KONZERVA GREEN VALLEY 395G

 
 
KONZERVA GREEN VALLEY - Jehněčí maso, losos a bylinky
Dostupnost Momentálně nedostupné
85 Kč
Kód produktu WOLK003
Značka Wolfsblut
Kategorie Konzervy
 

KONZERVA GREEN VALLEY - Jehněčí maso, losos a bylinky 

wolfsblut-krmivo-pes

 

GREEN VALLEY zdravá specialita s jehněčím a lososem - kompletní dieta na základě jehněčího a lososa. S dokonalou kombinací léčivých bylin z lesů, luk a moře, to vše je v jedinečném receptuře a vhodné pro všechny věkové kategorie.Snadno stravitelné a lahodné. Jehněčí a losos v konzervách Green Valley je vysoce stravitelné, neleží těžké v žaludku. A má velmi pikantní chuť.Používané jehněčí maso pochází z Nového Zélandu, kde jsou velké pastviny, které poskytují vynikající podmínky pro dobytek. Na Novém Zélandu se jehňata  volně pohybují na pastvinách a živí se především na pastvinách bohatých na trávu a jetel, jeho vysoký obsah dusíku je jedním z tajemství zemědělců z Nového Zélandu. Maso je velmi výživné a bez nečistot. Je v normách pro bezpečnost potravin na celém světě. Celé zpracování masa je sledováno vlastními velmi a velmi přísnými hygienickými předpisy pro zpracování masa a mezinárodně uznaných kontrolních systémů. Lososí maso pochází z udržitelného rybolovu. Každý, kdo nás zná ví, že krmiva Wolfsblut jsou prostá obilnin. Psi jsou masožravci! 

Složení:

Jehněčí maso (min. 41%), lososí maso (min. 25%), bramborová moučka (min. 2,9%), brambory (2%), mix ovoce, mrkev, rajčata, mořské řasy, Immutop ® (topinambur koncentrát), jablko, byliny, Yucca extrakt, brusinky, chondroitin, glukosamin, taurin, tráva ječmene, lopuch, heřmánek, ženšen, hloh, lecitin, lněné semínko, libeček, vojtěška, měsíček, ibiškový kořen, ostropestřec mariánský, máta peprná, šípky, rakytník, mořská sůl, špenát, kopřivy, lososový olej, pískavice řecké seno, anýzová semena, minerální látky

Doplňky stravy na 1kg:
Vitamin 2250 IU
Vitamin D3 328 IU
Vitamin E 26 mg
Síran zinečnatý 66,7 mg
Síran železnatý 41,7 mg
Síran měďnatý 9,6 mg
Síran manganatý 6,25 mg
Jodičnan vápenatý bezvodý 0,71 mg
Seleničitan sodný 0,08 mg

Základní rozbor živin:
Bílkoviny 11%
Hrubá vláknina 0,5%
Oleje a tuky 6%
Hrubý popel 2,5%
Vlhkost 75%

Doporučené dávkování:

Hmotnost psa / množství krmiva pro psa za den
- 5 kg                  200 g
10 kg                   395 g
20 kg                   900 g
30 kg                 1200 g
+ 40 kg           + 1800 g

Krmivo skladujte při pokojové teplotě. Váš pes by měl být již dříve krmen krmivem Wolfsblut, změňte postupně během několika dnů.
Uvedená gramáž je pouze orientační. Množství potravy musí být upraveno v závislosti na věku, rase, a na klimatických podmínkách. Kojící feny mají vyšší nutriční požadavky.
Váš pes by měl vždy mít k dispozici čerstvou vodu.

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: