Alfadog Chondro 4v1 400g

 
 
Alfadog Chondro 4v1 400g Prášková kloubní výživa velmi dobře přijímána psy díky sušeným játrům. Jedinečná komplexní kloubní výživa díky obsahu kolagenu, glukosaminu, chondroitinu, MSM navíc obohacena vitaminem C, E, D3 a selenem. Produkt schválen pro lidskou spotřebu vyráběn ve farmaceutické kvalitě.
Dostupnost Momentálně nedostupné
299 Kč
Kód produktu AD005
Značka Alfadog
Kategorie Vitamíny pro psy
 

 Alfadog Chondro 4v1 400g

Prášková kloubní výživa velmi dobře přijímána psy díky sušeným játrům. Jedinečná komplexní kloubní výživa díky obsahu kolagenu, glukosaminu, chondroitinu, MSM navíc obohacena vitaminem C, E, D3 a selenem. Produkt schválen pro lidskou spotřebu vyráběn ve farmaceutické kvalitě. 


Rozbor jednotlivých použitých surovin v receptuře Chondro 4v1


• Kolagen - základní stavební složka šlach a kloubů, vyživuje a obnovuje kostní a chrupavkové buňky a pozitivně tak ovlivňuje jejich regeneraci. 

• Glukosamin - stavební látka pro tvorbu vazivové tkáně. Stimuluje buňky k tvorbě nové tkáně kloubních chrupavek a zabraňuje jejímu dalšímu rozpadu a poškozování. Má protizánětlivé účinky. 

• Chondroitin - stavební látka pro tvorbu vazivové tkáně. Zabraňuje rozpadu kolagenu a zesiluje novotvorbu stavebních látek chrupavky. Ve tkáni působí protizánětlivě. 

• MSM - zvyšuje imunitu a omezuje záněty. Obsahuje síru, která se podílí na tvorbě kloubních chrupavek. 

• Inulin - Zvyšuje množství bifidobaktérií v trávicí soustavě, což přináší zlepšené využití živin, snížení rizika infekčních chorob, zlepšení činnosti imunitního systému, lepší pohyblivost střev, působí preventivně proti rakovině. 

• Sušená játra - snažili jsme se pro Vás vytvořit přípravek, který by zvýšil svou účinnost i tím, že jej psi budou přijímat s radostí a chutí, a tak je možno využít jej i jako pamlsek za odměnu. Kloubní výživa zvláště vhodná v těchto situacích:


• období intenzivního růstu, zvláště jedinců velkých a obřích plemen (nad 25kg v dospělosti), volné klouby a vazy dospívajících jedinců 

• jako prevence kloubních obtíží, pro aktivně sportující psi 

• kloubní a kostní problémy jako důsledek vrozených patologických změn opěrné soustavy (dysplazie kyčelního kloubu, dysplazie loketního kloubu, luxace čéšky, strmé úhlení končetin) 

• získané změny kostí, kloubů a vazů - poúrazové stavy, zánětlivá onemocnění 

• vysoké nároky kladené na pohybový aparát - sport, výcvik, pracovní využití atd.,nadváha 

• kloubní problémy degenerativního rázu - osteoartróza, osteochondróza, poškození meziobratlových plotének 


Složení:


Hydrolyzovaný vepřový kolagen II. typu, dextrooligosacharidy (z kukuřičného škrobu), sušená hovězí játra, fruktooligosacharidy (z inulinu), chondroitin sulfát, glukosamin sulfát 2KCl, metylsulfonylmetan (MSM), kyselina l-askorbová, octan dl-alfa-tokoferolu, cholekalciferol, seleničitan sodný, talek, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování 2 lžičky /10 kg váhy psa. Lze podávat díky skvělé chuti jako pamlsek.
Hmotnost 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: