NON-STOP Dogwear Obojek Safe

 
  • 1 z 5
 
NON-STOP Obojek Safe ochrana psa proti uškrcení při zachycení.
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
598 Kč
Značka NON-STOP DOGWEAR
Kategorie Obojky pro psy
 

NON-STOP Obojek Safe oranžové barvy je 3,5cm široký. Je opatřen bezpečnostním prvkem, všitou gumou, která psovi umožní vytáhnout hlavu z obojku v případech, že se pes zachytí o překážku, jakou může být například větev, plot, klec apod. Pokud je pes pak připnutý na vodítku, je tato elastická část „vyřazena“ z provozu a obojek plní svou funkci a nelze přes hlavu psa přetáhnout. 

  • Použití kvalitních materiálů - RIPSTOP
  • Vyplň obojku je z nenasákavého materiálu
  • Reflexní prvky 3M 
  • Bezpečnostní prvky - všitý elastický prvek (guma)
  • Šířka obojku je 3,5 cm


U Obojku Safe, ale i u ostatnách produktů značky Non-stop Dogwear je dbáno na použití kvalitních materiálů. Proto je svrchní látka u tohoto obojku samozřejmě z RIPSTOPU, který zabraňuje trhání látky. Kvalitní vyplň obojku je pak z nenasákavého materiálu, takže v případě namočení je obojek velmi rychle suchý a pes ho tak může mít stále na krku, aniž by měl odřené chlupy, a nebo zapařenou kůži pod krkem.

Reflexní prvky jsou z 3M reflexní pásky, takže se nemusíte bát, že při prodírání lesem se odřou a ztratí svou funkci. NON-STOP Obojek Safe používá spousta pejskařů, kterým záleží na bezpečí jejich psa. Používá ho i řada velmi úspěšných závodníků v mushingu, myslivosti i agility.

NON-STOP Obojek Safe je obojek, který vašeho psa ochrání a nikdy neuškrtí.

VARIANTY OBOJKU DLE VELIKOSTI:

30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 a 65 cm.

Obvod obojků Safe je měřen z vnější strany obojku, což reálně způsobuje, že jejich velikost je cca o 5 cm menší. Pokud má pes obvod krku 44-45cm, doporučujeme zalsat obojek velikosti 50 cm atd.

U polostahovacích obojků velikost odpovídá celému obodu obojku. Po stažení je cca o 5 cm menší - tj. pokud Má pes obvod krku 45 cm, je vhodnější vzít velikost 50, aby se při venčení na vodítku pes neškrtil.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: