NON-STOP Dogwear Opasek Komfort

 
Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Opasek Komfort slouží k zapřáhnutí psa při lyžování (skijoringu), canicrossu, dogtrekkingu nebo jen při procházkách. Opasek Komfort přenáší tah psa do větší plochy a šetří tak vaše záda. Většina plochy sedáku je ušitá z lehké síťoviny, díky které se pod opaskem nebudete nikdy potit. V zadní části opasku je malá praktická kapsa.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 390 Kč
Kód produktu 1210
Značka NON-STOP DOGWEAR
Kategorie Sedáky na canicross
 

NON-STOP DOGWEAR Opasek Komfort

Pokud chcete se psem chodit, běhat nebo lyžovat v zápřahu, rozhodně využijete opasek. Psa si tak jednoduše upnete k pasu a plně se můžete věnovat radosti z pohybu. Opasek Komfort od Non-stop Dogwear je jedinečný v tom, že opravdu šetří Vaše záda. Tah je rozložen v oblasti kyčlí psovoda a umožní tak správnou techniku pohybu a hlavně předejdete bolestem beder. Při používání nevhodného opasku se tyto bolesti rozhodně dříve nebo později dostaví.

  • Použitý lehký a vzdušný materiál
  • Bezpečnostní úvaz
  • Finský hák
  • Reflexní prvky 3M
  • Přirozenější a rovnoměrný přenos tahu (šetrný k Vaší páteři a zádům)
  • Komfort je snadno nastavitelný a je proto k dispozici pouze v jedné velikosti pro obvod boků 85 – 140 cm.


Využití vzdušných materiálů oceníte nejen v létě. Výrazně méně se pod tímto opaskem zpotíte. Déle je možné nést batoh a opasek se nebude sesmykovat ani ohrnovat.

Pes se upíná k opasku pomocí finského háku, což je nejbezpečnější varianta úchytu. Na hák si nandáte očko vodítka a můžete vyrazit. Psa pak v případě nesnází můžete rychle odepnout.

Opasek je vybaven vysoce kvalitními reflexními prvky od výrobce 3M. Jsou velmi odolné a i při častém užívání tyto reflexní prvky neztrácejí svoje vlastnosti.

Opasek Komfort slouží k zapřáhnutí psa při lyžování (skijoringu), canicrossu, dogtrekkingu nebo jen při procházkách.

Je konstruován tak, aby přenášel tah psa do velké plochy a tím šetřil vaše záda. Jeho konstrukce navíc znemožňuje nežádoucí a pro páteř nebezpečné sesmeknutí opasku z boků na záda. Opasek je v zadní části vybaven malou praktickou kapsou. Komfort je snadno nastavitelný a dodává se v provedení unisex v jedné univerzální velikosti.

Jak připevnit vodítko k opasku Komfort?

non-stop-dogwear-opasek-komfort-beh-pes-uchyt-01  non-stop-dogwear-opasek-komfort-beh-pes-uchyt-02

Vodítko volně prostrčte D-kroužkem a zahákněte za hák. D-kroužek slouží pouze jako pojistka proti nechtěnému vyklouznutí vodítka z háku. Nikdy nepřipojujte vodítko přímo na D-kroužek. 

Vodítko můžete připevnit rovnou na hák bez použití zabezpečovacího D-kroužku. Tento způsob je rychlejší a pohodlnější, ale hrozí, že se vodítko vysmekne pokud pes přestane táhnout.

non-stop-dogwear-banner-beh-se-psem

 

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: