DOG ROCKS psí lávové kameny

 
Novinka Tip
 
Dog Rocks (psí lávové kameny) je nový a revoluční produkt z Austrálie používaný k prevenci proti nevzhledným vypáleným flekům na Vašem trávníku ve chvíli, kdy ho Vás pejsek počůrá.
Dostupnost Momentálně nedostupné
450 Kč
Kód produktu WOL0100
Značka Dog Rocks
Kategorie Misky a kontejnery
 

DOG ROCKS psí lávové kameny

ochrana Vašeho trávníku od vypálených fleků

dog-rocks

O Dog Rocks

  • Ochrání Váš trávník od fleků způsobených močí psa
  • Kompletně přírodní produkt - vulkanická hornina
  • Odskoušen laboratorními testy a certifikován pro nezávadnost
  • Bezpečný pro Vašeho psa
  • Nemění pH moči psa

 dog-rocks-travnik-bez-fleku

Dog Rocks je paramagnetická, vulkanická hornina těžená v Austrálii. Nenachází se nikde jinde, než na tomto kontinentu. Místní obyvatelé používají kameny k ochraně trávníku již po mnoho let.

Když jsou Dog Rocks ponořené ve vodě, v tomto případě v misce s vodou, ze které pije Váš pes, působí jako filtrace a snižují hodnotu dusičnanů, čpavku a dalších prvků. Bez těchto prvků, resp. ve snížené hodnotě těchto prvků, moč po kontaktu s kořínky trávy je nespálí.

Dog Rocks je plně bezpečný, přírodní produkt přátelský k životnímu prostředí, který nemá žádné vedlejší účinky na Vašeho psa.

Ostatní produkty na trhu fungují na principu změny hodnoty pH. Tato metoda je potenciálně nebezpečná.

Dog Rocks testovány laboratořemi a veterináři a bylo ověřeno, že jsou maximálně bezpečné.

Dog Rocks je jednoduché používat. Stačí vložit do misky s vodou, ze které pije Váš pes. Změny na Vašem trávníku uvidíte již po jednom až dvou týdnech používání. Avšak maximální efekt je viditelný po cca pěti týdnech. Pro maximální efekt je důležité, aby pes pil vodu pouze z misky, která obsahuje kameny Dog Rocks.

Dog Rocks nazachrání již vypálená místa na trávníku, fungují pouze jako prevence proti dalším vypáleným flekům.

Dog Rocks se úspěšně prodávájí na všech kontinentech, nyní je možné zakoupit tento produkt také i v České republice.

dock-rocks-pes-popis-kamendock-rocks-pes-popis-vodadock-rocks-pes-popis-miska

Návod na použití

  • V každém balení Dog Rocks najdete leták s instrukcemi k správnému použití produktu spolu s etiketou, která Vám připomene, kdy je čas na výměnu kamenů. Před použitím je nutné kameny Dog Rocks umýt pod tekoucí vodou, aby se odstranily přebytečné nečistoty.
  • Vložete celé balení Dog Rocks do misky s vodou Vašeho psa. Pokud používáte víc jak jednu misku, vložte další Dog Rocks i do této misky (každá miska musí mít v sobě jedno balení Dog Rocks).
  • Pro nejlepší výsledek vyměňte Dog Rocks každé 2 měsíce. Vodu měňte po 2-3 dnech, čerstvou nalijte nejlépe navečer, aby do rána mohly kameny začít naplno fungovat.
  • Každé balení Dog Rocks je jiné, v závislosti na velikostech kamenů. Avšak celková hmotnost každého balení je vždy stejna a to 200g. Používá se poměr 100g na 1 litr vody..
  • Dog Rocks nedokáží obnovit již zničený trávník, ale kvalita trávníku se značně zlepší již běhěm prvních 5ti týdnů používání. Důležité je ale kameny měnit každé 2 měsíce.

travnik-bez-skvrn-pes-moceni-venceni

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: