NON-STOP Dogwear Masajský kožený obojek color

 
Tip
  • 1 z 4
 
Tyto kožené obojky s korálky vyrábí pro společnost Non-stop Dogwear domorodí Masajové z Keni. Celá výroba podléhá přísným pravidlům Fair Trade - adekvátní odměna pro pracující, nevyrábí to děti.
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
1 299 Kč 1 299 Kč 1 689 Kč 1 689 Kč 1 689 Kč 1 689 Kč od 1 299 Kč
Značka NON-STOP DOGWEAR
Kategorie Klasické obojky
 

Kožený obojek Masaj color

tyto kožené obojky s korálky vyrábí pro společnost Non-stop Dogwear domorodí Masajové z Keni. Celá výroba podléhá přísným pravidlům Fair Trade - adekvátní odměna pro pracující, nevyrábí to děti atd. Pokud chcete tedy koupí obojku podpořit země třetího světa – v tomto případě Masaje z Keni, je to volba právě pro Vás. Non-sto Dogwear si nechává pod fair trade dohledem vyrábět tyto kvalitní kožené obojky keňskými Masaji podle jejich tradičních vzorů. V nabídce jsou dvě barevné varianty  – Masai Earth a Masai Color.  Část peněz ze zisku pak jde na rozvoj masajské komunity – stavby škol, zlepšení hygienické úrovně, budování nemocnic atd.

VÝROBA:
Obojek je z ruční výroba a je použita kvalitní, ručně zpracovávaná kravská kůže. Mezi dvě vrstvy kůže jsou navlečené korálky, vždy jeden řádek na samostatném nylonovém vlákně. V případě přetrhnutí se tak uvolní maximálně jeden řádek korálků. Kovové přesky jsou ručně broušené. Obojky jsou velmi odolné a je možné je používat neustále.Vzory jsou tradiční masajské.

fair-trade-ruční-výroba-obojek_1

 Fair trade? / spravedlivý obchod

Lidem ze zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky dává možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Dostávají spravedlivě zaplaceno, pěstují s ohledem na životní prostředí a jejich děti můžou chodit do školy. Zaměstnanci fairtradových podniků mají zajištěno dodržování pracovních práv: řádnou pracovní smlouvu a dobu, bezpečné pracovní podmínky nebo alespoň minimální zákonnou mzdu.Ženy a muži mají ve fairtradových družstvech rovnocenný hlas, stejně jako migranti nebo národnostní menšiny. Fair trade posiluje postavení žen ve společnosti a jejich ekonomickou nezávislost.

fair-trade-ruční-výroba-obojekTabulka velikostí:

Velikost obojku Šířka Délka k první dírce Délka k poslední dírce Celá délka
12 2 cm 28 cm 34 cm 40 cm
14 2 cm 33 cm 38 cm 45 cm
16 3 cm 38 cm 44 cm 50 cm
18 3 cm 43 cm 48 cm 55 cm
20 3 cm 48 cm 54 cm 60 cm
22 3 cm 53 cm 58 cm 65 cm

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: