TimberWolf

timberwolf_krmivo-granule_pes_obrazek

TimberWolf Organics

Již od roku 1995 Timberwolf vyrábí rotační krmiva, které simulují přirozenou potravu divokých koček a psů. Studie prokázaly, že psi a vlci mají z 99% shodnou DNA. Domestikovaní psi zdědili po svých vlčích předcích ostré zuby a krátký trávicí trakt, který je schopen metabolizovat vyšší hladiny živočišných proteinů a tuků. Masožravé kočky mají ještě kratší trávicí trakt než psi. Zvířata v divočině přirozeně vyhledávají zdroje syrové potravy, která jim zajistí potřebné aminokyseliny, vitamíny a minerální látky.

V současnosti se stále více a více majitelů domácích zvířat vyhýbá nadměrně zpracovaným, chemicky stabilizovaným krmivům, které nabízí trh a upřednostňují potravu, která vychází z přirozenosti. Syrová strava poskytuje vysoké nutriční hodnoty, ale může být finančně nákladná a časově náročná na přípravu. V krmivech Timberwolf se spojují zdravotní benefity syrové stravy a pohodlnost, kterou poskytuje granulovaná forma. Naše krmiva obsahují vysoké hladiny přídavných složek potravy, jako například mořské řasy a lněná semínka, které tak již není nutné dodávat ve formě doplňkové stravy. Timberwolf obsahuje vše, co je potřebné k naplnění genetického potenciálu vašeho miláčka.


TimberWolfVysoký důraz na použití výhradně nejkvalitnějších vstupních surovin
Příliš mnoho krmiv je vyrobených z vedlejších produktů živočišné výroby a ingrediencí velmi nízké kvality, které mohou ohrozit zdraví vašeho zvířete. Receptury Timberwolf obsahují vysoce kvalitní zdroje proteinů (bizon, los, kuře, jehně, losos atd.), ovoce, zeleninu, hnědou rýži, bylinky, semínka a gurmánské oleje. Nepoužíváme plniva a vedlejší produkty živočišné výroby. Všechny námi použité ingredience pocházejí z ověřených zdrojů a obsahují vyrovnaný poměr potřebných živin. Velmi důležité je to, co naše krmiva neobsahují. V krmivech Timberwolf se nenachází pšenice, kukuřice, sója a rafinované mouky. Timberwolf neobsahuje hormony a antibiotika.

Krmiva bohatá na živiny
V našich recepturách je vysoká koncentrace esenciálních vitamínů, minerálů, živin, antioxidantů a kompletní škály aminokyselin, které jsou potřebné k posílení imunitního systému a zvýšení energetické hladiny vašeho miláčka. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny podporují funkci kloubů, zdravou kůži a lesklou srst. Probiotika podporují trávení. Všechny živiny jsou vyvážené tak, aby naplnili nutriční požadavky vašeho mazlíčka.

Snížené množství sacharidů, které vede k minimalizaci prázdných kalorií
Většina komerčních krmiv je vyráběna hlavně ze sacharidů typu pšeničná mouka a bílá rýže. Tyto ingredience jsou levné a neobsahují dostatečné množství vitamínů a minerálů, které váš mazlíček potřebuje. Celá zrna poskytují více živin, obsahují ale nižší hladiny aminokyselin a proteinů než zdroje živočišného původu jako kuře nebo jehně. Receptury Timberwolf jsou bez rafinované mouky a frakcí obilí, obsahují pouze malé procento celých zrn. Naše společnost nabízí také produktovou řadu, která je kompletně bezobilná. Timberwolf je vlastně průkopníkem ve výrobě bezobilných krmiv s vysokým obsahem proteinů.

Žádné umělé přísady a konzervační látky
Etiketa na obalu krmiva pro vašeho mazlíčka by neměla připomínat seznam potřebný pro vybavení laboratoře. Naše krmiva neobsahují přídavná barviva, ochucovadla nebo chemické konzervanty jako BHA / BHT nebo Ethoxyquin. Všechny receptury Timberwolf jsou konzervované přírodním vitamínem E a extraktem z rozmarýnu.

Závazek čerstvosti
Krmiva jsou vyráběny v menších množstvích. Tak umíme zabezpečit jejich čerstvost. Pro ochranu před oxidací, žluknutí a nepříznivému působení vnějších faktorů používáme nejmodernější obalovou technologii.

119
1551119155

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem