambory (min. 39,5%), kachní maso (min. 22,5%), sušené kachní maso (min. 14,5%), vláknina z hrachu, hrášek, kuřecí játra, lněné semínko, kachní tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel , Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály, bílkovina z hrachu, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, glukosamin (min. 0,31%),, MSM (min. 0,31%), chondroitin sulfát (min. 0,22%), Mannan-oligo-saccharidy (Prebiotic MOS, min 0,19%), fruktos-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic;  min 0,19%), nukleotidy (min. 0,17%), smetanka lékařská, anýz, pískavice řecké seno

antiaging -proti-starnuti-wolfsblut-pes-formule  Složení vytamínů a bylinek proti stárnutí 

Přísady:

Potravinářské přídatné látky na 1kg:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinyl acetát) 26760 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1800 IU.Stopové prvky železo (jako síran železnatý) 321,36 mg, železo (jako chelát) 21,33 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,64 mg, měď (jako síran měďnatý) 42,24 mg, měď (jako hydrát) 52,80 mg, mangan (jako síran manganatý) 116,95 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 296,49 mg, Zinek (jako chelát ) 355,73 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,53 mg. Aminokyseliny: Taurin 1100 mg

Základní rozbor:

Hrubý protein 22%
hrubý tuk 10%
Hrubá vláknina 4%
Hrubý popel 9,5%

Snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné.

Probiotické FOS (fruktooligosacharidy), - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií.. 
Neutrální chuť tymiánu, který podporuje proces trávení přirozeným způsobem.
Kromě zažívacích podpůrných složek je ve Wolfsblut DIVOKÉ KACHŇE také přidaný taurin, což přispívá k lepšímu spalování tuků. Naším cílem je, aby váš pes bylv dobré fyzické kondici.

Aktivní a mobilní  ve vysokém věku
Chcete-li podpořit obecnou zdatnost u starších psů, je třeba přidat speciální ingredience, které se specificky zaměřují na podporu pohybového systému vašeho psího přítele. Patří mezi ně:

 • chondroitin, který je zodpovědný za vazbu vody v pojivové tkáni, což  má velmi pozitivní dopad na požadované pružnosti chrupavky.Methyl sulfonyl metan (MSM), který  posiluje pojivové tkáně, takže se podporuje pružnost kloubní chrupavky.
 • glukosamin, který chrání klouby a udržuje mobilitu. Je to tělu vlastní složka pojivové tkáně, chrupavek a synoviální tekutiny, který je produkován s věkem, ale vždy v nižších dimenzích.

Vitalní s vysokým věkem

Díky jedinečné kombinaci léčivých rostlin z lesů a luk, stejně jako díky ostatním zdraví podporujících přísady jsme udělali velmi zdravé suché krmivo pro starší psy a seniory, které současně chrání a revitalizují tělo i mysl.

Zde je výňatek ze speciálních ingrediencí:

 • Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na trávení.
 • Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení..
 • Zinek se přímo podílí na vizuálním procesu. Dodávka zinku a vitamínů zpomaluje vývoj nebo progresi katarakty (šedého zákalu).
 • Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum.
 • Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidů, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou..
 • Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
 • Měď zabraňuje zánětům.
 • Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení..
 • Selen posiluje imunitní systém.
 • Pískavice řecké seno má čistící účinek na játra a ledviny.
 • Vitamin D3 podporuje tvrdou kostí a posiluje svaly.
 • Brambory mají značné množství minerálů a vitamínů, které dělá ve spojení s jejich obsahem škrobu nízký příjem kalorií.
 • Anýz jako prevence proti nadýmání...
 • Nukleotidy podporují hojení po úrazech.
 • MOS  (mannan oligosacharidy) – váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu.
 • Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci

Obsahuje:

 • Železo, které je důležité pro okysličování těla,
 • Zinek, který zrychluje hojení ran a posiluje imunitní systém,
 • B vitamíny (B1, B2, B6 a B12), které nají velký vliv na metabolismus a nervový systém mají
 • Měď, která je důležitá pro tvorbu hemoglobinu a metabolismus železa
 • Protein (bílkovina) v té nejvyšší kvalitě, pro budování svalů.

Dávkování:
Hmotnost psa     množství krmiva na den
1-5 kg ?            ?30-110 gr
5 -15 kg              110 - 245 gr
15 - 25 kg           245 - 360 gr
25 až 35 kg         360 - 465 gr
35 -45 kg             465 - 590 gr
45 kg +                590g +

Uvedená dávka je pouze orientační.Množství krmiva musí být přizpůsobeno, aby vyhovovalo individuálním potřebám psa. Každý pes je jiný a jeho optimálnívýše krmné dávky závisí na různých faktorech, jako je věk, pohlaví, aktivita,metabolismus a další vnější a vnitřní vlivy. Váš pes by měl mít vždy k dispozicičerstvou vodu

wild-duck-senior-dog-krmivo-granule-konzerva-pes-bez-obilovin-alergie

PROČ WOLFSBLUT - HLAVNÍ ZÁSADY A PŘÍSADY JEDINEČNÉHO KRMIVA

Po několika letech výzkumu a vývoje v různých evropských a amerických potravinářských laboratořích a za pomoci odborníků z celého světa, se podařilo vytvořit suché krmivo, které dodržuje a respektuje nové standardy ve výživě psa.

Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. To potvrdil po dlouhodobém pozorování a studiu šelem i domácích psů i proslulý zvířecí etolog J.R. Trummler

Léčivé byliny, jako jsou hloh, kopřiva, ječmen, smetanka lékařská a ženšen jsou po staletí uplatňovány v mnoha kulturách.

Krmiva Wolfsblut nevyužívají masa zvířat z intenzivních chovů. Pouze z volných pastvin, takže je maso prosté různých hormonů a léčiv. Zvířata nejsou krmena masokostními moučkami. Jehněčí maso i zvěřina pocházejí z Austrálie a Nového Zélandu. Ani v jedné zemi nejsou povoleny výše zmíněné látky a provádějí se velice přísné kontroly.

Naši domácí psi jsou již domestikováni po celá staletí, ale jsou vybaveni stejnou DNA a stejným zažívacím traktem jako má vlk. Jsou to masožravci. Z tohoto důvodu je hlavní součástí našich krmiv WOLFSBLUT maso!

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: