Belcando konzerva Jehněčí s rýží a rajčaty 400 g

 
 
BELCANDO® superprémiové konzervy pro psy Vysoce kvalitní konzervy pro psy dostupné v pěti vybraných masových variantách. Všechny varianty jsou obohaceny vybranými surovinami a obsahují hodnotný světlicový olej, bohatý na nenasycené mastné kyseliny.V konzervovaném krmivu nejsou použity žádné umělé konzervační prostředky, barviva či zchutňovadla, ani rostlinné výrobky obsahující geneticky modifikované suroviny.
Dostupnost Momentálně nedostupné
42 Kč
Kód produktu 2251
Značka Belcando
Kategorie Konzervy
 

belcando-pes-krmivo

Konzervované krmivo BELCANDO Premium Moist Food představuje kvalitní masné krmivo, pro jehož výrobu jsou používány pouze čerstvé masné produkty. Program "Kvalitní výběr" zajišťuje, že je používáno výhradně maso nejvyšší biologické kvality z německých farem. Nekvalitní vnitřnosti nejsou při výrobě používány. Proto pro uspokojení denních požadavků na výživu vašeho psa postačí relativně menší množství krmiva. Vysoký podíl masa v krmivech BELCANDO Premium Moist Food podporuje chuť k jídlu i u citlivých a vybíravých psů. Krmiva BELCANDO Premium Moist Food se výborně hodí ke kombinování se suchými krmivy BELCANDO Premium Dry Food. 

Složení:
jehněčí maso (63 %); jehněčí vývar (28 %); rýže (4 %); rajčata (4 %); světlicový olej (0,5 %), minerály

Analýza:

Bílkoviny: 11,0%
Tuky: 6%
Vláknina: 1,5%
Popeloviny: 0,3%
Vlhkost: 78,0%
Vápník: 0,3%
Fosfor: 0,19%
Vit. A: 2000 m.j.
Vit.D3: 200 m.j.
Vit. E: 25 mg

                                                                   belcando-super-premium-quality-pes

 

K výrobě je použito pouze vybrané čerstvé maso z produkce německých farem, rýže a zelenina testované pro užití v potravinářském průmyslu.

Až 68% obsaženého masa znamená pro psa chuťově lákavý zážitek. Podporuje chuť k jídlu i u citlivých a vybíravých psů.  Konzervy mají vyváženou hladinu vitamínů a minerálů.

Konzervované krmivo je možné použít ke kombinování s granulovanými krmivy nebo jako masový základ doma vařené krmné dávky.

V souladu s filozofií firmy Bewital, která granule a konzervy Belcando vyrábí, nejsou použita žádná náhradní plniva, sója, geneticky modifikované suroviny, barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla ani vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty.

Běžné konzervy, které koupíte v supermarketech, ale dokonce i v chovatelských potřebách obsahují obvykle jen 4% masa! Když už je obsah masa o něco vyšší, tak je u těchto konzerv navýšen obsah vody, nekupujete tak maso ve vlastní šťávě, ale "kompot" z masa. Tyto konzervy také ve většině případů obsahují obiloviny nízké kvality, cukry, zchutňovadla a barviva a vysoký obsah soli! 

Hmotnost 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: