Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

 
 
Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl Doplňkové krmivo pro dospělé psy.
Dostupnost Momentálně nedostupné
135 Kč
Kód produktu 54595
Značka 8 in 1 Pet Products GmbH
Kategorie Zdravotní potřeby
 

Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

Doplňkové krmivo pro dospělé psy.

Dávkování: podávejte 1 tabletu na 4 kg váhy psa denně.

Složení: kvasnice, oleje a tuky (0,8% rybí tuk), zelenina (1,2% česnek), minerály.

Jakostní znaky: proteiny 43%, vlhkost 8%, popeloviny 9%, tuky 7%, vláknina 1%, vitamín B1 800 mg / kg, vitamín B2 500 mg / kg, vitamín B6 60 mg / kg, biotin 1900 m.j./ kg, amid kyseliny nikotinové 1200 mg / kg, železo 1914 mg / kg, měď 2,5 mg / kg, mangan 323 mg / kg, zinek 3270 mg / kg, kobalt 114 mg / kg.

Pivovarské kvasnice zlepší vitalitu,  přináší větší ovladatelnot při výcviku zlepšuje odolnost proti stresu mají vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti mají vliv na reprodukci, zabřezávání fen a kvalitu spermií v ejakulátu mají vliv na správný růst štěňat a koťat jsou vyváženým zdrojem vitamínů B, např. biotinu mají příznivý vliv na kojící feny, podporuje laktaci mají vliv na chuť k jídlu mají protiprůjmový účinek - účinným hospodařením s vodou v těle

Pivovarské kvasnice jsou vhodné pro všechna zvířata a jsou nedílnou součástí zlepšení zdravotního stavu i u lidí.

Sušené pivovarské kvasnice- vyznamný zdroj bílkovin, stopových prvků,a vitaminů řady B.

Ze stopových prvků nelze opominout:

VÁPNÍK (Ca)

Uplatňuje se při tvorbě a mineralizaci kostí a zubů a při metabolismu ostatních potřebných prvků(fosforu, hořčíku, sodíku, zinku, manganu aj.), aktivaci enzymů a hormonůi v procesu srážení krve a regulaci neuromuskulárního dráždění aj.

FOSFOR (P)

Nachází se ve všech buňkách a zúčastňuje se při tvorbě a mineralizaci kostí, je součástí nukleových kyselin, fosfoproteinů a fosfolipidů, uplatňuje se při syntéze enzymů, hormonů, bílkovin i některých vitamínů a metabolických procesech organismu. Při poruchách metabolismu vápníku a fosforu dochází k celé řadě onemocnění zvířat.

SODÍK (Na)

Uplatňuje se při regulaci osmotického tlaku v organismu zvířat a v procesech distribuce vody mezi extracelulární a intracelulární tekutinou.

Draslík (K)

Uplatňuje se například při metabolismu sacharidů, regulaci intracelulárního osmotického tlaku a acidobazické rovnováhy, v procesu buněčného dělení a udržování svalového tonusu, udržování a regulaci bachorového pH aj.

Hořčík (Mg)

Uplatňuje se jako nepostradatelný prvek v rámci metabolických procesů organismu zvířat. Při poruchách metabolismu hořčíku dochází k vážným onemocněním zvířat: Pastevní tetanle, Tetanle telat,Transportní tetanle, Stájová tetanle a dále zpomalení růstu a poruch nervové a svalové činnosti.

Železo (Fe)

Uplatňuje se při celé řadě metabolických procesů, je nepostradatelné v procesu krvetvorby, tkáňového dýchání aj. Při nedostatku železa v organismu zvířat může vznikat hypochromní mikrocytární anémie, která se projevuje celkovou slabostí, poruchami trávení a dýchání, průjmy, bledostí sliznice a kůže.

Měd' (Cu)

Obdobně jako železo se uplatňuje v celé řadě metabolických procesů a při jejím nedostatku v organismu zvířat dochází k narušení normální funkce řady orgánů a systémů, snížení chuti k přijímání potravy a zaostávání ve vývoji, zpomalení růstu a ke zhoršení celkového zdravotního stavu zvířat, narušení pigmentace a změny v kvalitě srsti, degenerativním změnám ve tkáni mozku zvířat a k poruchám osifikace.

ZINEK (Zn)

Zinek se podílí v rámci metabolických procesů na syntéze různých enzymů. Při deficitním stavu zinku v organismu zvířet dochází ke snížení růstu zvířat, dochází k nepříznivým změnám na kostře zvířat a ke zhoršení reprodukčních ukazatelů (snížení spermiogeneze, zpomaluje se vývoj druhotných i prvotních pohlavních znaků a u samic dochází k potlačení všech etap pohlavního cyklu).

MANGAN (Mn)

Mangan je pro organismus zvířat nenahraditelným prvkem. Je součástí systému některých enzymů, zúčastňuje se v procesu tkáňového dýchání a při jeho nedostatku v krmné dávce je možné pozorovat zpomalený růst a deformace kostry. Snížení hladiny manganu v organismu zvířat je provázeno také poruchami pohlavních funkcí a zpomalení růstu.

SELEN (Se)

Selen se uplatňuje v celé řadě metabolických procesů a při nedostatku selenu v organismu zvířat může docházet k vážným onemocněním. Dále může docházet k různym poruchám v reprodukci aj.

Hmotnost 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: