NON-STOP Dogwear Opasek Trekking

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

NON-STOP Opasek Trekking - polstrovaný opasek pro snadné venčení vašeho pejska, Vodítko se připevňuje jednoduchým zavěšení do háku v přední části opasku. Systém je velice jednoduchý a rychlý. Pomocí kovového kroužku můžete navíc vodítko zajistit proti samovolnému vyklouznutí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 490 Kč
Kód produktu 1220
Značka NON-STOP DOGWEAR
Kategorie Sedáky na canicross
 

NON-STOP Opasek Trekking

Non-Stop opasek Trekking vychází z tradičních opasků používaných na dogtrekking i skijoring. Jedná se o opasek s tradiční konstrukcí určený zejména pro nenáročné procházky se psem.

  • Velmi lehký materiál
  • Bezpečnostní úvaz
  • Finský hák
  • Reflexní prvky 3M
  • Opasek je vysoký 10 cm. Polstrovaná část je dlouhá 70 cm. Vhodné pro obvod pasu až do 145 cm.


Má dobré polstrování kolem zad a klesající popruhy drží pás na bocích. Je důležité, aby pás zůstal na bocích tak, aby se tah nepřenášel na Vaše záda.

Pes se upíná k opasku pomocí finského háku, což je nejbezpečnější varianta úchytu. Na hák si nandáte očko vodítka a můžete vyrazit. Psa pak v případě nesnází můžete rychle odepnout.

Opasek je vybaven vysoce kvalitními reflexními prvky od výrobce 3M. Jsou velmi odolné a i při častém užívání tyto reflexní prvky neztrácejí svoje vlastnosti

Na zadní straně opasku naleznete očko, do kterého lze upnout baggy bag – držák pytlíků na exkrementy. Není nad to mít sáčky stále na dosah.

NASTAVENÍ :

Opasek pomocí popruhů kolem nohou nastavíte tak, že je tah psa v křížové oblasti. Reflexní prvky slouží k vyšší bezpečnosti. To oceníte nejen při podzimních a zimních výletech. Na zadní straně opasku naleznete očko, do kterého lze upnout baggy-bag ( Taštička na pytlíky pro sběr psích exkrementů ) . pak přijde vhod mít sáčky stále na dosah. Vodítko psa připevníte do háku nebo do kroužku. Proužkem lze také zafixovat vodítko upevněné v háku.

Jak připevnit vodítko k opasku Trekking?

non-stop-dogwear-opasek-komfort-beh-pes-uchyt-01  non-stop-dogwear-opasek-komfort-beh-pes-uchyt-02

 

Vodítko volně prostrčte D-kroužkem a zahákněte za hák. D-kroužek slouží pouze jako pojistka proti nechtěnému vyklouznutí vodítka z háku. Nikdy nepřipojujte vodítko přímo na D-kroužek.

 

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: