Taste of the Wild

taste-of-the-wild-logo

Taste of the Wild je vyroben a přizpůsoben s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Taste of the Wild ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů a koček. Výrobce granulí Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.

Taste of the Wild byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém a hlavně americkém trhu s krmivy.

Propočítali optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a tím zajistilo optimální vývoj psa. Dávkování naleznete na zadní straně balení.

Tato značka je velmi konzervativní v propagaci krmiva, protože si je vědom, že vysoké náklady na marketing a reklamu se výrazně podepisují na ceně produktů.

310
269013102690

Stránka 1 z 1 - 30 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 30 položek celkem